Svētdiena,
14.aprīlis 2024
Vārda dienas: Gudrīte, Strauja, Мария, Марк, Юхим Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Sabiedrība

Daugavpilī norisināsies Izglītības izstāde „Izglītības iespējas 2024”

21.03.2024

2024. gada 27. martā no plkst. 11.00 līdz plkst. 16.00 Daugavpils Zinātņu vidusskolas telpās Raiņa ielā 30 notiks izglītības izstāde “Izglītības iespējas 2024”.

Daugavpili apmeklēja EDSO Augstais komisārs nacionālo minoritāšu jautājumos

21.03.2024

19. martā Daugavpilī oficiālajā vizītē viesojās EDSO Augstais komisārs nacionālo minoritāšu jautājumos Kairats Abdrahmanovs. Viņš apmeklēja vairākas pilsētas mācību iestādes, kā arī tikās ar pilsētas pašvaldības vadību un nacionālo kultūras biedrību pārstāvjiem.

Uz nedēļu ierobežos satiksmi Jātnieku ielā

20.03.2024

Daugavpils Komunālās saimniecības pārvalde informē: atsākoties ceļu būvniecības sezonai, no 21. līdz 28. martam būs ierobežota autotransporta kustība Jātnieku ielas posmā no Smilšu ielas līdz Višķu ielai, kur norisināsies asfalta seguma remonts.

Šonedēļ pieejamas advokātu bezmaksas konsultācijas

20.03.2024

Ik gadu Advokatūras dienās Latvijas iedzīvotājiem tiek sniegts aptuveni 1000 bezmaksas konsultāciju par dažādiem jautājumiem. Šogad Advokatūras dienas, kas notiks laikposmā no 18. līdz 22. martam, norisināsies jau piecpadsmito reizi, raksta Lvportals.lv

Bibliotēkās notiks informatīvās tikšanās ar policijas darbiniekiem

19.03.2024

Martā un aprīlī Valsts policija aicina Daugavpils iedzīvotājus uz informatīvajiem pasākumiem, kas notiks Latgales Centrālajā bibliotēkā (LCB) un filiālēs. Pasākumu laikā tiks pārrunāts kā sevi pasargāt no krāpniecības gadījumiem interneta vidē un mobilajos telefonos.

Piegādā pirmo kurināmā kravu jaunajai Daugavpils katlumājai

19.03.2024

Pagājušajā nedēļā notika simbolisks notikums jaunās šķeldas katlumājas Daugavpilī būvlaukumā: pašvaldības uzņēmuma “Daugavpils siltumtīkli” vadītājs Aleksandrs Karpenko iemeta pirmo degošo sērkociņu vienā no diviem jaunajiem katliem, šādi aizsākot tā žāvēšanas procesu. Pēc tam ar šķeldu darbināmo katlu varēs palaist darbam testa režīmā. Turklāt, kurināmais jau ir sagādāts.

No 1.aprīļa būs jāreģistrē visi nomedītie dzīvnieki

18.03.2024

Saistībā ar grozījumiem Medību noteikumos, kas no 1. aprīļa paredz lietotnes “Mednis” izmantošanu visu nomedīto dzīvnieku reģistrēšanā, 27. martā medību kolektīvu pārstāvjiem tiek organizēts informatīvs tiešsaistes seminārs.

Tiks pārtraukta 2. maršruta tramvaju kustība

18.03.2024

SIA "Daugavpils satiksme" informē pasažierus par ierobežojumiem 2. maršruta "Butļerova – Forštadte" un 4. maršruta “Maizes kombināts - Stacija” tramvaju kustībā no 18. marta līdz 30. aprīlim. Šie ierobežojumi saistīti ar atliktajiem būvdarbiem objektā "Esošās tramvaju līnijas pārbūve tramvaju 2. maršrutā (posmā no 18. novembra un Ventspils ielu krustojuma līdz Jāņa ielai)". Pabeidzot visus būvobjekta labiekārtošanas darbus, tiks atjaunota gan 2. maršruta, gan arī 4. maršruta tramvaju kustība.

Saeimas priekšsēdētāja apmeklēja Daugavpils reģionālo slimnīcu

18.03.2024

15. martā ar darba vizīti Daugavpils reģionālo slimnīcu apmeklēja Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa. D. Mieriņa iepazinās ar ārstniecības iestādes darbu, tikās ar kolektīvu un atbildēja uz jautājumiem.

Gaidāmi mainīgi laika apstākļi

15.03.2024

Tuvākajās dienās gaidāmi mainīgi laika apstākļi. Šīs nedēļas izskaņā Latvijas teritorijai no rietumiem pietuvosies ciklons, tādēļ palielināsies mākoņu un nokrišņu daudzums, piekrastē pūtīs brāzmains vējš. Tomēr jaunās darba nedēļas pirmajā pusē atmosfēras spiediens paaugstināsies - nokrišņi mitēsies, vietām arī uzspīdēs kāds saules stars, tomēr laiks kļūs vēsāks. Darba nedēļas otrajā pusē laika apstākļus atkal noteiks ciklona darbība, atnesot vējainu un nokrišņiem bagātu laiku.

