Svētdiena,
14.Augusts 2022
Vārda dienas: Virma, Zelma, Zemgus, Антон, Александр, Гурий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sports

Kustību spēle "Daugavpils sporto"

05.11.2020
Laika periodā, kad dažādas aktivitātes un sporta pasākumi ir ierobežoti, Daugavpils Sporta pārvalde piedāvā ikvienam interesentam sev ērtā laikā doties kustību spēlē “Daugavpils sporto”. Tā vienlīdz būs lieliska iespēja ne tikai būt aktīviem, bet arī tuvojoties valsts svētkiem, pievērst īpašu uzmanību un apskatīt skaistākās vietas savā pilsētā.

Spēles “Daugavpils sporto” uzdevums ir izveidot katram dalībniekam vai komandai individuālu maršrutu pilsētas ielās, ievērojot nosacījumu, ka maršrutā tiek iekļauti ielu posmi no 16 dažādiem ielu nosaukumiem, kuros ietverts vismaz viens burts no spēles nosaukuma “Daugavpils sporto” (D; A; U; G; A; V; P; I; L; S; S; P; O; ;R; T;O), turklāt maršruta posmos jābūt iekļautiem dažādu ielu nosaukumiem (tie nedrīkst atkārtoties) ar visiem 16 spēles nosaukumā esošajiem burtiem.

Sastādot maršrutu, nav obligāti jāievēro ielas nosaukuma burtu secība, tā var būt arī jaukta (piemērs D – Dīķu iela, G – Rīgas iela utt.). Savs rezultāts jānobildē vai jāuztaisa ekrānšāviņš (no aplikācijas, kura veido maršrutu un attālumu) un jāaizpilda spēles kartiņa (LEJUPLĀDĒ ŠEIT), kurā pretī katram spēles nosaukuma burtam jāieraksta ielas nosaukums secīgi minot ielu nosaukumus, pa kuriem vijās izveidotais maršruts.

Maršrutu drīkst veidot gan individuāli, gan kopā vienā mājsaimniecībā dzīvojošie. Dalībniekiem jāveic savs izveidotais maršruts ejot, skrienot, nūjojot vai braucot ar velosipēdu, jānofotografē pilsētvidē starta un finiša ielas nosaukumus (ielas nosaukuma norādošā plāksnīte, kas uzstādīta kā norāde uz ielas vai plāksnīte pie mājas, uz kuras redzams ielas nosaukums) un jāizmēra kopējais distances garums.

Atbildes – kartē iezīmētu maršrutu (ekrānšāviņu), spēles kartiņu ar dalībnieka vārdu vai komandas nosaukumu,kontakttālruni, fotogrāfijas ar ielu nosaukumiem un kopējo maršruta garumu lūdzam sūtīt uz e-pastu: [email protected] līdz 18. novembra plkst. 24.00.

Pirms sākt spēli, var apskatīt piemēru.
 

PIEMĒRS_SPĒLES KARTIŅA  

PIEMĒRS_APLIKĀCIJAS EKRĀNŠĀVIŅŠ

Visi dalībnieki piedalīsies izlozē, kurā būs iespēja laimēt vērtīgas balvas aktīvai brīvā laika pavadīšanai- slidas, skrituļslidas un skrejritenis. Katrs dalībnieks saņems piemiņas balvu no  Daugavpils sporta pārvaldes un Latvijas Tautas Sporta Asociācijas.

Pasākums tiek rīkots Latvijas Veselības sporta nedēļas ietvaros.         

Spēlē aicinām piedalīties arī citu novadu un pilsētu iedzīvotājus, veidojot maršrutus savās pilsētās ar burtiem no mūsu spēles nosaukuma “Daugavpils sporto”.

Atgādinām, ka gan ikdienā, gan veicot aktivitāti stingri jāievēro valstī noteiktie nosacījumi Covid – 19 izplatības ierobežošanai! Saudzēsim sevi un līdzcilvēkus sev apkārt!
Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 4.raidījums
Ak losenit tev tik pirtis sausana un zaki prataa.es atnacu te atpusties.mieraa un klusumas.man te patik..te ir tik kluss un mierigs nu gluzi ka manaa mezaa.sezu uz cina un domaju par dzivi.par politiku es neko negribu zinat jo es tapat visu zinu..mani interesee latgales laudis un par viniem es izlasu latgales laikaa.latgale ir ipasa.tur vel laukos viensetas cep maiziti uz klavu lapam..un varbut kaut kur vel dzivo ar petrolejas lampam ..un gludina ar gludekli ar oglem.ka muzejaa. akas ar vindaam..un cilveki gara brivi ticigi un vienkarsi..cik tas ir skaisti.dievs daba darbs tas ir laimes kods..tikai to censas kads izdzest no apzinas..bet es ticu ka dievs uzvares. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 4.raidījums
Kas tie par jokiem losene ar vienu savienu tris zakus nosavusi...es ta negribeju..ludzu izdzesiet iekopejusos komentus.. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam” 4.raidījums
Jauki jauki.razot jau var.tikai kurs vares atlauties tos nopirkt..nak rudentinis bus barga ziema..cilveki doma ka visu nomaksat par ko partiku nopirkt cenas ka senes aug lieluma..tirgi arii paluek arvien tuksaki pat ogas vairs neperk..jo bez tam redz varot dzivot bet bez ekektribss nee.ta teica kada pirceja...jataupot.nu ko pagaidam lotgolisi perieties savos ezeros..kadam varbut vectevu pirtina laukos...labie laiki beigusies uz muziem..amen.
Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top