Trešdiena,
6.Decembris 2023
Vārda dienas: Niklāvs, Nikolajs, Niks, Григорий, Александр, Митрофан Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Sabiedrība

No 2.oktobra izmaiņas sabiedriskā transporta organizēšanā

28.09.2023
AS “Daugavpils satiksme” informē, ka no 2. oktobra līdz 16. oktobrim daļēji tiks ierobežota sabiedriskā transporta pakalpojuma sniegšana. 

Šajā laikā tramvaji nekursēs, bet pasažieru pārvadāšana tiks nodrošināta ar autobusiem gan esošajos, gan jaunizveidotajos maršrutos, kas maksimāli dublē tramvaju maršrutu kustības shēmas.
 
 
Jaunizveidotie autobusu maršruti, kas maksimāli dublē tramvaja maršrutus:


Autobusu maršruts Nr. 99 aizvieto 3. maršruta tramvaju un kursē no Stropu ezera līdz Autoostai.

Autobusu maršruts Nr. 98 aizvieto 2. maršruta tramvaju un kursē no Maizes kombināta līdz Ķīmijas apkaimei.

Autobusu maršruts Nr. 97 no 2. oktobra aizvietos 1. maršruta tramvaju
 un kursēs no Ķīmijas apkaimes līdz Autoostai. Pasažieru ērtībai rīta stundās autobusa maršruts tiks pagarināts līdz Dzelzceļa stacijai, lai pasažieri varētu tikt uz Daugavpils – Rīgas vilcienu. Autobusa pienākšanas laiks pieturvietā “Dzelzceļa stacija” – plkst. 6.06 un plkst. 7.25.


Iedzīvotāju ērtībai ir izveidotas pagaidu autobusu pieturvietas “Tukuma iela” un “Iespēju vidusskola”, kas atrodas 18. novembra ielā. Šīs pieturvietas tiks izmantotas ne tikai jaunizveidotajos, bet arī jau esošajos autobusu maršrutos, kuri kursē pa 18. novembra ielu.

No 17. oktobra
 sāks kursēt 3. maršruta tramvajs “Cietoksnis - Stropi” un 1. maršruta tramvajs pa daļēji atjaunoto maršrutu no Stacijas līdz Stropiem, neiebraucot Ķīmijas apkaimē. Autobusu maršruts Nr. 99 tiks atcelts, savukārt autobusu maršruti Nr. 97 un Nr. 98 turpinās darboties.

Šī gada 18. novembrī pilsētā pilnvērtīgi atsāks kursēt 1. un 3. maršruta tramvaji. Autobusu maršruts Nr. 97 tiks atcelts.

2. un 4. tramvaja maršruti tiks atjaunoti līdz šī gada beigām, tikmēr turpinās kursēt autobusi maršrutā Nr. 98.


AS “Daugavpils satiksme” atgādina, ka pilsētas Centru ar Jaunbūvi un Ķīmijas apkaimi savieno  vairāki autobusu maršruti:

No pilsētas Centra
 līdz Jaunbūvei var nokļūt, izmantojot autobusu maršrutus Nr. 3BNr. 12Nr. 99 un Nr. 97;

No pilsētas Centra
 līdz Ķīmijas apkaimei var nokļūt, izmantojot autobusu maršrutus Nr. 3Nr. 3BNr. 3CNr. 97;

No Ķīmijas apkaimes
 uz Jaunbūves apkaimi var nokļūt, izmantojot autobusu maršrutus Nr. 3BNr. 19Nr. 20BNr .97Nr. 98.


Savukārt, ja jātiek no Ķīmijas apkaimes uz pilsētas Centru, var izmantot autobusu maršrutus Nr. 3Nr. 3BNr .97, ja no Jaunbūves līdz pilsētas Centram – tad autobusu maršrutus Nr. 2Nr. 3BNr. 12Nr. 20A/2Nr .97Nr. 99


Pilnu informāciju par sabiedriskā transporta maršrutiem sniedz AS “Daugavpils satiksme” uzziņu birojs:  +371 65425270 vai +371 29909292 (darba laiks 7.00-19.00).

Visi sabiedriskā transporta kustības grafiki un shēmas pieejami AS “Daugavpils satiksme” vietnē www.satiksme.daugavpils.lv.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti
MAN NOMIRA DĒLS PATO LAIKU MANI APZAGA RoMKA PELNIS OLGA PELNIS BIJUSĪ SAPKOVSKA.lAI VISU ATDOD.pOLICIJĀ STRĀDĀ ARZAJEVS SeRGEJS ATRODOT MIRUŠU Irēnu Pauliņu piezvanīja radiem Pelnisiem un kopā iznesa visu viņas māju.P0licijā Arzajevs strādālai aizstāvētu radus zagļus un kopā apzagtu mirušos.Policijā var visu . Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jautajums vai daugavpiks zinas veidotaji visi atvalinajumaa vai ar covidu sasirgusi..ka portals nedarbojas..kur ir jaunakaa info.par daugavpili..vai tur ari nekas vairs henotiek..ka laci ziemas miwga gul.vai par sunu ciemu parvetusies...ko.. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Izlasiju horoskopaa nra ka ar skorpioniem nevajag preceties sasmejos.pilnigi pareizi...skorpionuem jus neesiet vajadzigi..tapec heskrieniet viniem pakal.nevajajiet un neuzbazieties .vini bez jums ir kaimigi un viennet atrod to ko meklee. Sīkāk...
facebook draugiem
Top