Reģistrācija nometnēm bērniem un jauniešiem no daudzbērnu ģimenēm

14.03.2024

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība arī šogad piedāvā plašu nometņu klāstu bērniem un jauniešiem. Pamatā šīs nometnes tiek organizētas uz vietējo skolu bāzes, tomēr šogad nometnes norisināsies arī Daugavpils Inovāciju centrā, Mākslu izglītības kompetences centrā „Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola SAULES SKOLA”, Daugavpils Tūrisma un Tehnoloģiju tehnikumā.

Inovāciju centrā apskatāma izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”

13.03.2024

Daugavpils Inovāciju centrā līdz marta beigām ir apskatāma izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”. Tās apmeklētajiem būs lieliska iespēja uzzināt vairāk par tehnoloģiju un iznženierrisinājumu attīstību, kuras rezultātā par cilvēka ikdienas dzīves neatņemamu sastāvdāļu kļuva kosmosa nozarei radītie izgudrojumi.

Māju vecākie un iedzīvotāji tiek aicināti uz tikšanos

12.03.2024

Jau šo ceturtdien, 14. martā, plkst. 17.30 Daugavpils valstspilsētas domes lielajā zālē Kr. Valdemāra ielā 1 notiks māju vecāko, iedzīvotāju, “ALTUM”, apsaimniekotāju un siltuma ražotāja tikšanās. Pasākuma mērķis ir apspriest daudzdzīvokļu namu kompeksās renovācijas pieredzi Daugavpilī un smelties idejas nākamo šādu projektu īstenošanai.

Elksniņš aicina deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

12.03.2024

Apvienotā saraksta mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā, nedz Aizsardzības ministrijas lēmumu sekās un to ietekmē uz reģionu, nedz politisko un ekonomisko procesu loģikā, bijušais Saeimas priekšsēdētājs izrauj no konteksta vārdus "aizsardzība", "agresija", "Latgale" un "Krievija" un sarindo tos viņam ērtā, pareizā un saprotamā kārtībā - Nacionālās Drošības Apdraudējums. Un ar šo nožēlojamo secinājumu steidz dalīties ar Valsts drošības dienestu!

Aizliegts atrasties uz Daugavpilī esošo ūdenstilpju ledus

11.03.2024

Sestdien, 9. martā, spēkā stājies Daugavpils valstspilsētas pašvaldības izpilddirektores rīkojums par aizliegumu atrasties uz Daugavpilī esošo ūdenstilpju ledus.

Nedēļas gaitā laiks kļūs siltāks un nokrišņiem bagātāks1

11.03.2024

Aizvadītā nedēļa iezīmējās ar pavasarīgiem laika apstākļiem - debesīs bieži spīdēja saule un ievērojami nokrišņi netika reģistrēti. Jaunnedēļ laikapstākļi būs mainīgi. Vēl pirmdien Latvijas teritorijā saglabāsies anticiklona ietekme, tādēļ laiks būs lielākoties skaidrs un sauss, un nakts stundās gaisa temperatūra joprojām pazemināsies zem 0° atzīmes. Savukārt no otrdienas laika apstākļus pakāpeniski sāks noteikt ciklonu darbība - debesīs palielināsies mākoņu daudzums un palaikam gaidāmi arī nokrišņi. Kā arī ieplūdīs siltāks gaiss -  termometra stabiņam lielākoties pieturoties virs 0° atzīmes, naktīs būs siltāk un nedēļas nogalē diennakts gaišajās stundās gaiss iesils virs +10°.

Daugavpils pašvaldība aicina uz tikšanos apkaimju aktīvos iedzīvotājus

08.03.2024

Trešdien, 13. martā, plkst. 17.30 Daugavpils valstspilsētas pašvaldība aicina pilsētas apkaimju aktīvos iedzīvotājus un nevalstisko organizāciju pārstāvjus uz tikšanos un dialogu par ikdienu apkaimēs, kas norisināsies Vienības namā.

Daugavpils Universitātes atvērto durvju diena

08.03.2024

AICINĀM uz Daugavpils Universitātes Atvērto durvju dienu, kas notiks 2024. gada 21. martā, no plkst. 11.00. līdz 15.00 Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju institūta mācību korpusā Parades ielā 1a.

L.Vasaraudze saņems pašvaldības apbalvojumu Mūža ieguldījums

08.03.2024

Ceturtdien, 7. martā, Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē deputāti lēma virzīt skatīšanai domes sēdē jautājumu par pašvaldības apbalvojuma “Mūža ieguldījums” piešķiršanu dzejniecei, tulkotājai, skolotājai un sabiedriskajai darbiniecei Lidijai Vasaraudzei.

