Trešdiena,
1.Decembris 2021
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels, Платон, Роман Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Pedagogi un Sociālā dienasta darbinieki saņems veselības apdrošināšanu

16.10.2020
Sakarā ar Сovid-19 izplatību, Daugavpils pašvaldība ir pieņēmusi lēmumu nodrošināt veselības apdrošināšanas polises visiem pedagogiem, kā arī Sociālā dienesta darbiniekiem, kuri ikdienā tieši kontaktējas ar klientiem.

Iniciatīva atbalstīt pedagogus grūtajos laikos, kas saslimšanas riskam klāt nāk arī pienākums nemitīgi pārstrādāt darba metodes un ātri reaģēt uz mainīgo situāciju, no Domes vadības nāca vēl septembra sākumā. Rezultātā nolēma veikt iepirkumu, kas paredz polišu iegādi gan vispārizglītojošo, gan pirmsskolas, gan interešu izglītības pedagogiem.

Riska grupā ir arī Sociālā dienesta darbinieki, kuri pieņem iedzīvotājus un tieši kontaktējas ar klientiem. Lai uzlabotu medicīnas pakalpojumu pieejamību, bija nolemts piešķirt veselības apdrošināšanas polises arī viņiem. Sociālās palīdzības nodaļas darbinieki (Klientu apkalpošanas centrā Lāčplēša iela 39, pieņemšanas punktos Vienības ielā 8, Liepājas,4 un Šaurā ielā 28), kas pieņem iesniegumus, sniedz konsultācijas un veic apsekošanu dzīvesvietās, dienā vidēji kontaktē ar aptuveni 250 klientiem. Administrācijas darbinieki un Sociālo pakalpojumu nodaļas darbinieki (sociālā darba organizācijas sektoros Vienības ielā 8, Dienas centros Liepājas ielā 4 un Arhitektu ielā 21, Mājās aprūpes birojā, Sociālajā un Nakts patversmēs, Sociālajā mājā un Ģimenes atbalsta centrā/Grupu dzīvokļos) katru dienu kontaktējas ar aptuveni 540 klientiem.

Pašlaik tiek gatavota dokumentācija iepirkuma veikšanai. Paredzēts, ka polises sāks darboties no 2021. gada 1.janvāra.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Cilvēki ir Latvijas gods - Inguna Kokina
????????UZMANIBU IPASNIECES ZALU RAZOTAJAS OLAINFARM APRAKA OMITI JO NEATRADA ZALES BET TAGAT MEIGINA IESMERET MAN GAN TEV.....????????????????????????????????????


Sīkāk...
Valērijs Kononovs: Cilvēki mirs, būs jāapglabā
Drīzi būs tā, ka cilvēku vajag apglabāt, vajadzēs sertifikātu!! Sīkāk...
Valērijs Kononovs: Cilvēki mirs, būs jāapglabā
Nu ja ta ir politika.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top