Trešdiena,
7.jūnijs 2023
Vārda dienas: Arnis, Gaida, Иван Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Sabiedriskās organizācijas saņems pašvaldības līdzfinansējumu

19.04.2023
13. aprīlī Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes sēdē lēma par pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanu vairāk nekā 65 000,00 eiro apmērā pilsētas sabiedriskajām organizācijām 98 projektu īstenošanai.

Līdz 1. februārim Daugavpilī reģistrētās sabiedriskās organizācijas varēja iesniegt pieteikumus līdzfinansējuma saņemšanai no pašvaldības Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda projektu īstenošanai konkursa kārtībā.

Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda finansējuma piešķiršanas mērķis ir atbalstīt sabiedrisko organizāciju aktivitātes, sabiedriski nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanu Daugavpils valdtspilsētas pašvaldības teritorijā, veicināt iedzīvotāju aktivitāti un līdzdalību aktuālu problēmu risināšanā, sekmēt sadarbību starp pašvaldību un sabiedriskajām organizācijām.

Pašvaldības projektu konkursā var piedalīties nevalstiskās organizācijas, nodibinājumi un biedrības, kuru juridiska adrese atrodas Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā.

Līdzfinansējuma kopsumma, ko sabiedriskā organizācija var saņemt no pašvaldības nevar pārsniegt 1500 eiro un 75 % no kopējām projekta aktivitāšu izmaksām.

Kopējā pašvaldības līdzfinansējuma summa sastāda vairāk nekā 65 000,00 eiro.

Vairāk informācijas
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Jānis Stībelis izdod jaunu dziesmu
Ja si dziesma viegli naca un viegli aizies..ka viendienite..atminaa nepaliekosa muzika ko otro reizi klausities negribetu..skiet ka latvijaa vairs nav ne labu komponistu he dziedataju..tapec ari eirovizijas mums neveicas. Sīkāk...
Veselību veicinošu pārgājienu cikls Augšdaugavas novadā
But kopaa ar dabu ir vienkarsi fantastiski..man patik vienai doties pargajienaa..uz meziwm purviem.jo tikai divvientulibaa tu spesi saskatit un sajust tas skaistumu varenibu dzivigumu gusi mieru un harmoniju ilgam laikam..lai tev izdodas atpusties kopaa ar draugiem vai vienam briniskigaa pargajienaa.pa dinaburgas takam. Sīkāk...
Daugavpilī sumināja zelta kāzu jubilārus
Nu ko lai saka...ruugts..muuza garumaa. Sīkāk...
facebook draugiem
Top