Trešdiena,
28.februāris 2024
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

Pašvaldība aicina piedalīties Ziemassvētku noformējuma konkursā

11.12.2023
No 14. līdz 29. decembrim Daugavpils valstspilsētas pašvaldība organizē Ziemassvētku noformējuma konkursā “Daugavpils, šeit dzīvo prieks!”.

Lai veicinātu Ziemassvētku noskaņas pilsētā, pašvaldība aicina iedzīvotājus Veidot Ziemassvētku rotājumus logiem, skatlogiem, ēku fasādēm un pieguļošajām teritorijā, noformējuma veidošanā, meklēt un atrast savus paņēmienus, kā izgatavot svētku rotājumus, iekļaujot tajos ideju – priekpilni Ziemassvētki, izmantojot bantes, saldumus, konfektes, saldumu spieķus, piparkūkas, sarkanu, zaļu krāsu kombinācijā ar zelta un sudraba krāsu.

Konkursā var piedalīties pilsētas izglītības iestādes, individuālie komersanti, kapitālsabiedrības, biedrības, citas institūcijas un privātpersonas. Svētku noformējuma pieteikumus jāiesniedz no 14. līdz 29. decembra plkst. 16.00 pievienojot kvalitatīvas objekta fotogrāfijas labā izšķirtspējā, kurās objekts ir redzams no dažādiem rakursiem gan dienas, gan vakara laikā. Pieteikuma veidlapa un fotogrāfijas jāiesniedz Daugavpils valstspilsētas pašvaldības informācijas birojā, Kr. Valdemāra ielā 1, tālr.65404344, vai Pilsētplānošanas un būvniecības departamentā, Raiņa ielā 28, tālr.65457160, vai elektroniskā formātā sūtot informāciju uz e-pastu [email protected].

Pieteikumi tiks vērtēti vairākās kategorijās – izglītības iestādes pakalpojumu sniedzēji, viesnīcas, restorāni, kafejnīcas, veikali. Vēl viena grupa ir rūpniecības uzņēmumi. Pieteikumi tiks pieņemti arī no privātpersonām. Vērtējot pieteiktos objektus vērā tiks ņemta noformējuma atbilstība Ziemassvētku noskaņai un konkursa tēmai, otrreizēji izmantoto materiālu pielietošana, idejas oriģinalitāte, noformējuma materiālu un krāsu risinājumi, noformējuma saderība ar ēkas arhitektūru un apkārtējo vidi, kā arī kopējā objekta vizuālā oriģinalitāte.

Konkursam pieteikto objektu vērtēšana notiks no 2022. gada 3. janvāra līdz 12. janvārim. Savukārt konkursa rezultāti tiks paziņoti 19. janvārī. Katrā kategorijā tiks apbalvoti trīs uzvarētāji, kuri saņems naudas balvas – 200,00 eiro par 1. vietu, 150,00 par 2. vietu un 100,00 eiro par 3. vietu. Par balvu saņemšanu konkursa dalībnieki tiks informēti personīgi.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Leduspuke 11.12.2023 16:17
Ziemassvetku noskana bus tada kadu mes to pasi radisim savas majas pagalmos pilsetas..to izrotajot..lai prieks pasiem un citiem.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top