Pirmdiena,
27.jūnijs 2022
Vārda dienas: Malvīne, Malvis, Елисей, Мефодий, Мстислав Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Sabiedrība

Divas Stropu pludmales ieguvušas Zilā karoga kvalitātes zīmi1

07.06.2022

Pašvaldība turpina attīstīt Stropu atpūtas zonu. Īpaši rosīgs darbs ik gadu notiek, gatavojoties vasaras sezonai, lai pilsētas iedzīvotāji un viesi varētu baudīt atpūtu pie ūdens labiekārtotā un sakoptā vidē. Apliecinājums vērienīgam darbam, kas veikts pludmaļu uzturēšanā un infrastruktūras uzlabošanā, ir divi Zilie karogi, kas vasaras pirmajā dienā sāka plīvot Stropu centrālajā pludmalē un „Stropu vilnī”. Mūsu pilsēta iegūst šo pasaules populārāko tūrisma ekosertifikātu jau 16. gadu pēc kārtas.

Veselības ministrija piedāvā vērtēt PVN samazināšanu zālēm līdz 52

07.06.2022

Veselības ministrija (VM) sagatavojusi priekšlikumu, kas ļautu samazināt zāļu cenu, tajā skaitā vērtēt pievienotās vērtības nodokļa (PVN) samazināšanu visiem medikamentiem no 12% līdz 5%, pirmdien pēc koalīcijas sanāksmes žurnālistiem sacīja veselības ministrs Daniels Pavļuts ("Attīstībai/Par!").

NEPLP aizliedz Latvijā raidīt visus Krievijā reģistrētos TV kanālus3

07.06.2022

Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP) pirmdien nolēmusi aizliegt Latvijā izplatīt atlikušos 80 Krievijā reģistrētos televīzijas kanālus, kas līdz šim bija pieejami Latvijas skatītājiem.

Pilsētas svētkos sabiedriskais transports būs bez maksas2

01.06.2022

AS "Daugavpils satiksme" informē, ka 4. un 5. jūnijā, Daugavpils pilsētas svētku laikā, braukšana pilsētas sabiedriskajā transportā būs bezmaksas gan visiem daugavpiliešiem, gan pilsētas viesiem.

Vairākās mājās uz dažām dienām atslēgs karsto ūdeni

01.06.2022

Sakarā ar nepieciešamību veikt ikgadējos darbus, kas ir saistīti ar siltumtīklu sagatavošanu darbam ziemas laika apstākļos, laika posmā no 6. līdz 10. jūnijam PAS „Daugavpils siltumtīkli” veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes un to remontu Ķīmijas, Jaunās Forštates, Piena kombināta un Jaunbūves apkaimēs.

Daugavpilī atpūtniekiem pieejamas vairākas grilēšanai aprīkotas vietas3

23.05.2022

Iestājoties siltam laikam, Komunālās saimniecības pārvaldes speciālisti apsekoja Daugavpils atpūtas vietas, lai pārbaudītu to gatavību vasaras sezonai. Pilsētas iedzīvotāji un viesi saulainās dienās var baudīt dabu un mieloties ar pašu ceptajiem šašlikiem 13 atpūtas vietās ar ierīkotiem brīvpieejamiem griliem, galdiņiem un soliņiem.

Turpinās pieteikšanās dzīvokļu īres tiesību izsolēm Gaismas ielā 7

21.05.2022

Daugavpils pilsētas pašvaldība turpina rīkot dzīvojamo telpu īres tiesību izsoles renovētajā mājā Gaismas ielā 7. Nākamās izsoles notiks 24.maijā un 27.maijā.

Nākamnedēļ vairāk uzspīdēs saule7

21.05.2022

Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs stipras, veidosies pērkona negaiss. Svētdien nokrišņi pakāpeniski mazināsies, tāpēc jaunā darba nedēļa iesāksies ar lielākoties sausu un daļēji saulainu laiku.

Mainās ES palīdzības paku izsniegšanas kārtība4

11.05.2022

Ņemot vērā būtisko Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām komplektu pieprasījuma pieaugumu, lai nodrošinātu atbalsta komplektu pieejamību pēc iespējas visiem atbalsta saņēmējiem, atbalsta komplektu izdalē ar 2022.gada maiju tiek noteikts atbalsta komplektu skaita izdales ierobežojums vienā mēnesī.

