Pirmdiena,
27.jūnijs 2022
Vārda dienas: Malvīne, Malvis, Елисей, Мефодий, Мстислав Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sports

BFC "Daugavpils" saņems 106 000 eiro no leģionāru fonda

02.12.2021
BFC "Daugavpils" un FK "Metta" no leģionāru fonda saņems atbalstu vairāk kā 100 000 eiro apmērā, informē Optibet Virslīga. 

Optibet Virslīga pamato, ka ievērojamu atbalstu saņems tie Optibet Virslīgas klubi, kuri aizvadītajā sezonā visvairāk uzticējās jaunajiem Latvijas spēlētājiem. Kopumā Latvijā ir 7 virslīgas klubi, viens no tiem Daugavpils.

Tiek ziņots, ka pagājušajā Optibet Virslīgas sezonā čempionāta dalībnieki par citās valstīs sagatavotu spēlētāju jeb leģionāru pieteikšanu leģionāru fondā kopumā iemaksāja 320 500 eiro. Sezonas izskaņā tika aprēķināti visu komandu vietējo jaunatnes spēlētāju izmantošanas rādītāji, pēc kuriem vadoties šis fonds tika novirzīts tālāk klubiem. 

Galvenais kritērijs – cik minūtes katrā klubā sezonas gaitā Optibet Virslīgā nospēlēja U-21 vecuma grupas spēlētāji. 

Lielākās dotācijas no leģionāru fonda arī šogad saņems FK “Metta” un BFC “Daugavpils” – attiecīgi 149 000 un 106 000 eiro. 26 000 eiro saņems “Valmiera FC”

“Šī ir jau otrā sezona, kad pēc Virslīgas klubu iniciatīvas tika izveidots tā sauktais “leģionāru fonds”. Man ir liels prieks, ka šī sistēma sekmīgi darbojas un to novērtē visas iesaistītās puses. Mēs redzam, kā praksē tiek realizēts solidaritātes princips un klubiem, kuri vērš lielāku uzmanību Latvijas jauno spēlētāju sagatavošanā, ir iespēja saņemt ievērojamu finansiālu atbalstu savas stratēģijas realizācijai," apgalvoja Latvijas Futbola Virslīgas valdes priekšsēdētājs Maksims Krivuņecs. 

Valdes priekšsēdētājs uzsver, ka finansējuma pamats ir pašu Virslīgas klubu iemaksas. Kopā ar citiem Latvijas futbola federācijas atbalsta mehānismiem šis  fonds tiek uzsvērts par būtisku atbalsta instrumentu. "Ir svarīgi, lai klubi, plānojot savu darbu vidējā termiņā, varētu droši rēķināties ar šādu atbalstu un droši plānot savu darbu," tā Maksims Krivuņecs.

Futbola Virslīga plāno uzlabot atbalsta sistēmas funkcionēšanu, jo tiek plānots atgriezties pie 10 klubu turnīra, kur svarīgu lomu spēlēs arī jaunie spēlētāji. 

Foto: BFC Daugavpils

Daugavpilsziņas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastādīs 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Kariņš - premjera amata kandidāts 14. Saeimas vēlēšanās no «JV»
Es uz velesanam neiesu.
Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top