Pirmdiena,
16.maijs 2022
Vārda dienas: Edijs, Edvīns, Тимофей, Феодосий, Петр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Politika

Saeima līdz valsts svētkiem nepieņem 2022. gada valsts budžetu

17.11.2021
Saeima trešdien, 17. novembrī, pagarināja 2022. gada valsts budžeta likumprojektu izskatīšanu līdz 22. novembrim, līdz šim izskatot trešdaļu budžeta projekta.

Līdz šodienai Saeima ir izskatījusi gandrīz trešdaļu no nākamā gada budžeta likumprojektu iesniegtajiem priekšlikumiem. Lai ganbija plānots valsts budžetu 2022. gadam pieņemt līdz valsts svētkiem, budžeta likumprojektu izskatīšanas sēde turpināsies pēc garajām svētku brīvdienām - 22. novembra rītā.

Kopumā trīs dienās deputāti ir pavadījuši apmēram 29 stundas un izskatījuši 187 no 567 priekšlikumiem, kas iesniegti likumprojektā "Par valsts budžetu 2022. gadam" un ar to saistītajos likumprojektos, kā ziņots Saeima.lv.

Budžeta likumprojektu izskatīšanas laikā plašas diskusijas izcēlās par opozīcijas deputātu iesniegtajiem priekšlikumiem, kas paredz proporcionālu koalīcijas un opozīcijas viedokļu atspoguļojumu sabiedriskajos medijos. 

Tāpat parlamentārieši šodien sāka izskatīt t.s. "deputātu kvotas", kas ir izpelnījušās asu opozīcijas kritiku, tās aktualizējot arī 17. novembra LTV raidījumā "Kas notiek Latvijā?"

Parlaments darbu pie budžeta izskatīšanas sāka pirmdien, 15. novembrī. Līdz šim ir noslēdzis darbu pie visiem 12 budžetu pavadošajiem jeb saistītajiem projektiem.

Jāpiebilst, ka gandrīz visi opozīcijas priekšlikumi tika noraidīti, un opozīcijas deputāti debatēs pārmeta koalīcijai gan nepieņemamu grozījumu virzīšanu, gan arī to, ka debatēs piedalās mazs skaits valdības koalīcijas partiju deputātu. 

Informējam, ka budžeta likumprojektu paketē ietilpst: grozījumi saistītajos  likumos, Valsts budžeta projekts 2022. gadam, kā arī likumprojekts "Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2022., 2023. un 2024. gadam".

Foto: LETA
Daugavpilsziņas.lv

 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Mainās ES palīdzības paku izsniegšanas kārtība
Losenite nogurusi.sodien kapostus stada.baigais lauks jastada.ne tajaa rakstaa iekopeju..domaju par tam dimanta kazam.un savu omiti..kaut kas ir zudis uz neatgriesanos...tas ir dzives vertibas..kuras pazaudejot tagad esam kur esam..pue sagrautas pasaules..dazs labs savaa budinaa taja laikmetaa bija laimigaks.neka dazs labs sodien glaunaa majaa vai zelta pilii...ar netiru sirdsapzinu miljonos peldoties izjutot tuksumu savaa dveselee. Sīkāk...
Mainās ES palīdzības paku izsniegšanas kārtība
Nu lotgolisi kapec jaunu zinu nav..losenite pec jums noilgojusies..galu galaa manu sencu saknes nak no balviem..ka berns latgali iepazinu ka berns pazaudeju.esmu zemgaliete.latgalee mana omite ar opiti dzivoja..paris reizes ka berns apciemoju un iepazinu latgaluesu dziveszinu sikstumu ipatnibas..tik spilgtas ur bernubas atminas..mani vecvecaki kopaa muzu nodzivoja..ilgu garu un smaga darba muzu..majas cepa maiziti..kuuti bija lopini.bisu drava.puiticiga maja ar nezginu plaukta malam un petrolijas lampu uz galda..ka ari galveno dargumu bibeli uz galda.latgolu valodu briziem nesapratu.bet tad pieradu..omite man iemacija religiskas dziesmas.katru vakaru pirms guletiesanas dziedajam kopaa..es jau gribu gulet iet teevs sledz manas acis ciet...iesaistija maizes cepsanaa..kadas smarzas uz klavu lapam cepu sakasniti ar spekiti viducii..dariju ari nedarbus.omite teica ka parak talu nav krievija..domaju kada diez ta krievija izskatas..man bija kadi septini gadi..nevareju saprast ka sirmgaljiem uz beniniem gadu desmitiem zargs glabajas..nobijos pat nakti neguleju..zemgale daudz savadaka ta dzivite..kad nomira omite..aizbraucu uz berem kur ar zirdzinu veda vinu uz muza majam..ak kadi kalni un lejas un mezi atminaa palika..tikai gadu desmitiem neviena vairs tur nav..tikai atminas.par krietno latgalu cilvekuem..vinu stradigumy ticibu.labestibu un dasnumu mani silda vel sodien.


Sīkāk...
Mainās ES palīdzības paku izsniegšanas kārtība
Dievs mums katram ir devis tikai vienu iespeju..lai kas mes nebutu lai kur mes nebutu.lai ka mums veiktos vai neveiktos.....nekad nepazaudet savu sirdsapzinu... Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top