Dzimtsarakstu nodaļā tiks sumināti Zelta un Dimanta kāzu jubilāri1

09.05.2022

11. jūnijā Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļā tiks godināti Zelta un Dimanta kāzu jubilāri. Pieteikties dalībai svinīgajā pasākumā tiek aicināti Daugavpils iedzīvotāji, kas šogad svin kopdzīves 50 un 60 gadu jubilejas.

Cietoksnī uz hidraulisko pārbaužu laiku atslēgs karsto ūdeni1

05.05.2022

Rūpējoties par klientu labklājību, lai apkures sezonā katram Daugavpils pilsētas iedzīvotājam, kurš izmanto centralizēto siltumapgādi, būtu pieejams karstais ūdens un apkure, jau drīzumā tiks veiktas siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes.

Masku nēsāšanu sabiedriskajā transportā varētu atcelt no 15.maija4

05.05.2022

Satiksmes ministrija (SM) izstrādājusi grozījumus noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas paredz no 15. maija atcelt obligātu sejas masku nēsāšanu sabiedriskajā transportā, liecina informācija Tiesību aktu projektu publiskajā portālā.

DRS vadītājam Grigorijam Semjonovam piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis1

05.05.2022

4. maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Rīgas pilī notika valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija.

Latvijā sākas meža ugunsnedrošais periods3

02.05.2022

Līdz ar siltāku un sausāku laiku visā Latvijas teritorijā no pirmdienas, 2. maija, sākas meža ugunsnedrošais periods.

Daugavpilī turpina saglabāt sakrālo mantojumu1

29.04.2022

28. aprīlī Daugavpils pilsētas domes kārtējā sēdē tika skatīts jautājums par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu sakrālā mantojuma saglabāšanai. Šogad atbalstu guvuši 8 projekti.

Latgolys kongresu atkluos Latvejis Vaļsts presidents1

27.04.2022

Kongresam īsnāgts ap 80 prīšklykumu kongresa rezolucejai. Itamā šaļtī Saīta rezolucejis izpiļdis komiteja (SaRIK) sadarbeibā ar Latgolys planavuošonys regionu i piļsūniskajom organizacejom rauga apkūpuot prīšklykumus, kab kongresā varātu pīduovuot puorskotomu i rysynomys problemys (eistermiņā i ilgtermiņā) īkļaunūšu dokumentu.

Šo sestdien norisināsies Lielā talka1

25.04.2022

Šajā nedēļas nogalē, 30. aprīlī jau 15. reizi pēc kārtas Latvijā norisināsies Lielā Talka, kuras ietvaros ikviens iedzīvotājs ir aicināts veikt atkritumu savākšanas un vides labiekārtošanas darbus. Daugavpils iestādes un organizācijas piesakās dalībai akcijā un jau sāka saņemt Komunālās saimniecības pārvaldē talkošanai paredzētos maisus.

Aprīļa pēdējā nedēļa būs vēsāka, gaidāmi nelieli nokrišņi2

25.04.2022

Nedēļas sākumā gaidāms lielākoties mākoņains laiks, bet jau nedēļas vidū mākoņu daudzums būs mainīgs un pa laikam arī uzspīdēs saule. Vietām būs neliels lietus, bet nedēļas otrajā pusē, ieplūstot aukstākai gaisa masai, iespējams arī slapjš sniegs. 

Daugavpilī pamazām noslēdzas apkures sezona 1

23.04.2022

Gaisa temperatūrai sasniedzot augstākus rādītājus, pamazām sākas dzīvojamo māju atslēgšana no centrālās apkures. SIA “DDzKSU” informē par to, kādā veidā notiek apkures atslēgšana.

Satiksmes ierobežojumi Teātra ielā

19.04.2022

Daugavpils pilsētas pašvaldības Komunālās saimniecības pārvalde informē par satiksmes ierobežojumiem Teātra ielas posmā no Kr. Valdemāra ielas līdz Daugavas ielai laika posmā no 19. aprīļa līdz 6. maijam.

Zaļās masas savākšanas akcija

19.04.2022

Šī gada pavasarī Daugavpils valstspilsētas pašvaldība organizē bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas akciju laika posmā no 19. aprīļa līdz 29. aprīlim. Pašvaldība šīs akcijas nodrošināšanai organizē metāla liela izmēra (ar tilpumu no 7 – 30 m3) konteineru uzstādīšanu visā pašvaldības teritorijā, kas paredzēti TIKAI bioloģiski noārdāmo atkritumu (koku lapas, nopļautā vai sausē zāle, koku / krūmu zari).

