Svētdiena,
19.Septembris 2021
Vārda dienas: Muntis, Verners, Михаил, Кирилл, Зиновий, Архип Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Lemj par Jaunatnes nodaļas likvidāciju

23.07.2021
Ceturtdien, 22. jūlijā Daugavpils pilsētas pašvaldības Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē deputāti lēma par Jaunatnes nodaļas likvidāciju un tās funkciju nodošanu Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei, Kultūras pārvaldei un Sporta pārvaldei.

Lai organizētu pēc iespējas efektīvāku pašvaldības darba pārvaldi, Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē deputāti nolēma virzīt uz domes sēdi jautājumu par Daugavpils pilsētas pašvaldības Jaunatnes nodaļas likvidēšanu ar 2021. gada 1. oktobri. Plānots, ka nodaļas funkcijas un uzdevumus turpmāk īstenos Daugavpils pilsētas Izglītības pārvalde, Kultūras pārvalde un Sporta pārvalde.

Šāds lēmums pieņemts pēc rūpīgas Jaunatnes nodaļas darbības izvērtēšanas. Plašāk Jaunatnes nodaļas likvidācijas iemeslus komentē Daugavpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Andrejs Elksniņš: “Jaunatnes nodaļas likvidācija notiek vairāku iemeslu dēļ. Nodaļa ir diskreditējusi sevi kā struktūru kopumā – uzpūsts štata vienību skaits, niecīgs organizēto pasākumu skaits, novecojusi darba pieeja. Attīstības plāna, vīzijas par darbu ar jaunatni trūkums un nodaļā strādājošo ierēdņu nevēlēšanās attīstīties norāda uz nodaļas neveiksmi nākotnē. Turklāt dokumenti par nodaļas likvidāciju tika sagatavoti 2020. gada sākumā, un, jā, tāpēc, ka mani neapmierina nodaļas darbs pašreizējā formā. Pilsēta nevar atļauties tādu greznību – uzturēt struktūru, kuras darbs rada tik daudz jautājumu. Pozicionējot sevi kā galveno sadarbības koordinatoru starp jauniešiem un pašvaldību, Jaunatnes nodaļa pašreizējā formā nespēj veikt šo funkciju. Viss, ko mēs redzam ir pasākumi ZOOM platformā, konkursi sociālajos tīklos un novārtā atstātā Neformālās izglītības centra ēka Varšavas ielā. Jau no paša sākuma kā vienu no darba prioritātēm mēs iezīmējām domes izdevumu samazināšanu, optimizējot visu pašvaldības nodaļu darbību. Svarīgi uzsvērt, ka mēs turpināsim strādāt ar jauniešiem, taču darīsim to jaunā formātā. Darbs ar jaunatni un galvenās funkcijas, ko veica nodaļa, nekur nepazudīs – tās kļūs aktīvākas, plašākas un visiem pilsētniekiem saprotamākas izglītības, kultūras un sporta jomā.”

Jautājums par Jaunatnes nodaļas likvidāciju, tās funkcijas un uzdevumus nododot Daugavpils pilsētas Izglītības pārvaldei, Kultūras pārvaldei un Sporta pārvaldei, ceturtdien, 22. jūlijā tika skatīts un atbalstīts pašvaldības Izglītības un kultūras jautājumu komitejas sēdē. Galējo lēmumu pašvaldības deputāti pieņems domes sēdē.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī likvidē Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu
Viss pareizi Sīkāk...
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top