Trešdiena,
7.jūnijs 2023
Vārda dienas: Arnis, Gaida, Иван Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Jaunieši aicināti piedalīties hakatonā “Proto-Moto-Loto” Daugavpilī

08.05.2023
Ar mērķi radīt digitālu, interaktīvu, virtuālu un/vai taustāmu produktu, kas palīdzētu vairot Daugavpils Inovāciju centra atpazīstamību un nodrošināt jaunu klientu piesaisti, jaunieši aicināti pieteikties hakatonam “Proto-Moto-Loto”, kas notiks 11. un 12. maijā Daugavpils Universitātē.

Hakatona laikā jauniešu uzdevums būs radīt reāli lietojamu, ilgtspējīgu, digitālu risinājumu, kas darbotos vismaz divās valodās un kura ieviešana dzīvē iespējama 500 euro robežās. Dalībniekiem būs jāizstrādā stratēģija, kā ideja pārtop reālajā produktā (rīkā) un kā šis produkts darbosies dzīvē, kā arī jāanalizē un jāpārbauda idejas dzīvotspēja, to prototipējot un testējot.

Pirmās trīs komandas ar vislielāko punktu skaitu iegūs godalgotās vietas un balvas – pakalpojumus savu ideju attīstībai. Kopējais balvu fonds ir 1000 EUR ( 500 EUR – 1 vieta; 300 EUR – 2. vieta; 200 EUR- 3. vieta), kas tiks sadalīts starp trīs visaugstāk novērtētajām komandām. Hakatona laikā dalībniekiem būs pieejamas dažādu jomu (mārketings, finanšu piesaiste, izaugsmes mentorings)  speciālistu konsultācijas un tiks nodrošinātas sarunas ar uzņēmējiem un individuāls mentoru atbalsts, kā arī darba telpas, ēdināšana un materiāli produktu ideju skiču izstrādāšanai.

Jauniešu hakatona “Proto-Moto-Loto” organizators ir Daugavpils valstspilsētas pašvaldība un Daugavpils Inovāciju centrs sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Zinātnes un inovāciju centra Dizaina fabriku.

Hakatons tiek īstenots Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.–2021.gada perioda programmas „Pētniecība un izglītība” aktivitātes “Inovāciju centri” projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” Nr. NFI/IC/VIAA/2020/4, Līguma Nr. 9.-20.2.2.1/4 ietvaros.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Jānis Stībelis izdod jaunu dziesmu
Ja si dziesma viegli naca un viegli aizies..ka viendienite..atminaa nepaliekosa muzika ko otro reizi klausities negribetu..skiet ka latvijaa vairs nav ne labu komponistu he dziedataju..tapec ari eirovizijas mums neveicas. Sīkāk...
Veselību veicinošu pārgājienu cikls Augšdaugavas novadā
But kopaa ar dabu ir vienkarsi fantastiski..man patik vienai doties pargajienaa..uz meziwm purviem.jo tikai divvientulibaa tu spesi saskatit un sajust tas skaistumu varenibu dzivigumu gusi mieru un harmoniju ilgam laikam..lai tev izdodas atpusties kopaa ar draugiem vai vienam briniskigaa pargajienaa.pa dinaburgas takam. Sīkāk...
Daugavpilī sumināja zelta kāzu jubilārus
Nu ko lai saka...ruugts..muuza garumaa. Sīkāk...
facebook draugiem
Top