Pirmdiena,
27.jūnijs 2022
Vārda dienas: Malvīne, Malvis, Елисей, Мефодий, Мстислав Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 1. raidījums

10.06.2022
Nevienlīdzīga attieksme pret agloniešiem Preiļu novadā?

Radio ēterā atgriežas raidījums “Sarunas par Latgali un ne tikai”.

Turpmākajās nedēļās uzklausīsim viedokļus par Administritīvi teritoriālās reformas ietekmi uz sociālekonomisko dzīvi, kultūras norisēm, kā arī pakalpojumu pieejamību. Skaidrosim, ko sabiedrība gaida no Vēsturisko zemju likuma. Diskutēsim, kā veicināt reģionālo attīstību.

Pašvaldību vēlēšanas neizcēlās ar lielu iedzīvotāju aktivitāti, vienu no augstākajiem rezultātiem tomēr uzrādīja Preiļu novads, kur vēlēt vietvaru bija ieradušies 45,43% balstiesīgo iedzīvotāju.

Kā jūtas aglonieši jau gadu esot Preiļu novada sastāvā, pavēstīja Aglonas Pasta un informācijas muzeja saimnieki Elizabete un Arturs Gražuļi.


Radio raidījumu “Sarunas par Latgali un ne tikai” 2022.gada cikls skan Radio “EF-EI” (91,4 fm Rēzekne) un “Divu krastu radio” (90,1fm Daugavpils, 96,9 fm Jēkabpils) programmās:

ceturtdienās pl. 17:30 ar atkārtojumiem svētdienās pl.14:00 un otrdienās pl.11:30.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-8/8)
Losene 10.06.2022 17:12
Skumji..tas tiesa.teritorialaa reforma.ir..nevienlidziba liela..ak latgale tu dveselite mana..apbrinojami izturigi cilveki..man pazina teica ka latgalee prot izdzivot cilveki pat ar 70 eiro menesii..bet latgale ir aglona..tur dievmate maajo..cik tomer ta ir garigi bagata..
Losene 10.06.2022 17:22
Interesantas majas ar aizveeramiem logiem..un rati jeb droska..skatos ka laikmeti griezas bet kultura paliek nemainiga un arhitektura..un cauri tai vienkarsiba staro...tikai vienkarsiba slepjas siltums un skaistums..mani sis sajutas aizved talaa pagatnee.kad biju latgale pue omas..ja varetu apturet laiku un izveleties laikmetu kura dzivot..tas noteikti nebutu sis..maksliga intelekta laiks..kas nu ir nostajues pret pasu cilveku un to iznicinas...agri vai velu.
Losene 10.06.2022 18:33
Sodien es salasiju pirmas zemenes..bet loti biezi list.var sakties ogu puve..bet vis atjarigs mo laika apstakluem..zemgale ogu raza sakas atrak ka latgalee..driz losenitei saksues razas laiks..ka cilveki dzivo zemgalee..katrs dzivo ka mak un prot.bet zemgaluem smaga daba..tik smaga ka zemgales maals.
Losene 11.06.2022 14:36
Latgale daudz tuksu pamestu maju..varbut ka es kadreiz atgriezisos sava teva novadaa..mani valdzina latgaliesu mentalitate..
Māre 11.06.2022 17:35
Losene 11.06.2022 14:36
Latgale daudz tuksu pamestu maju..varbut ka es kadreiz atgriezisos sava teva novadaa..mani valdzina latgaliesu mentalitate..
Mājas tad tukšas, bet pamēģiniet nopirkt. Zeme dārga.
Losene 11.06.2022 19:11
Māre 11.06.2022 17:35
Mājas tad tukšas, bet pamēģiniet nopirkt. Zeme dārga.
Nu ja zemei cenas celusas..cenas aug visam..tie laiki ir beigusies kad vareja par 500 eiro nopirkt ha zemes...tagad tas tukstosos merams..
Losene 11.06.2022 20:26
Palasot vadosos portalus.nezinu vai smieties vai raudat..kadas mulkibas sarakstitas..lai cilvekys atradinatu mo galas esanas biede ar infekciju pertiku bakam..gulet ar kaki un suni nedrikst.inficesues.lidz sim visu driksteja..vai tiesam jus cilvekys turiet par idiotiem..vai melojot pasi par tadiem palikysi. edisim tarpus un sisenus..insekti infekciju neparnesaa..proteins garantets un daba netiek puesarnota..tikai lidz sim sadu baribu
Ieto putni..varbut ari pertiki..bet ne cilveki.man skiet ka globalusti sen pratu izkukojusi ..un pasi nezina vairs ko runaa un dara.
Losene uzjautrinas par infektologes stulbumu 11.06.2022 20:48
Mans suns lepni ar kaju uzsit pa durvju rokturi un atvetot durvis nak parbaudit kur esmu pazudusi..sailgojies laikam..es gulu gultaa..vins man iedod bucu un cel augsaa..ja nereageju.vins neopadodas ielec guktaa un turpuba mani bucat.kad es vinam aizradu vins parluecinas ka neesmu beigta..un iet prom.a ko es savu miluli klapessu..un nedomaju..vins ir mans milulus..luk taa..es vinam vairak ticu nekaa juns uzpirktajiem infektologiem.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastādīs 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Kariņš - premjera amata kandidāts 14. Saeimas vēlēšanās no «JV»
Es uz velesanam neiesu.
Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Un rit es dosos atkal uz tirgu..es negribetu braukt ar auto bet ar baltu zirgu.lai visi brinas.ka senos laikos un dzivot majinaa ar aizveramiem logiem..un iedzert lotgoluesu alinu no mala podiem.losenite ir krietni ieravusi sivo..uz to..lai lotgoliii dzivo..ligo ligo Sīkāk...
"Sarunas par Latgali un ne tikai" 2022 - 2. raidījums
Ir izgaisusas svetku liesmas un ligo dziesmas ..ir tikai tveice dumakaini spoza..no jasminkruma pazudusi oza..tas izdeg tveicee nu glyzi ka cilveku dzives..kaa jasmina ziedlapinas pilna taka..tik leni izzust dzivibas aka..saindeta..es velos padzerties no spekavota..tak vieba dzive man tak dota.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top