Pirmdiena,
2.Oktobris 2023
Vārda dienas: Ilma, Skaidris, Давид, Константин, Трофим, Игорь Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Jaunieši aicināti piedalīties hakatonā “Proto-Moto-Loto” Daugavpilī

08.05.2023
Ar mērķi radīt digitālu, interaktīvu, virtuālu un/vai taustāmu produktu, kas palīdzētu vairot Daugavpils Inovāciju centra atpazīstamību un nodrošināt jaunu klientu piesaisti, jaunieši aicināti pieteikties hakatonam “Proto-Moto-Loto”, kas notiks 11. un 12. maijā Daugavpils Universitātē.

Hakatona laikā jauniešu uzdevums būs radīt reāli lietojamu, ilgtspējīgu, digitālu risinājumu, kas darbotos vismaz divās valodās un kura ieviešana dzīvē iespējama 500 euro robežās. Dalībniekiem būs jāizstrādā stratēģija, kā ideja pārtop reālajā produktā (rīkā) un kā šis produkts darbosies dzīvē, kā arī jāanalizē un jāpārbauda idejas dzīvotspēja, to prototipējot un testējot.

Pirmās trīs komandas ar vislielāko punktu skaitu iegūs godalgotās vietas un balvas – pakalpojumus savu ideju attīstībai. Kopējais balvu fonds ir 1000 EUR ( 500 EUR – 1 vieta; 300 EUR – 2. vieta; 200 EUR- 3. vieta), kas tiks sadalīts starp trīs visaugstāk novērtētajām komandām. Hakatona laikā dalībniekiem būs pieejamas dažādu jomu (mārketings, finanšu piesaiste, izaugsmes mentorings)  speciālistu konsultācijas un tiks nodrošinātas sarunas ar uzņēmējiem un individuāls mentoru atbalsts, kā arī darba telpas, ēdināšana un materiāli produktu ideju skiču izstrādāšanai.

Jauniešu hakatona “Proto-Moto-Loto” organizators ir Daugavpils valstspilsētas pašvaldība un Daugavpils Inovāciju centrs sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabriku.

Hakatons tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.–2021.gada perioda programmas „Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovāciju centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. 9.-20.2.2.1/4 ietvaros.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Vienības nama Tradīciju mājā svinēs Rudenājus
Interesants un jauks pasakums..
Rudenaaji...citur tos sauc par mikeliem.ja lauku darbi jau tuvojas izskanai..labiba.tupeni novakti..vel kaposti bietes uz lauka..vel silti veji pus gluzi kaa julihja viduu.cilveki staiga vasaras apgerbas.kaut gan mikelitis nak ar salnam...vis vel prieksaa.jasteidz kirbjus novakt.rudenaaji ieseti lauki zali...saule spoza..un ko cilvek tu gribi..lai vasara butu muziga...ari tu reiz no vinas nogurtu..visiem jatpusas un jaapabust ari tumsaa..bet ari ta hav muziga..saules celss to aizraidis... Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Un tomer mans liekaakais sapnis ur aizbraujt uz latgali dzervenees..vai jus varat man nosaukt kadu labu dzervenu purvu.
Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Paslaik man ir daudz darba un nevaru piedalities nekados pasakumos...stadu zemenes lasu dzervenes un braucu uz tirgu..vel aboli jalasa...tikai ziemaa leduspuke sedes loga ruutii..un petis so trako launo noguruso pasauli..ka briesmigu iisfilmu man taa atgadina notikumi pasaulee..bet ceru ka tas hebus gadiem gars serials kaa hamelionu rotalas..bet tikai iisfilma kaa briesmigs sapnis..kurs paliks vesturee...bet varbut vestures vairs hebus jo hebus skatitaju...un tomer gribas cetret un skatities skaistas filmas..par cilveku likteniem sajutam pardzivojumiem cauri laikmetiem brienot..lotgolisi ejiet uz kino seansiem ja jums ir laiks Sīkāk...
facebook draugiem
Top