Ceturtdiena,
20.jūnijs 2024
Vārda dienas: Maira, Rasa, Rasma, Мария, Федот, Богдан, Валерия Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Radio raidījumi

Latvijas austrumu pierobeža uzmanības centrā

20.06.2024

Vai Latvijas austrumu pierobežā joprojām problēmas ar LTV un Latvijas  Radio programmu  uztveršanu? Ko secinājusi Latvijas Valsts radio un televīzijas centra pārbaude?

Kai Saeimas deputati bolsuoja Varakļuonu vaicuojumā?

18.06.2024

Saeimas deputatu vairuokums nūbolsuojs par  Varakļuonu nūvoda  apvīnuošonu ar Modūnis nūvodu, ar kū nabeja mīrā latgalīšu sabīdriskuos orgnizacejis. Kai Latgolys īvālātī deputati bolsoja itamā vysai Latgolai cīš svareigajā  vaicuojumā?

Brangys kulturys nūtikšonys Latgolā

13.06.2024

Ari itamā nedeļis golā aicynojam jius byut aktivim i pīsadaleit interesantuos apleicejuos nūtikšonuos itūnedeļ. Nu 16. da 21. juņa Daugovpilī nūtiks 12. Storptautiskais folklorys festivals.

Kā balsojām mēs, kā balsoja Eiropa?

13.06.2024

Raidījumā izsmeļošāk analizējam Eiropas parlamenta vēlēšanu iznākumu Eiropā, mūsu kaimiņvalstīs un Latgalē.

Kai panuokt Latgolys atteisteibu?

11.06.2024

Latgolā gastieja Ekonomiskuos sadarbeibys i atteisteibys organizacejis OECD i Pasauļa Bankys puorstuovi. Bet Latvejis varys gaiteņūs teik puorstruoduots Latvijis austrumu pīrūbežys socialekonomiskuos atteisteibys i drūšeibys styprynuošonys plans.

Ēterā atgriežas radiožurnāls “Notikumu krustpunktā”

06.06.2024

Šonedēļ atsākam iknedēļas radiožurnālu “Notikumu krustpunktā”.

Ar stuostu nu Preiļu eterā atsagrīž raidejums “Pi myusu Latgolā”

04.06.2024

Ar Medeju atbolsta fonda (MAF) finansiālu atbolstu pi radejis klauseituoju atsagrīž radiožurnals “Pi myusu Latgolā”. Tys ir Laurys Sondoris i Teņa Bykovska veiduots kasnedelis raidejums par Latgolys aktualitatem, cylvākim,  kulturviesturiskuo montuojuma saglobuošonu, jaunumim sabīdryski politiskajā, kai ari uzjiemiejdarbeibys jūmā.

Rēzeknes novadā norisinās 4. līmeņa jaunsargu nometne

07.05.2024

No 1. līdz 4. maijam Valsts robežsardzes koledžas lauku mācību centrā “Janopole”, Rēzeknes novadā norisinās Jaunsardzes centra organizētā 4. līmeņa jaunsargu nometne.

Austrumu robežas militārai stiprināšanai sāk rakt prettanku grāvjus

29.04.2024

Turpinot darbus pie austrumu robežas stiprināšanas un pretmobilitātes plāna ieviešanas, mūsu bruņotie spēki turpina austrumu robežas militāro stiprināšanu. Lai potenciāla iebrukuma gadījumā pretinieka kaujas tehnikai būtu aprūtināta pārvietošanās, piektdien, 26.aprīlī bruņotie spēki sāka pirmo, pie pašas Krievijas robežas esošo, meža ceļa pārrakšanu. Tādi ceļi identificēti vairāki.

Divu krastu radio intervija ar Edgaru Rinkeviču

19.04.2024

Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs piektdienā, 19.aprīlī, darba vizītē apmeklēja Rēzeknes novadu un vadīja militārās padomes sēdi. Pēc sēdes norisinājās  militārās padomes kopīga tikšanās ar valsts austrumu pierobežas novadu vadītājiem. 

Aktuāla intervija: Klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis

22.03.2024

Saeimas Vides, klimata un enerģētikas apakškomisijā Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) prezentēja ziņojumu, kurā minētas sešas vietas Latvijā, no kurām nākotnē varētu izvēlēties piemērotāko neliela atomreaktora būvniecībai. Kas ir šī ziņojuma pamatā un vai ir kāds konkrēts plāns kodolenerģijas attīstības iespējām Latvijā?

Aktuāla intervija: Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa

15.03.2024

Lai iepazītos ar situāciju Daugavpils reģionālajā slimnīcā, kā arī spriestu par izglītības jautājumiem Latgalē, Saeimas priekšsēdētāja Daiga Mieriņa piektdien, 15. martā, reģionālajā vizītē apmeklēja Daugavpili.

Aktuālā intervija: Kultūras ministre A.Logina

02.03.2024

“Sabiedrības saliedēšana ir Kultūras ministrijas prioritāte!” norāda kultūras ministre Agnese Logina (P).

