Piektdiena,
20.maijs 2022
Vārda dienas: Salvis, Selva, Venta, Антонина, Давид, Йосип, Тадей, Нил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Politika

Deputāti apstiprina domes komiteju sastāvu

08.07.2021
8. jūlijā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja piecu domes pastāvīgo komiteju locekļu sastāvu.

Līdz ar Daugavpils pilsētas domes deputātu 1. jūlija sēdes lēmumu, domes pastāvīgo komiteju skaits no septiņām samazināts uz piecām. Savukārt 8. jūlija sēdē deputāti apstiprināja komiteju locekļu sastāvu.

Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sastāvs: Andrejs Elksniņš, Aleksejs Vasiļjevs, Valērijs Kononovs, Anatolijs Gržibovskis, Nataļja Kožanova Līvija Jankovska, Igors Prelatovs, Jānis Lāčplēsis un Pēteris Dzalbe.

Sociālo jautājumu komitejā ievēlēti: Nataļja Kožanova, Viktorija Sporāne-Hudojana, Aleksejs Vasiļjevs, Anatolijs Gržibovskis, Līvija Jankovska, Jānis Lāčplēsis un Pēteris Dzalbe

Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komiteja ievēlēta sekojošā sastāvā: Aleksejs Vasiļjevs, Iveta Jukšinska, Nataļja Kožanova, Anatolijs Gržibovskis, Līvija Jankovska, Jānis Dukšinskis un Ivars Šķinčs.

Apvienotās Īpašuma un mājokļu komitejas sastāvā turpmāk strādās seši deputāti: Mihails Lavrenovs, Viktorija Sporāne-Hudojana, Valērijs Kononovs, Aleksejs Vasiļjevs, Jānis Dukšinskis un Mečislavs Truskovskis.

Arī Pilsētas saimniecības un attīstības komiteju turpmāk pārstāvēs seši deputāti: Valērijs Kononovs, Mihails Lavrenovs, Anatolijs Gržibovskis, Igors Prelatovs, Jānis Dukšinskis un Aleksejs Vasiļjevs.
Daugavpilszinas.lv


 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Losenite suta sveicienus du profesoram daugulim..forsas bija jusu muzikas lekcijas..pat klavierites uzravat..es ari gribeju piebiedroties spelet un uzdziedat.biju estrades grupas soliste..bet kaut kaa samulsu..iista muzikas stunda ir dziedasana..un no sirds to kas patik skolniekiem.studentiem...paldies skolotaj..jus bijat supper pasnuedzejs..losenitei patika...bet jani kudinu nepazinu..starptautiskas atiecibas losenite nestudeja... Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Ka man patik si portala klusums un miers..ari latgale ir klusa vieda un ipasa .. Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Andreju Elksniņu
Es censos vadoso portalu zinas vairs nelasit.par karu ukrainaa.tas ir loti nomacosas..vispar pasaule ir kluvusi druuma..pat izklaides raksti mani vaurs neinteresee..gribetos ceret ka viss pasaulee nostasies savas vietas..nav neka vertigaka uz pasaules par brivibu demokratiju un humanismu..varbut sis laiks mus liks to saprast un novertet.to ko varbut esam pazaudejusi. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top