Piektdiena,
14.maijs 2021
Vārda dienas: Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis, Тамра, Марк Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sports

Vasarā plāno organizēt 14 sporta nometnes

09.04.2021
Neraugoties uz to, ka daudzas sportiskās aktivitātes un treniņi COVID-19 ierobežojumu dēļ šobrīd nevar notikt pilnā apjomā, Daugavpils Sporta pārvalde strādā pie tā, lai vasaras mēnešos bērni un jaunieši varētu apmeklēt sporta nometnes. Pilsētas sporta bāzēs paredzēts organizēt 6 diennakts un 8 dienas nometnes 1170  sporta skolu audzēkņiem. Taču precīzs dalībnieku skaits būs zināms, kad valdība oficiāli akceptēs nosacījumus nometņu rīkošanai.

Sakarā ar vīrusa izplatību un esošo situāciju valstī, reģistrācija nometnēm sāksies tad, kad atbildīgās valsts iestādes sniegs informāciju par nometņu rīkošanas noteikumiem. Tas varētu notikt maijā, pēc valsts svētkiem.     

Šogad nometņu organizēšanā būs arī jaunums: dalībnieku reģistrācijas elektroniskā sistēma, kura darbosies Sporta pārvaldes mājaslapā www.daugavpilssports.lv, sadaļā SPORTA NOMETNES. Šī sistēma atvieglos darbu vairākām iestādēm, kuras ir iesaistītas sporta nometņu organizēšanas procesā: Sociālajam dienestam, Daugavpils pilsētas pašvaldības un Daugavpils Universitātes aģentūrai "Daugavpils Sporta medicīnas centrs", kā arī Sporta skolām.

Ceļazīmju maksa kopš pērnā gada palika nemainīga: dienas nometnēs tā būs 50,00 EUR, diennakts nometnēs – 96,00 EUR. Bērniem no maznodrošinātajām un trūcīgajām ģimenēm paredzēti atvieglojumi.

Sporta pārvaldes speciālisti vērš īpašu uzmanību uz to, ka šogad, pēc reģistrācijas veikšanas, vecākiem 10 dienu laikā pirms nometnes sākuma obligāti būs jāierodas Sporta pārvaldē, lai parakstītu līgumu, līdzi ņemot izdrukātu maksājuma uzdevumu. Tiem vecākiem, kuriem ir izveidots drošs elektroniskais paraksts, būs iespēja līgumus parakstīt elektroniski.

Vecākus aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai un pirms reģistrācijas veikšanas iepazīties ar video instrukciju, kas tuvākajā laikā būs pieejama Sporta pārvaldes vietnes www.daugavpilssports.lv sadaļā SPORTA NOMETNES.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Mobilā mamogrāfa izbraukumi maijā
https://potencei.weebly.com +371 24975475

Pārdod LEVITRA 20mg. Oriģinālais "BAYER” ražojums.
Diennakts piegāde ar kurjeru visā Latvijā, uz Jūsu norādīto adresi.
Samaksa ir saņemšanas brīdī. Priekšapmaksa nav jāveic.
Cena: 4 tab. - 50 EUR ; 12 tab. - 100 EUR
Mob. +371 24975475
VAIRĀK INFORMĀCIJAS MANĀ MĀJASLAPĀ : https://potencei.weebly.com Sīkāk...
Deniss Vasiļjevs nopelna Latvijai olimpisko ceļazīmi
Eurosport komentētāji tiešraidē Denisa uzstāšanos nosauca par dienas augstvērtīgāko priekšnesumu un kategoriski nepiekrita tiesnešu zemajam vērtējumam. Deniss bija pelnījis stabilu vietu pirmajā sešiniekā. Sīkāk...
Anastasija Grigorjeva trešo reizi kvalificējas Olimpiskajām spēlēm
malacis!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top