Svētdiena,
19.Septembris 2021
Vārda dienas: Muntis, Verners, Михаил, Кирилл, Зиновий, Архип Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daudzbērnu ģimenes var bez maksas izmantot Daugavpils auto stāvvietas

27.07.2021
Daugavpilī viena no svarīgākajām prioritātēm ir ģimenes ar bērniem. Netiek aizmirsts arī par daudzbērnu ģimenēm: atbalstot šo iedzīvotāju kategoriju, pašvaldībā  pieņemti vairāki lēmumi, kas padara mūsu pilsētu vēl draudzīgāku kuplajām ģimenēm. Daugavpils daudzbērnu ģimenes tagad var bez maksas izmantot maksas auto  stāvvietas pilsētas teritorijā. Šos atvieglojumus var izmantot arī citu kategoriju ģimenes, piemēram, ģimenes, kurās ir bērns invalīds. Šobrīd tiek izsniegtas arī jaunās kartes “ Goda ģimenes karte”, kas arī ir apliecinājums, ka ģimene var pretendēt uz pašvaldības piešķirtajiem atvieglojumiem.

Ja vēl neesat noformējuši  “Goda ģimenes karti”, to var izdarīt, aizpildot pieteikumu vietnē www.godagimene.lvTepat ir apkopota arī pilna informāciju par to, kam pienākas Goda ģimenes apliecība un kādas ir šīs atbalsta programmas priekšrocības ne tikai Daugavpils, bet arī visas Latvijas kontekstā.

20.maijā stājās spēkā grozījumi Daugavpils pilsētas domes 2018. gada 28. jūnija saistošajos noteikumos Nr. 20 "Par Daugavpils pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietu apsaimniekošanu un lietošanu", kas nosaka, ka  tiesības bez maksas lietot   autostāvvietu pilsētas teritorijā ir arī daudzbērnu ģimenēm, ja vismaz vienam no ģimenes locekļiem pamata dzīvesvieta deklarēta Daugavpils pašvaldībā. Lai saņemtu auto novietošanas atļauju, maksas autostāvvietu pārvaldniekam SIA “Parkings D” jānosūta iesniegums (brīvā formā), obligāti norādot tajā jūsu kontakttālruni, kā arī pievienojot transportlīdzekļa reģistrācijas apliecības kopiju un Latvijas Goda ģimenes apliecības "3+ Ģimenes karte" vai “Goda ģimenes karte” kopiju. Pieteikumu var nosūtīt pa pastu (Imantas iela 35A, Daugavpils, LV-5401) vai e-pastu: [email protected] (elektroniskais paraksts šajā gadījumā nav obligāts).

Pēc pieteikuma saņemšanas tiks izsniegta atļauja atbilstoši Goda ģimenes apliecības "3+ Ģimenes karte" derīguma termiņam, bet ne ilgāk kā laika periodam līdz tekošā gada 31. decembrim.

Iesniegumu un pielikumus var atstāt pastkastē SIA “Parkings D”  Imantas ielā 35.

Info tālr.: 65420633


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī likvidē Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu
Viss pareizi Sīkāk...
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top