Svētdiena,
23.jūnijs 2024
Vārda dienas: Līga, Антонина, Александр, Василий, Иван Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Veselība

Daugavpilī notiks jauniešu mentālās veselības vakars

21.05.2024
Latvijas Sarkanā Krusta Daugavpils komitejas Jauniešu nodaļa aicina pilsētas jauniešus piedalīties mentālās veselības vakarā “Neveselīgu ieradumu maiņa uz veselīgiem” kas norisināsies ceturtdien, 23. maijā, plkst. 17.30 New East birojā (18. novembra ielā 41a).

Pasākuma ievada daļā organizatoru komanda iepazīstinās klātesošos ar Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatni un projektu “Neredzamās sāpes”, kā arī novadīs iepazīšanās aktivitātes. Turpinājumā sekos psihiatra un redzidentā narkoloģija Ņikitas Šakeļas stāstījums par kaitīgo ieradumu cēloņiem dzīvē; veidošanos un izejas meklējumiem; Žaņa Ovčinko stāstījums par veselīgo ieradumu uzvedības veicināšanu ikdienas dzīvē. Noslēguma daļā jauniešiem tiks dota iespēja pastāstīt par savām atkarībam un kaitīgiem ieradumiem.

Pieteikšanās norisinās līdz 22.maijā plkst. 12.00, aizpildot anketu:
-https://ej.uz/vesligier

Ar jauniešu mentālās veselības vakaru “Neveselīgu ieradumu maiņa uz veselīgiem” tiks noslēgta Eiropas Solidaritātes korpusa mentālās veselības projekta “Neredzamās sāpes” pasākumu virkne pilsētas jauniešiem.

Projekta mērķis ir sekmēt Daugavpils jauniešu izpratni par mentālo veselību, uzlabojot un papildinot viņu zināšanas par mentālo veselību, mazināt negatīvus stereotipus saistībā ar psiholoģisko veselību, veicināt toleranci, kā arī sekmēt empātisku attieksmi pret sevi un līdzcilvēkiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība vai ir mentālās veselības problēmas.

Projekta ietvaros Daugavpilī notiks vairāki pasākumi par dažādām mentālās veselības tēmām, piemēram, trauksme, depresija, mobings u.c. Sekot projekta jaunumiem var LSK Daugavpils komitejas Jauniešu nodaļas Facebook lapā https://www.facebook.com/lskjdaugavpils.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top