Piektdiena,
17.Septembris 2021
Vārda dienas: Vaira, Vairis, Vera, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Covid-19 sertifikātus var saņemt Daugavpils bibliotēkās

20.07.2021
Sākot ar 20. jūliju Daugavpils iedzīvotājiem, kuriem ikdienā nav pieejami valsts pārvaldes elektroniskie pakalpojumi, Covid-19 sertifikātus drukātā veidā būs iespēja saņemt Latgales Centrālajā bibliotēkā un tās filiālēs.

Jau no 1. jūnija ikvienam iedzīvotājam ir iespēja iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu. Savu digitālo Covid-19 sertifikātu ikviens var apskatīt tīmekļvietnē covid19sertifikats.lv/, nospiežot pogu “Apskatīt savus sertifikātus” un autentificējoties ar kādu no piedāvātajiem drošas piekļuves rīkiem – internetbanku, eID karti vai mobile ID. Tīmekļvietne piedāvā iespēju lejupielādēt sertifikātu vai to izdrukāt.

Pašlaik interneta vietnē pieejami 3 veidu digitālie sertifikāti – par veikto vakcināciju pret Covid-19, par Covid-19 laboratorisko analīžu rezultātiem, par Covid-19 izslimošanas faktu, ja iedzīvotājs ir slimojis ar vīrusu. Katrs sertifikāts satur unikālu QR kodu, kas apliecināts ar digitālu simbolu virkni. Noskenējot kodu ar viedierīcē esošo QR koda nolasīšanas aplikāciju, iespējams noskaidrot sertifikāta autentiskumu un derīgumu. Uzrādīšanai derīgs gan digitālais sertifikāts viedierīcē, gan tā izdruka papīra formātā.

Lai saņemtu Covid-19 sertifikātu ikviens var vērsties pie sava ģimenes ārsta, ārstniecības iestādē, kur veikta vakcinācija. Ja personai nav iespējas sertifikātu saņemt autorizējoties covid19sertifikats.lv/, papīra formātā to var saņemt Latgales Centrālajā bibliotēkā (LCB) Rīgas ielā 22A, ierodoties klātienē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu un aizpildot speciālu pilnvaru. Latgales Centrālās bibliotēkas darba laiks: no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 10.00 – 19.00; sestdien no plkst. 10.00 – 17.00; svētdien, pirmdien brīvs. Sākot ar septembri Latgales Centrālā bibliotēka būs atvērta arī pirmdienās.

Sertifikātus varēs saņemt arī LCB filiālēs – Jaunbūves bibliotēkā, 18. novembra ielā 161; Pārdaugavas bibliotēkā, Komunālā ielā 2; Piekrastes bibliotēkā, Aveņu ielā 40; Ceriņu bibliotēkā, Lauska ielā 16; Gaismas bibliotēkā, Gaismas ielā 9. LCB filiāļu darba laiki: no otrdienas līdz piektdienai no plkst. 11.00 līdz 18.00; sestdienās no plkst. 10.00 – 17.00; svētdiena – brīvs.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī likvidē Jaunatnes nodaļu un Revīziju un audita nodaļu
Viss pareizi Sīkāk...
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top