Atklāts Draudzīgā aicinājuma vidusskolas atjaunotais sporta laukums

08.03.2024

Vakar, 7.martā, svinīgi tika atklāts Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolas atjaunotais sporta laukums. Atklāšanā piedalījās arī Latvijas futbola federācijas prezidents Vadims Ļašenko.

Latvijas-Baltkrievijas pierobežā atjaunos pastiprinātu robežapsardzību

07.03.2024

Atjaunojoties nelegālo migrantu plūsmai, Iekšlietu ministrija (IeM) rosina tuvākajā laikā Latvijas un Baltkrievijas pierobežā atjaunot pastiprinātu robežapsardzības režīmu, liecina IeM sagatavotais rīkojuma projekts. Pastiprinātu robežapsardzības režīmu plānots noteikt no 13. marta līdz  12. septembrim.

Mūžībā devies mākslinieks Pjotrs Hudobčenoks

06.03.2024

Šonakt, 6. martā, mūžībā devies plaši pazīstamais Daugavpils gleznotājs un tēlnieks Pjotrs Hudobčenoks (1947-2024).

Daugavpils ielās notiek pavasara uzkopšana

06.03.2024

Aizvadītajā nedēļā A/S „Spec ATU” uzsāka Daugavpils ielu pavasara uzkopšanu: brauktuves un ietves tiek tīrītas no ziemas periodā izkaisītiem pretslīdes materiāliem, zālāju zona – no pērnā gada lapām.

Nokrišņu Latvijā nebūs līdz marta otrajai pusei

06.03.2024

Latvijā sācies ilgstošs sausuma periods, kas ilgs līdz vismaz marta otrajai pusei, liecina prognozes.

AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu

05.03.2024

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības sadzīves atkritumu apsaimniekotājs SIA “Atkritumu apsaimniekošanas Dienvidlatgales starppašvaldību organizācija” (AADSO) aicina iedzīvotājus, juridisko personu pārstāvjus un citus interesentus uz informatīvo un izglītojošo semināru par sadzīves atkritumu šķirošanas iespējām Daugavpilī. Seminārs norisināsies 6. martā plkst. 16.00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Domes sēžu zālē (2. stāvā ) Krišjāņa Valdemāra ielā 1.

Nākamo pirmklasnieku reģistrācija turpināsies līdz 31.augustam

04.03.2024

No 1.februāra līdz 29.februārim Daugavpils valstspilsētas pašvaldības skolās notika nākamo pirmklasnieku pamatreģistrācija. Uz 29.februāra plkst. 15.00 apkopotie dati liecina, ka pilsētas skolās jau tagad pieteikti 814 nākamie pirmklasnieki (kas pagaidām ir par 72 mazāk, nekā šajā mācību gadā. Topošie pirmklasnieki pārsvarā ir dzimuši 2017.gadā – 751 bērns, bet pēc vecāku izvēles uz skolu dosies arī 33 sešgadnieki, t.i., 2018.gadā dzimušie bērni, un 30 bērni, kuri sasnieguši 8 gadu vecumu.

Marts iesāksies ar pavasarīgiem laika apstākļiem

01.03.2024

Februāra izskaņa bija silta, tomēr tika novēroti arī nelieli nokrišņi. Lēnais vējš teritorijas lielākajā daļā veicināja biezas miglas veidošanos, kas vietām ilga vairākas dienas. Tuvākajās dienās mākoņi pakāpeniski izklīdīs un nokrišņi mitēsies, un gaišajās diennakts stundās laiks kļūs siltāks - dažviet termometra stabiņš pakāpsies virs +10° atzīmes.

Reģistrācija skolēnu vasaras nodarbinātībai (13-14 gadi)

01.03.2024

2. martā plkst.11.00 sāksies pieteikšanās skolēnu vasaras nodarbinātības programmai 13-14 gadus veciem jauniešiem, kas turpināsies līdz 6.martam ieskaitot. Reģistrācija notiks portālā www.jaunatne.daugavpils.lv sadaļā NODARBINĀTĪBA.

Ēnu devēji vēl var pagūt reģistrēt vakances enudiena.lv

29.02.2024

Vēl tikai šodien, 29. februārī, darba devēji var reģistrēt vakances karjeras izglītības programmai Ēnu diena.

Aicina pieteikties kursiem valsts valodas prasmju pilnveidei

29.02.2024

Daugavpils valstspilsētas pašvaldība ir piešķīrusi finansējumu latviešu valodas kursu organizēšanai Daugavpils pilsētas iedzīvotāju valsts valodas prasmju pilnveidei.

« 1 2 3 ... 99 »
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Mūžībā devies Daugavpils teātra režisors un aktieris Ivars Lūsis
Lidzjutiba tuviniekuem un vina radosaa darba cienitajiem Sīkāk...
Daugavpilī būs skatāms deju koncertuzvedums „Dūd rūku, mameņ!”
Forsi Sīkāk...
Nedēļas izskaņā atgriezīsies siltums
Supper Sīkāk...
facebook draugiem
Top