Svētku brīvdienās uz ceļiem notiks masveida reidi1

14.04.2022

Valsts policija (VP) gaidāmajās Lieldienu brīvdienās organizēs masveida pārbaudes ar mērķi atklāt transportlīdzekļu vadītājus, kuri vada transportlīdzekli alkohola vai citu apreibinošo vielu ietekmē, Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta Panorāma" sacīja VP Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšnieka p.i. Arturs Smilga.

Daugavpilieši saņem augstākos Valsts apbalvojumus

12.04.2022

Saskaņā ar Valsts prezidenta un Ordeņu kapitula 2022. gada 4. aprīļa lēmumu 79 sabiedrības pārstāvjiem, tostarp 3 daugavpiliešiem, piešķirti augstākie Latvijas valsts apbalvojumi – Triju Zvaigžņu ordenis, Viestura ordenis un Atzinības krusts. Latvijas valsts apbalvojumi piešķirti cilvēkiem, kuri ar savu darbu, aktīvo pilsonisko stāju un uzticīgu kalpošanu Latvijai godam pelnījuši augstāko valsts atzinību.

Mainās 1. maršruta tramvaju kustības grafiks

10.04.2022

2022. gada 6. aprīlī Transporta komisijas sēdē tika apstiprinātas izmaiņas 1. maršruta tramvaju kustības grafikā, kas stāsies spēkā 11. aprīlī.

Nedēļas pirmajā pusē gaidāms silts un lielākoties sauss laiks1

10.04.2022

Iepriekšējās dienās laika apstākļus Latvijā noteica ciklona darbība, tomēr jaunnedēļ tā ietekme mazināsies. Palielinoties spiedienam, mākoņi izklīdīs, nokrišņu būs mazāk, un arī dienas kļūs siltākas. Tomēr darba nedēļas otrajā pusē, tuvojoties svētkiem, laika apstākļi būs mainīgi, Lieldienās vietām iespējams arī sniegs.  

Iedzīvotāji elektroauto ar valsts atbalstu varēs sākt iegādāt aprīlī

10.04.2022

Iedzīvotāji elektroauto ar valsts atbalstu varēs sākt iegādāt šomēnes. Lai arī sākotnēji bija plānots, ka atbalstu varēs izmantot jau martā, līgumi ar 59 tirgotājiem noslēgti tikai tagad. Programmu paredzēts īstenot līdz nākamā gada beigām. Tās īstenotāji norāda, ka būtiskas aizķeršanās termiņos šobrīd nav, bet lielākas problēmas varētu radīt elektromobiļu pieejamība tirgū.

Valsts prezidents Daugavpilī tikās ar Latgales pašvaldību vadītājiem

05.04.2022

Otrdien, 5. aprīlī reģionālās vizītes laikā Daugavpils Universitātē Valsts prezidents Egils Levits aizvadīja diskusiju ar Latgales plānošanas reģiona pašvaldību vadītājiem, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Artūru Tomu Plešu, Ekonomikas ministrijas parlamentāro sekretāri Ilzi Indriksoni un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvi Ivetu Strupkāji par Latgales attīstības perspektīvām jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos.

Daugavpilī tiek atjaunoti vairāki autobusu reisi

03.04.2022

AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no š.g. 05.aprīļa tiks atjaunoti šādi autobusu reisi:

Valsts prezidents Egils Levits apmeklēs Daugavpili

03.04.2022

4. un 5. aprīlī Valsts prezidents Egils Levits dosies uz Daugavpili, lai tiktos ar Daugavpils un citu Latgales pašvaldību vadītājiem un viedokļu līderiem, aicinot stiprināt valsts un pašvaldību kopdarbu un sabiedrības saliedētību un solidaritāti jaunajos ģeopolitiskajos un ekonomiskajos apstākļos.

Sulu ieguve mežā jāsaskaņo ar meža īpašnieku

03.04.2022

Gaisa temperatūrai paaugstinoties, sācies bērzu sulu tecināšanas laiks. Latvijas valsts mežos katram iedzīvotājam bez maksas ir atļauts izdarīt vienu urbumu, taču, ja sulas plānots iegūt lielākos apmēros vai privātajos mežos, tas jāsaskaņo ar meža īpašnieku.

« 1 2 3 ... 87 »
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastādīs 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Kariņš - premjera amata kandidāts 14. Saeimas vēlēšanās no «JV»
Es uz velesanam neiesu.
Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top