Trešdiena,
31.maijs 2023
Vārda dienas: Alīda, Jūsma, Андрей, Александра, Фаина, Юлия, Петр, Павел Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

“Notikumu krustpunktā” – par padomju pieminekļu demontāžu

15.08.2022
Radiožurnālā “Notikumu krustpunktā” ik nedēļu ieklausamies ekspertu viedokļos par sabiedrībā būtiskiem jautājumiem, diskutējam par pasākumiem valsts drošības nodrošināšanai, analizējam starptautisko notikumu attīstību un to ietekmi uz Latviju.

Šīs nedēļas raidījumā  diskutēsim ar vēsturnieku Kasparu Strodu  par padomju  režīmu slavinošu pieminekļu  un citu objektu demontāžu. Cik lielā mērā  tos  vajadzētu saglabāt,  kā vēstures liecības nākamajām paaudzēm?
 
Raidījuma gaitā analizēsim bijušā Vācijas kanclera Gerharda Šrēdera neseno interviju, kurā viņš atsakās distancēties no Kremļa vadītāja un pauž viedokli, ka Krimas pussala  Ukrainai ir zaudēta.

Pievērsisimies “Latvijas dzelzceļa”  nākotnei, kura darbības  nodrošināšanai iespējams būs nepieciešams  desmitu miljonu eiro liels atbalsts.

Radiožurnāls “Notikumu krustpunktā”   skan Radio “EF-EI” (91,4 fm Rēzekne) un “Divu krastu radio” (90,1fm Daugavpils, 96,9 fm Jēkabpils) programmās: piektdienās pl. 16:30 ar atkārtojumiem sestdienās pl.12:30 un pirmdienās pl.18:30.
 
Par raidījumu saturu atbild projekta īstenotājs "Divu krastu radio".

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#SIF_MAF2022

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Losene 16.08.2022 12:37
Puemineklus vajag celt ne demontet.katram laikmetam savu.jo tie ir vestures liecinieki....ka jums skiet kam celsim pieminekli sobrid..vai nakotne bus kas noliks pue si laikneta notikumiem ziedus...
Losene 16.08.2022 12:51
Savads laikmets atnacis.nezinu vai nojaucot puemineklus var nojaukt cilvekos domasanu.un atminas par laikmetu kura vini dzivojusi.es uzvaras pieminekli neapmekleju..bet zinu ka tas uzcelts par godu uzvarai par fasismu lielaja tevijas karaa...latvija krievu okupacija notika
bet tas jau cits stasts un uz so pieminekli neattiecas ..uz rigu braucu reti..nedod dievs ka kadam sajs traucet mysu mildina..kad skatos uz vinu..man ielist skumjas..es skatos un kluseju..ka laikmetiem cauri pazud briviba..luelaka vertiba cilvekiem tautam..lai tas pastavetu muzigi brivas un neatkarigas.
Losene 16.08.2022 13:00
Ir augusta vidus silts un vejains laiks..es skatos cik skaisti apkart zied pukes..kamenes un taurini lido no zieda uz ziedu..tik brivi..kad es nelasu portalos zinas..es ari jutos savaa meznalaa tik briva ka taurenis ziedaa...es gribu justues ari tikpat brivi sava valstii..gidigaa sakartotaa tiesiskaa un humanaa.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpils pilsētas svētki (PROGRAMMA)
Nu jaukus jums svetkus lotgolisi. Sīkāk...
Eiropas veselības nedēļa Daugavpilī
Sasmejos.man jau skiet ja eiropas veseliba balstas tijai yz vakcinesanas paxakumiem. Sīkāk...
Latvijai pietuvosies ciklons - palaikam līs, iespējams pērkona negaiss
Liist..nu beidzot valgme zemei ziedosam aabelem pukem un zemenem..ari cilvekam ko momocijis nogurdinosais sausais karstums...uudens dzivibas speks mums visiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top