Пятница,
30 июля 2021
Именины: Renārs, Valters, Марина, Магдалина, Леонид Связаться с "Divu Krastu Radio"
LV
АКТУАЛЬНО

Административная комиссия приняла решени штрафе SIA „Daugavpils ūdens”

25.04.2019
23 апреля Административная комиссия Даугавпилсской городской думы рассмотрела материалы административного дела о возможном загрязнении окружающей среды, констатированном на территории Даугавпилсского самоуправления 4 февраля 2019 года.

Решением комиссии SIA “Daugavpils ūdens” призвано к административной ответственности согласно 58-й статье Кодекса административных нарушений Латвийской Республики «Засорение окружающей среды», в которой предусмотрено административное наказание за засорение воздуха, почвы, лесов или внутренних вод (надземных или подземных) сточными водами, химическими веществами, в том числе опасными или другими вредными веществами, материалами или отходами, захламление, либо другое наносящее вред воздействие.

За эти нарушения предусмотрен денежный штраф в размере от 70 до 700 евро для физических лиц, с конфискацией использованных для засорения транспортных средств или без конфискации, а для юридических лиц – штраф в размере от 350 до 2 900 евро, с конфискацией использованных для засорения транспортных средств или без конфискации.

Председатель Даугавпилсской городской думы Андрей Элксниньш, комментируя решение Административной комиссии, отметил, что, невзирая на то, кто совершил нарушение – простой житель, государственный или муниципальный чиновник, или предприятие самоуправления, виновный понесет административную ответственность, согласно законодательству Латвийской Республики.

В течение 5 рабочих дней решение Административной комиссии будет подготовлено и отправлено SIA “Daugavpils ūdens”, после чего его можно будет оспорить в течение 10 рабочих дней.Daugavpilszinas.lv


Поделись с друзьями:
« вернуться назад
Добавить комментарий
Ваше имя:
Комментарий:
Фото:
Ссылка на видео (Youtube,Vimeo):

Число недели
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Обсудить
Опрос
Последние комментарии:
В России прошли самые массовые задержания в постсоветской истории
Mūsdienu Krievijā ir daudz nelikumību. Dieviete Temīda ar savu modro skatienu redz katru netaisnību, kas notiek Krievijas Federācijā. Alekseja Navaļnija aizturēšana ir pretlikumīga. Aleksejs Navaļnijs ir cilvēktiesību aizstāvis, kurš rūpējas par tautas interešu aizstāvēšanu. Aleksejs Navaļnijs ir krietns cilvēks. Pašlaik Krievijā notiek demokrātijas noriets. Diemžēl tagadējā Krievijā veidojas jauns totalitārais režīms – kapitālistiskā diktatūra. Demokrātija Krievijā ir uz nāves robežas. Šajā jaunajā un prettiesiskajā režīmā centrālo vietu ieņem partija ‘’Vienotā Krievija’’ ar Vladimira Putina kultu. Krievija ir ar dabas resursiem bagātākā valsts pasaulē, tomēr parastie Krievijas iedzīvotāji grimst nabadzībā un bezcerībā. Kopš 2021. gada 1. janvāra minimālā mēnešalga pirms nodokļu nomaksas ir 12 392 rubļi bruto. Taču no minimālās algas ir jānomaksā 13% liels fizisko personu ienākuma nodoklis jeb NDFL. Tas nozīmē, ka minimālā mēnešalga pēc nodokļu nomaksas būs vien 10 781 rublis. Pēc 28. janvāra valūtas kursa 10 781 rublis ir nieka 110,53 eiro. Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks var pabarot sevi un uzturēt ģimeni? Vai ar 110 eiro un 53 centiem cilvēks ir spējīgs būt par atbildīgu, sociāli un politiski aktīvu pilsoni? Aleksejs Navaļnijs iestājas par katra Krievijas iedzīvotāja likumīgajām tiesībām, kā arī par tautas labklājību un brīvību. Aleksejs Navaļnijs ir ass zobens Dievietes Temīdas stingrajā tvērienā, kurš sacirtīs n-tos gadus ilgušās nelikumības, netaisnības un noziegumus. Aleksejs Navaļnijs Dievietes Temīdas vārdā nesīs taisnību Krievijā. Kauliņi ir mesti. Lai visvarenā un visu redzošā Dieviete Temīda svētī Alekseju Navaļniju! Lai Dievi svētī Alekseju Navaļniju!
Ar mieru un saticību, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Krievija #KrievijasFederācija #demokrātija #brīvība #pagāni #tiesiskums #Temīda #AleksejsNavaļnijs #BrīvībuNavaļnijam #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs Подробнее...
Прошло 5 лет с тех пор, как латвийские латы были заменены на евро.
Заключить брак в Латвии станет проще и удобнее
Антонина! Тебе не в ЗАГС, а в школу надо! :))

ЗАГС - записи актов гражданского состояния! Подробнее...
facebook ok draugiem
Top