Pirmdiena,
27.jūnijs 2022
Vārda dienas: Malvīne, Malvis, Елисей, Мефодий, Мстислав Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums

21.06.2022
Dekšārieši un salnavieši nejūtas apdalīti.

Šīs nedēļas raidījumā  “Sarunas par Latgali un ne tikai” turpināsim izzināt, kāda ir dzīve gadu pēc Administratīvi teritoriālās reformas.

Kā jūtas dekšārieši un, kāds ir bijis pirmais gads esot Rēzeknes novadā pavēsta Jolanta Smane, sabiedriski aktīva dekšāriete, četru bērnu mamma, kas savulaik uz dzimtas mājām atgriezusies nu Rīgas.
No Latgales rietumiem, tālāk ceļi vedīs uz austrumu pierobežu, kur, kā pati smej, dzīvo brīvdienu salnaviete Gunta Ločmele. Kaut arī pati Gunta darba dienas pavada Daugavpilī, brīvdienas aktīvi tiek aizvadītas Ludzas novada Salnavā.

Raidījumu cikls  “Sarunas par Latgali…, un ne tikai” dzirdams katru ceturtdienu “Divu krastu radio” un radio "Ef-Ei"   ēterā plkst. 17.30, ar atkārtojumiem svētdienās 14.00 un otrdienās 11.30.


Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Losene 24.06.2022 17:33
Klausoties ierakstu vairak ieklausijos latgaluesu valodaa..laikam jau dialektu cilveks saglabaa liidz muza galam lai kura novadaa parceltos..bija man kaimins bernibas maajaa jazeps no rezeknes.jaunibaa beidzis akademiju parcelas uz zemgali apprecejas un palika lidz muza galam ar visu dialektu.labs kaimins bija..nostradaja solhozaa.bija izpalidzigs laga virs..nomira vins un apglabaja pagasta kapos..bet purms naves vins velejas lai vinam ieliek zarkaa.mazas milas luetinas no latgales..tak tomer dvesele bija latgalietis lai ari kajas muzu smina zemgales celus.ak cilvecin lai kur tu butu..kaut kur tak ir vismilaka vieta ..tava bernibas vieta..kas paluek muzam sirdii.
Losene 24.06.2022 18:12
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota..
Losene 24.06.2022 18:24
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastādīs 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Kariņš - premjera amata kandidāts 14. Saeimas vēlēšanās no «JV»
Es uz velesanam neiesu.
Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top