Piektdiena,
18.jūnijs 2021
Vārda dienas: Alberts, Madis, Дорофей, Игорь, Федор, Константин Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Dzimtsarakstu nodaļa un Bāriņtiesa atsāka darbu Raiņa ielā 27

13.05.2021
Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļa un Bāriņtiesa atsāka darbu renovētajās telpās Raiņa ielā 27.  Sakarā ar pārcelšanos no telpām Raiņa ielā 28, kur abas iestādes uzturējās gandrīz divus gadus, kamēr Dzimtsarakstu nodaļas ēkā notika remontdarbi, nedaudz mainījusies arī speciālistu kontaktinformācija. Iedzīvotājus aicina ņemt vērā, ka pieņemšana epidemioloģiskās situācijas dēļ joprojām notiek pēc iepriekšēja pieraksta.

Dzimtsarakstu nodaļas pārcelšanās vēl nav pabeigta, tuvākajā laikā tiks piegādātas trūkstošās mēbeles, taču pakalpojumu sniegšana iedzīvotājiem tiek nodrošināta nepārtraukti un pilnā apmērā. Lai pasargātu apmeklētājus un nepakļautu viņus inficēšanās riskam, klātienes vizīte obligāti jāpiesaka iepriekš. Klātienē tiek reģistrēta bērna dzimšana un personas miršanas fakts. Savukārt pieprasīt arhīva izziņas un atkārtotos arhīva dokumentus, pieteikties vārda, uzvārda, tautības ieraksta maiņai un iesniegt laulību reģistrācijas pieteikumu var gan klātienē, gan elektroniski, izmantojot attiecīgo pakalpojumu portālā www.latvija.lv vai sūtot ar drošu elektronisko parakstu parakstīto dokumentu uz e-pastu [email protected]. Gadījumā, ja tiek iesniegts laulību reģistrācijas pieteikums, tas jāparaksta abiem laulājamiem.

Jāņem vērā, ka laulību noslēgšanas svinīgās ceremonijas epidemioloģisko apsvērumu dēļ Dzimtsarakstu nodaļā šobrīd ir aizliegtas, un, kamēr ierobežojumi netiks atcelti, ir iespējama tikai laulības kā juridiska fakta reģistrācija iekštelpās, esot klāt līgavai, līgavainim un diviem lieciniekiem.

Sīkāka informācija par civilstāvokļa aktu reģistrācijas kārtību, nepieciešamajiem dokumentiem un valsts nodevas izmaksām atrodama portālā www.latvija.lv, kā arī sazinoties ar Dzimtsarakstu nodaļas speciālistiem.


APMEKLĒTĀJU PIEŅEMŠANAS LAIKS UN KONTAKTI

Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Latvīšu viesturiskūs zemu lykums – jaunys īspiejis kūpt latgaliskumu
Ļūti pareizi Agris Bitāns runoj. Tai poš Teirunīka kungam skaidra nūstuoja Latgola vaicuojumūs. Prīkšlykums: sasaukt Latgaļu saītu (kongresu) ar zynomu mierķi, apsasprīst un sagataveit notu vaļdeibai. Es par Latvejis daleišonu jau runovu pyrmijā ( Zalāna) ATR laikā. Tok nivīns naklauseja taišņi ūtraidi, saceja siedi mīreigs, kū Reigā pascies tys i byus. Godi irā paguojuš, prūtoms Latgola vaicuojumā progress ir. Vāga pauotrynuot, sovaižuok kuortejuo daleišona (ATR) otkon Latgola teritoreju naatzeist. Es daže īzadūmoju par kū.

Sīkāk...
Atklāta jauna pastaigu taka Daugavpils novadā
Sveiki! Vai šī taka ir kaut kur tuvumā Tarzans parkam? https://www.lieliskadavana.lv/daugavpils-piedzivojumu-parks-tarzans--tarzans ? Sīkāk...
Deniss Vasiļjevs nopelna Latvijai olimpisko ceļazīmi
Eurosport komentētāji tiešraidē Denisa uzstāšanos nosauca par dienas augstvērtīgāko priekšnesumu un kategoriski nepiekrita tiesnešu zemajam vērtējumam. Deniss bija pelnījis stabilu vietu pirmajā sešiniekā. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top