Pirmdiena,
4.Decembris 2023
Vārda dienas: Baiba, Barba, Barbara, Прокоп, Ярополк Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

Zivis starp diviem krastiem: Zvejnieku svētki Nagļos

17.07.2022
Lai izglītotu sabiedrību par zivju resursiem valstī, to pētīšanu, saudzīgu izmantošanu un aizsardzību, savu skanējumu radio ēterā arī 2022. gadā turpina raidījumu cikls “Zivis starp diviem krastiem”.

4.raidījums

Par zivju resursu papildināšanu 2022.gadā Rēzeknes novadā. Kopš 2014.gada un arī šogad trīs zivju resursu papildināšanas projektus īsteno Kaunatas pagastu apvienība. Saruna ar Kaunatas pagastu apvienības projektu koordinatori Regīnu Trūli.

Rēzeknes novada Nagļu pagastā ir valstī vienīgais iekšzemes zvejnieku ciems. Par ilggadējiem tradicionālajiem Zvejnieku svētkiem un to vēsturi saruna ar Nagļu pagasta pārvaldes vadītāju Valentīnu Pusti.

Raidījuma informatīvajā sadaļā aktuālā informācija par zivju bojā ejas gadījumu Aiviekstē.
 
Raidījumi izskan “Divu krastu radio” (90,1 fm Daugavpils; 96,9 fm Jēkabpils) un radio “EF-EI” (91,4 fm Rēzekne) programmās, ceturtdienās plkst. 18.30, sestdienās plkst. 14.00 un svētdienās plkst. 16:00.

Lai nodrošinātu brīvu pieeju raidījumiem jebkuram interesentam neierobežotā laika posmā, ir paredzēts tos arhivēt un izvietot interneta platformā - ziņu portālos www.rezekneszinas.lv, www.daugavpilszinas.lv un www.zinasjekabpils.lv sadaļā “Radio raidījumi”.

Sazināties ar raidījuma veidotājiem var telefoniski +371 26550079, vai rakstot e-pastu uz: [email protected]

Raidījumu “Zivis starp dieviem krastiem” atbalsta Valsts zivju fonds.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-2/2)
Losene 18.07.2022 11:32
O kur smuka norade..kalni un lejas..skaisti..musu pusee gan veci tik zvejo smukas meitenes..
Losene 18.07.2022 11:39
Losenei gan nav laika makskeret ne zivis ne vecus...bet jalasa ogas..ibio mio luetus liist katru dienu un nevar ogas nolasit..kur tas solitais karstums ko..sodien mezaa izliju lidz kaulam..nekas neatluek ka iedzert sivo..nu ko lotgolisi lai jusu zvejnieki dzivo..
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti
MAN NOMIRA DĒLS PATO LAIKU MANI APZAGA RoMKA PELNIS OLGA PELNIS BIJUSĪ SAPKOVSKA.lAI VISU ATDOD.pOLICIJĀ STRĀDĀ ARZAJEVS SeRGEJS ATRODOT MIRUŠU Irēnu Pauliņu piezvanīja radiem Pelnisiem un kopā iznesa visu viņas māju.P0licijā Arzajevs strādālai aizstāvētu radus zagļus un kopā apzagtu mirušos.Policijā var visu . Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jautajums vai daugavpiks zinas veidotaji visi atvalinajumaa vai ar covidu sasirgusi..ka portals nedarbojas..kur ir jaunakaa info.par daugavpili..vai tur ari nekas vairs henotiek..ka laci ziemas miwga gul.vai par sunu ciemu parvetusies...ko.. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Izlasiju horoskopaa nra ka ar skorpioniem nevajag preceties sasmejos.pilnigi pareizi...skorpionuem jus neesiet vajadzigi..tapec heskrieniet viniem pakal.nevajajiet un neuzbazieties .vini bez jums ir kaimigi un viennet atrod to ko meklee. Sīkāk...
facebook draugiem
Top