Piektdiena,
14.maijs 2021
Vārda dienas: Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis, Тамра, Марк Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Daugavpilī atsākusies ceļu būvniecības sezona

14.04.2021
Daugavpilī atsākusies ceļu remontu aktīvā sezona, līdz ar to autovadītājus aicina sekot līdzi aktuālajai informācijai un iespējamām izmaiņām satiksmes organizēšanā.

Vērienīgākie darbi šobrīd notiek pilsētas centrā: Cietokšņa ielā, paralēli jauno tramvaju sliežu ieklāšanai, tiek pārbūvēta arī ceļa braucamā daļa. Sakarā ar to, līdz 28.aprīlim būs slēgts Vienības-Cietokšņa ielu krustojums, bet līdz 12.maijam – Cietokšņa ielas posms no Kandavas līdz Sporta ielai.

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākusies liela stāvlaukuma iekārtošana pie mājām Jātnieku ielā 93 un 93A, kā arī ceļa seguma atjaunošana Miera ielā: šobrīd asfaltu ieklāj posmā no Grodņas ielas līdz Liepājas ielai, taču drīzumā paredzēts līdz galam sakārtot arī posmu līdz Jātnieku ielai.

Turpinās pērn iesāktos grants ceļu asfaltēšanas darbus Līksnas, Skolas, Pieneņu un Staru ielās. Šogad šīs programmas ietvaros paredzēts  noasfaltēt arī Brjanskas ielas posmu no Sēlijas ielas līdz Lielajai ielai, Baznīcas ielu posmā no Ļiģinišku ielas līdz Staburaga ielai, Darba un Aizpilsētas ielas no Smilšu ielas līdz Miera ielai, Bauskas ielu no Jelgavas līdz Tukuma ielai, kā arī Grodņas ielu posmā no Siguldas ielas līdz Strādnieku ielai.

2021.gada budžetā paredzēts finansējums arī caurbraucamo pagalmu asfaltēšanas programmai. Pagājušogad  tās ietvaros sakārtoti vairāki skolu un bērnudārzu tuvumā esošie pagalmi Jaunajā Forštatē, Ziemeļu mikrorajonā un Jaunbūvē. Šogad paredzēts finansējums 140 000 eiro apmērā, pašvaldība plāno sakārtot piecus objektus dažādos pilsētas mikrorajonos

Tuvākajā laikā plāno uzsākt ceļu pārbūvi Sloku un Liepu ielu posmos no Siguldas ielas līdz Silikātu ielai.

Asfaltbetona seguma atjaunošanas darbi, kuru veikšanas laikā gaidāmi satiksmes ierobežojumi, ir sākušies Dzelzceļu ielas posmā no Februāra ielas līdz Nometņu ielai, un šogad ieplānoti arī Miera ielas posmā no A.Pumpura ielas līdz Varšavas ielai, Lielā Dārza ielas posmā no A.Pumpura ielas līdz Kauņas ielai, Arodu ielas posmā no Pumpura ielas līdz Kauņas ielai, kā arī Zeļinska ielas posmā no Cialkovska ielas līdz Inženieru ielai. Šobrīd tiek pabeigti arī iepriekš iesāktie darbi Bauskas ielas posmā no Ventspils ielas līdz Kauņas ielai.

Aktuālajai informācijai par ielu remontdarbiem un ar tiem saistītām izmaiņām  ceļu satiksmes organizēšanā sekojiet līdzi pašvaldības vietnē www.daugavpils.lv.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šogad skolas gaitas Daugavpils izglītības iestādēs uzsāka 875 pirmklasnieki.
Apspriest
Aptauja
Kur aiziet lielākā daļa jūsu ienākumu?
Jaunākie komentāri:
Mobilā mamogrāfa izbraukumi maijā
https://potencei.weebly.com +371 24975475

Pārdod LEVITRA 20mg. Oriģinālais "BAYER” ražojums.
Diennakts piegāde ar kurjeru visā Latvijā, uz Jūsu norādīto adresi.
Samaksa ir saņemšanas brīdī. Priekšapmaksa nav jāveic.
Cena: 4 tab. - 50 EUR ; 12 tab. - 100 EUR
Mob. +371 24975475
VAIRĀK INFORMĀCIJAS MANĀ MĀJASLAPĀ : https://potencei.weebly.com Sīkāk...
Deniss Vasiļjevs nopelna Latvijai olimpisko ceļazīmi
Eurosport komentētāji tiešraidē Denisa uzstāšanos nosauca par dienas augstvērtīgāko priekšnesumu un kategoriski nepiekrita tiesnešu zemajam vērtējumam. Deniss bija pelnījis stabilu vietu pirmajā sešiniekā. Sīkāk...
Anastasija Grigorjeva trešo reizi kvalificējas Olimpiskajām spēlēm
malacis!!! Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top