Пятница,
30 июля 2021
Именины: Renārs, Valters, Марина, Магдалина, Леонид Связаться с "Divu Krastu Radio"
LV
Общество

Дума утвердила решение о снижении тарифа на обхозяйствование бытовых отходов

25.08.2017
На заседании Даугавпилсской думы 24 августа было принято решение о передаче услуги обхозяйствования бытовых отходов предприятию “Atkritumu apsaimniekošanas dienvidlatgales starppašvaldību organizācija”. 51,27% долей капитала данного предприятия принадлежит самоуправлению Даугавпилса.   

В соответствии с Законом о самоуправлении, организация обслуживания бытовых отходов является автономной функцией самоуправления. 11 мая 2017 года закончился заключённый 12 мая 2014 года договор с прежним оператором - „Clean R”. 6 июля Даугавпилсская дума приняла решение обеспечить оказание данной услуги, не проводя процедуру публичной закупки.

На основании решение Думы от 24 августа, с 1 октября этого года AADSO начнёт процедуру обхозяйствования отходов, и тариф составит 7 евро без НДС за кубометр, при учёте, что в одном кубометре 115 кг. Договор заключён на 7 лет. 

«Решение о снижении тарифа – одно из важнейших решений нынешней думы. Тариф на обхозяйствование отходов снизится примерно на 5% - с 7,31 до 7 евро за кубометр. Договор с прежним оператором „Clean R” заканчивается. О работе данного предприятия в связи с администрированием налога на природные ресурсы и расчётом оплаты за услугу Дума подаст документы в правоохранительные органы», - сообщил председатель Думы Андрей Элксниньш.

Заместитель председателя Думы Валерий Кононов, который контролирует принятое решение, пояснил: «Услуги, предоставляемые в сфере обхозяйствования бытовых отходов, стратегически важны для развития административной территории Даугавпилса. Спасибо коллегам за проделанную работу, в результате которой, несмотря на увеличение налогов, в Даугавпилсе нам удалось тариф даже снизить». 
Daugavpilszinas.lvПоделись с друзьями:
« вернуться назад
Добавить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Фото:
Ссылка на видео (Youtube,Vimeo):

Число недели
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Обсудить
Опрос
Последние комментарии:
В России прошли самые массовые задержания в постсоветской истории
Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 28. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,53 eiro. Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Подробнее...
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Заключить брак в Латвии станет проще и удобнее
Антонина! Тебе не в ЗАГС, а в школу надо! :))

ЗАГС - записи актов гражданского состояния! Подробнее...
facebook ok draugiem
Top