Trešdiena,
17.jūnijs 2026
Vārda dienas: Artis, Artūrs, Юлиан, Митрофан, Северин Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Slavenības

Lopesa par šķiršanos no Afleka: "Tas bija labākais, kas noticis!"

30.09.2025 Jauns.lv
Dziedātāja un aktrise Dženifera Lopesa pirmo reizi vaļsirdīgi dalījusies pārdomās par šķiršanos no aktiera Bena Afleka, atzīstot, ka šis dzīves posms viņai sniedza kādu negaidītu ieguvumu.

“Tas bija labākais, kas ar mani noticis,” raidījumā "Sunday Morning" sacīja Lopesa, piebilstot, ka šī pieredze bija "tik laba", jo tā palīdzēja viņai augt un mainīties. Šķiršanās laiks sakrita ar Lopsas darbu pie viņas jaunās filmas "Kiss of the Spider Woman", kurā Afleks bija viens no producentiem, un Lopesa norāda, ka sastrādāšanās ar bijušo vīru esot bijusi ļoti sarežģīta.

“Katrs mirklis filmēšanas laukumā mani darīja laimīgu, bet, kad devos mājās - viss vairs neritēja tik gludi. Tad kādā brīdī man nācās sev pajautāt – vai šādi ir iespējams tālāk dzīvot?”  retoriski vaicāja aktrise.

Lopesu un Afleku pirmo reizi romantiskas attiecības saistīja 2002. gadā, tomēr neilgi pēc tam viņu ceļi šķīrās. Tomēr pēc ilgāka pārtraukuma viņi atsāka attiecības 2021. gadā un gadu vēlāk Lasvegasā apprecējās. Tomēr divus gadus vēlāk Lopesa iesniedza šķiršanās prasību.


 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Nedēļas skaitlis
Vasaras nodarbinātības programmā šovasar Daugavpilī piedalīsies vairāk nekā 1450 jaunieši.
Apspriest
Aptauja
Jaunākie komentāri:
Latvijas gaisa telpā notriekts ārvalstu bezpilota lidaparāts
Adelite ir nogurusi..un ies gulet..neko negribas... Sīkāk...
Latvijas gaisa telpā notriekts ārvalstu bezpilota lidaparāts
Nu luk kada nakotne mus gaida..dronu nakotne...cik pretigi..bet pagatnee tadu nebija..vien kaada miermiliga lidmasina parlidoja pari galvai kura nevienu nesateauca...gribejas pamat ar roku un sacit laimigu celu Sīkāk...
Cietoksnī sāksies hidrauliskās pārbaudes
Adelite lasa zenenes un tirgojas..mana profesija saucas tirgus sieva...es lepojos ar to..sodien braucu yz tirgu ar savu balto zirgu..nuuuuu.. Sīkāk...
facebook draugiem
Top