Aktuālā intervija: Aizsardzības ministrs Andris Sprūds

24.02.2024

Kopš Krievijas pilna apmēra iebrukuma Ukrainā pagājuši divi gadi. Kas notiek ar drošību, interesēm un mācībām Latvijā, cik gatavi esam? Aizsardzības ministrs Andris Sprūds (P) darba vizītē apmeklējot  Latgales reģionu un Aizkraukles novadu, atbild apstiprinoši: “Mēs savu robežu, savu valsti sargājam! Mēs esam gatavi dažādiem scenārijiem, gan no vienas puses hibrīduzbrukumiem, kas turpinās un mēs ar tiem regulāri tiekam galā, bet protams kā bruņotajiem spēkiem mums ir jābūt gataviem, tai skaitā arī militāriem apdraudējumiem. Jebkāda militārā apbraudējuma gadījumā Krievijai vai jebkurai agresorvalstij būs jāsastopas ar visu NATO jaudu. Līdz ar to – mēs esam drošībā!”

Aicina izvērtēt vai RD vadība nav saucama pie kriminālatbildības2

19.01.2024

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministre Inga Bērziņa (JV) piektdien, 19. Janvārī  reģionālajā  apmeklēja Rēzeknes, Varakļānu un Madonas novadus, un tikās ar novadu domju vadību un pašvaldību pārstāvjiem. Esot Latgalē nav iespējams nedomāt arī par Rēzeknes valstspilsētas tālāko politisko un ekonomisko darbību.

Par Baltkrievijas opozīcijas koordinācijas padomi

12.01.2024

Apskatu un komentāru daļā izsmeļošāk par Baltkrievijas opozīcijas koordinācijas padomes darbu un represijām pret tās locekļiem.

Kārlis Dagilis: Latgales mediju telpa tiek stiprināta

05.01.2024

Apskatu un komentāru daļā: Vai  Tuvo Austrumu karā saskatāmas kara noziegumu  pazīmes? Kāds ir Apvienoto Nāciju Organizācijas  cilvēktiesību biroja viedoklis?

Guntis Ščerbinskis par Latvijas mediju telpu

28.12.2023

Apskatu un komentāru daļā atskatīsimies uz aizejošā gada spilgtākajiem notikumiem. Iztaujāsim žurnālistu Gunti Ščerbinski par mūsu informtīvās telpas stiprumu un vājumu.

Jānis Slaidiņš par Ukrainu un ne tikai…

27.12.2023

Mūsu šīsnedēļas raidījumā eksklusīva saruna ar Zemessardzes štāba  majoru Jāni Slaidiņu. Vai iespējams uzvarēt karu pret valsti, kurai ir kodolieroči ? Kas varētu būt tie apstākļi, kas spētu Krieviju un  Ukraina  nosēdināt pie sarunu galda  un  vai pašā Krievijā ir iespējama sabiedriskās domas maiņa?

Harkivas pilsētas iedzīvotāji komentē Krievijas iebrukumu

15.12.2023

Dosimies uz Rotko muzeju Daugavpilī, kur notika sadraudzības pilsētu Harkivas un Daugavpils iedzīvotāju tikšanās. Runātāji dalījās ar saviem personīgajiem stāstiem par to, kāda ir bijusi dzīve pirms kara un pēc iebrukuma.

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”

13.12.2023

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Vai kara gaita Ukrainā nonākusi strupceļā?

08.12.2023

Apskatu un komentāru daļā: Nopietna  izrāviena, visticamāk nebūs. Vai kara gaita  Ukrainā nonākusi strupceļā?

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”

05.12.2023

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Eiropas labējās partijas apvienojas

30.11.2023

Apskatu un komentāru daļā: Pirms nākamā gada Eiropas parlamenta vēlēšanām sadarbības aliansi noslēdzis  Nīderlandes politiķis Gērts Vilderss un Francijas labējās “Nacionālās fronts” līdere Marina Lepēna. 

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”4

29.11.2023

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Mārcis Balodis: Sankciju mērķi jāvērtē ilgtermiņā

23.11.2023

Apskatu un komentāru daļā par Eiromaidana protesta kustības desmitgadi. Ko šis laiks nesis Ukrainai?

Tiks aprēķināti padomju režīma nodarītie zaudējumi Latvijai1

16.11.2023

Apskatu un komentāru daļā par Eiropas Savienības jauno sankciju paketi pret Krieviju, kā arī par padomju okupācijas Latvijai radīto zaudējumu aprēķināšanas komisijas darbu.

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”

15.11.2023

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

Jānis Kapustāns par aktuālo starptautisko attīstību

10.11.2023

Apskatu un komentāru daļā par to, vai vēlētājiem ASV atkal nāksies izdarīt izvēli starp Donaldu Trampu un pašreizējo prezidentu Džo Baidenu.

Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”

08.11.2023

“Latgales SEZ biznesam” – informatīvs radio raidījumu cikls par Latgales speciālās ekonomiskās zonas sniegtajām iespējām uzņēmējiem mūsu reģionā!

« 1 2 3 ... 17 »
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Tas noteikti butu interesanti...bet man paslaik ir zemenu razas laiks.esmu ogu audzetaja.vasaraa esmu aiznemta vakaros atpusos palasot zinas..bet esmu diezgan nogurusi..ziemaa vairak laika.daugavpilii hesmu bijusi kops studiju laikuem.tas bija tik sen...
Sīkāk...
facebook draugiem
Top