Svētdiena,
23.jūnijs 2024
Vārda dienas: Līga, Антонина, Александр, Василий, Иван Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Uz mēnesi slēgs sabiedrisko pirti Tautas ielā 60

29.05.2024
SIA “Labiekārtošana D” informē: uz remontdarbu laiku, no 7. jūnija līdz 4. jūlijam, tiks slēgta sabiedriskā pirts Tautas ielā 60.

Pirts pakalpojumu pārtraukšana saistīta ar nepieciešamību veikt griestu kosmētisko remontu vīriešu nodaļā. Laiks, kad tiks veikti darbi, izvēlēts, analizējot apmeklētāju plūsmu, kas šajā gada laikā ir ievērojami zemāka, nekā citos mēnešos.

Pirts apmeklētājus aicina ar sapratni izturēties pret veicamiem darbiem un atgādina, ka visu vasaru turpina darboties sabiedriskā pirts Sēlijas ielā 18. Tās darba laiks: piektdien plkst. 09:00-21.00, sestdien plkst. 09:00-21:00.  

Atgādinām, ka Daugavpils iedzīvotājiem joprojām pieejams pašvaldības sociālais atbalsts pirts pakalpojumu saņemšanai. Pabalstu sabiedriskās pirts izdevumu segšanai 100% apmērā 24 apmeklējumiem kalendārā gadā (līdz divām reizēm mēnesī) piešķirtā statusa laikā Sociālā dienesta norādītajā sabiedriskajā pirtī tiesīgi saņemt:

katrs trūcīgas mājsaimniecībasloceklis, ja mājsaimniecība dzīvo mājoklī bez vannas/dušas vai mājoklī ar vannu/dušu, bet sava veselības stāvokļa dēļ persona nespēj nodrošināt higiēnas pamatvajadzības;

persona, kurai noteikta invaliditāte kopš bērnībasun kurai noteikts maznodrošinātas mājsaimniecības (personas) statuss un kura dzīvo mājoklī bez vannas un dušas vai mājoklī ar vannu/dušu, bet sava veselības stāvokļa dēļ persona nespēj nodrošināt higiēnas pamatvajadzības.

Pabalsta saņemšanai persona iesniedz iesniegumu un dokumentu kopiju, kas apliecina pamatu pabalsta saņemšanai (ja tie nav Dienesta rīcībā). Pabalstu izmaksā, pārskaitot to pirts pakalpojuma sniedzējam.

Plašāka informācija par pabalsta saņemšanu pieejama ŠEIT.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top