Pirmdiena,
24.Janvāris 2022
Vārda dienas: Eglons, Krišs, Ksenija, Федот, Феодосий, Михаил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Ministrs un pilsētas vadība tikās ar Mežciema iedzīvotājiem

27.11.2021

Šodien, 27. novembrī, tika atvērti Mežciema sanatorijas vārti, apkaimes iedzīvotājiem tiekoties ar labklājības ministru Gati Eglīti un pilsētas domes vadību.


Sanatorija "Mežciems" pašvaldība ir pārņēmusi savā paspārnē, mainot īpašumu ar zemi centrā 10 000 eiro vērtībā.

Pēc mēra Andreja Elksniņa teiktā, notiks īpašuma tehniskā  apsekošana un paralēli tiks sakārtota teritorija - izcirsti krūmāji, atbrīvoti no bīstamiem kokiem un kritalām, aiztaisītas komunikāciju lūkas, nodrošinot iedzīvotājiem drošu pārvietošanos pa teritoriju, tad arī tiks nojaukts žogs. 

Pēc Gata Eglīša (JKP) iniciatīvas un vizītes Daugavpilī, valsts piešķīrusi finansējumu šīs vietas attīstībai sociālās rehabilitācijas funkcijai. Šāda veida attīstība ir nepieciešama Daugavpilī un Latgales reģionā  kopumā. Arī pandēmijas kontekstā ir svarīga sabiedrības atveseļošanās pēc radītajām sekām. 

Uz tikšanos ar amatpersonām sanāca Mežciema iedzīvotāji, kas jau gadu desmitiem gaidīja šo rīcību un cer, ka līdz ar sanatorijas attīstību attīstīsies arī visa Mežciema apkaime, kura līdz šim tika atstāta novārtā. 

Irēna
Voitāne, Mežciema biedrības pārstāve, uzsvēra, ka ļoti svarīgi ir atrisināt ūdenssaimniecības jautājumu apkaimē, uzsverot ūdens kvalitātes slikto stāvokli, tāpat arī ielu apgaismojumu. 

Inta
Gaidele, Mežciema iedzīvotāja, minēja, ka apkaimē pat nav celiņu, tāpēc ir jāpārvietojas par ielas braucamo daļu.

Savukārt Elksniņš informēja, ka bez valsts atbalsta pašvaldībai vienai nav tāda finansējuma. 

Kāda iedzīvotāja interesējas, vai var investēt šajā projektā. 
Pēc sarunas tika apsekota teritorija, kur paveras bēdīgs skats uz gadu desmitiem nesaimnieciskas darbības rezultātu. Atvērtas komunikāciju lūkas, sagruvusi palīgēku karkasi un sagāzušies koki. 

Daugavpilsziņas.lv 
informēs iedzīvotājus par turpmāko sanatorijas attīstību. 
Daugavpilsziņas.lv 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs apmierina sniega tīrīšanas kvalitāte uz Daugavpils ceļiem?
Jaunākie komentāri:
Latgales Centrālajai bibliotēkai (uz laiku) mainīts darba laiks
Vis mainas..nekas nav akmeni kalts..ari darbalaiki..tik daudz esam pardzivojusi..un vel pardzivosim..tadi sikumi nav uztraukuma verti Sīkāk...
Daugavpils 2027 aicina uz tiešsaistes pasākumu "ATBALSTS TAVAI IDEJAI"
Sapnot ir labi..un cik gan tuksa butu musu dzive bez sapniem..bet jaatceras ka reizem sapni ir un paliek tikai sapni....par skaistu brivu tiesisku valsti..kur ar projektiem bus stipri par maz lai tos realizetu dzivee musu launuma varaskares un alkatibas un beztiesiskuma parnemtajaa valstii Sīkāk...
Energoresursu krīzes novēršanai plānots 250 miljoni eiro atbalsts
Nespeju noticet..vai tiesam sis solijums iekritis cilvekiem makaa..lidz sim jau tie miljoni noziedeja ka pucei aste..un ne ciku he grapu 60 miljoni izkupeja...ceru ka soreiz pucei aste uziedes Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top