Svētdiena,
13.jūlijs 2025
Vārda dienas: Margarita, Margrieta, Андрей, Петр, Хома, Сафрон Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Radio raidījumi

Sarunas ar Jāni Garisonu, Jāni Sārtu un Rihardu Bambalu

19.12.2024
Šīsdienas raidījumā aktuālā attīstība Ukrainā. Raidījuma komentāru un apskatu sadaļā par to, ka Vācija gatavojas Bundestāga pirmstermiņa vēlēšanām, savukārt ASV ziņo par Ziemeļkorejas militārpersonu upuriem netālu no Kurskas.

Tāpat raidījumā sarunājamies ar bijušo Aizsardzības ministrijas Valsts sekretāru, militārās jomas ekspertu  Jāni Garisonu, NATO Stratēģiskās komunikācijas izcilības centra direktoru  Jāni Sārtu un Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītāju Rihardu Bambalu.

Radiožurnālā “Notikumu krustpunktā” ik nedēļu ieklausāmies ekspertu viedokļos par sabiedrībā būtiskiem jautājumiem, diskutējam par pasākumiem valsts drošības nodrošināšanai, analizējam starptautisko notikumu attīstību un to ietekmi uz Latviju.


Radiožurnāls skan “Divu krastu radio” (90,1 FM Daugavpils, 89,4 FM Rēzekne, 96,9 FM Jēkabpils) programmās: ceturtdienās pl. 17:30 ar atkārtojumiem piektdienās pl.14:30 un sestdienās pl.12:30.

Radio “EF-EI” Ceturtdienās pl.18:30

Klausies raidījumu arhīvu ŠEIT.

Par raidījumu saturu atbild projekta īstenotājs “Divu krastu radio”.

Projektu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

#SIF_MAF2024



Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Старые добрые времена 19.12.2024 21:01
Вся надежда на Германию.на ракеты немецкого качества, дальнобойные до Москвы?
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. oktobra līdz 1. aprīlim plānotais siltumenerģijas gala tarifs Daugavpilī būs 66,79 EUR/MWh
Apspriest
Aptauja
Jaunākie komentāri:
Aicina ziņot par bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem cilvēkiem

Pieteikties aizdevumam

VAI JUMS VAJADZĪGS AIZDEVUMS?
Vai jūs interesē kāda veida aizdevums?
Vai jūs uztrauc finansiālas problēmas? Vai arī jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādus un rēķinus? Ja tā, sazinieties ar mums tūlīt, izmantojot mūsu uzņēmuma e-pasta adresi: [email protected]

Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu. Sīkāk...
Aicina ziņot par bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušiem cilvēkiem

Sveiki,

Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Es esmu privats investors, es izsniedzu aizdevumu ieinteresetam personam un abiem uznemumiem, kuri godpratigi mekle aizdevumu. Vai jums tiešam ir nepieciešams steidzams aizdevums? tad tu esi istaja vieta. Mes izsniedzam biznesa aizdevumu, personisko aizdevumu, ar minimalo summu € 1,000.00 lidz maksimalajai summai € 40,000,000.00, sazinieties ar mums, lai sanemtu aizdevuma pieprasijumu ar 2% zemu procentu likmi, lai apmierinatu jusu pieprasijumu un izklutu no finansialam problemam. mus šodien pa e -pastu: [email protected]

Aizpildiet šo informaciju zemak

Pilni vardi:
Valsts:
Telefona numurs:
Nepieciešama aizdevuma summa:
Aizdevuma ilgums:
Meneša ienakumi:
Majas adrese:

Paldies, gaidot jusu atbildi

Ar cienu,
Kredits/finanšu pakalpojumu sniedzeji.
Jerome Burchael Sīkāk...
VARAM ministrs Raimonds Čudars dosies vizītē uz Latgales reģionu
Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus ar pieņemamu 2% procentu likmi. Mūsu piedāvājums ir no minimālās summas 10 000,00 € līdz maksimālajai summai 10 000 000,00 €. Lai pieteiktos, interesentiem jānosūta mums e-pasts vai WhatsApp, norādot tālāk norādīto informāciju.

Aizdevēja e-pasta adrese: [email protected]
VAI
WhatsApp numurs: +18138503114

Pieteikuma iesniedzēja dati, lai pieteiktos, ir norādīti zemāk:

Pilns vārds:
Aizdevuma summa:
Ilgums:
Valsts:
WhatsApp numurs:
Kā jūs mūs atradāt?: Sīkāk...
facebook draugiem
Top