Ceturtdiena,
1.Decembris 2022
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels, Платон, Роман Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Politika

Deputāti apstiprina domes komiteju sastāvu

08.07.2021
8. jūlijā Daugavpils pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja piecu domes pastāvīgo komiteju locekļu sastāvu.

Līdz ar Daugavpils pilsētas domes deputātu 1. jūlija sēdes lēmumu, domes pastāvīgo komiteju skaits no septiņām samazināts uz piecām. Savukārt 8. jūlija sēdē deputāti apstiprināja komiteju locekļu sastāvu.

Daugavpils pilsētas domes Finanšu komitejas sastāvs: Andrejs Elksniņš, Aleksejs Vasiļjevs, Valērijs Kononovs, Anatolijs Gržibovskis, Nataļja Kožanova Līvija Jankovska, Igors Prelatovs, Jānis Lāčplēsis un Pēteris Dzalbe.

Sociālo jautājumu komitejā ievēlēti: Nataļja Kožanova, Viktorija Sporāne-Hudojana, Aleksejs Vasiļjevs, Anatolijs Gržibovskis, Līvija Jankovska, Jānis Lāčplēsis un Pēteris Dzalbe

Daugavpils pilsētas domes Izglītības un kultūras jautājumu komiteja ievēlēta sekojošā sastāvā: Aleksejs Vasiļjevs, Iveta Jukšinska, Nataļja Kožanova, Anatolijs Gržibovskis, Līvija Jankovska, Jānis Dukšinskis un Ivars Šķinčs.

Apvienotās Īpašuma un mājokļu komitejas sastāvā turpmāk strādās seši deputāti: Mihails Lavrenovs, Viktorija Sporāne-Hudojana, Valērijs Kononovs, Aleksejs Vasiļjevs, Jānis Dukšinskis un Mečislavs Truskovskis.

Arī Pilsētas saimniecības un attīstības komiteju turpmāk pārstāvēs seši deputāti: Valērijs Kononovs, Mihails Lavrenovs, Anatolijs Gržibovskis, Igors Prelatovs, Jānis Dukšinskis un Aleksejs Vasiļjevs.
Daugavpilszinas.lv


 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Premjers pieļauj ES naudas izmantošanu sadales tarifa kompensēšanai
Es neticu nevienam Karina vardam..tik daudz melots.. Sīkāk...
Kaida ir Latgolys garša
Nu un kada ir latgales garsa..pieticiga un siiksta..tada pati ka lotgolisu smakovka..vot neiznak aizbraukt ciemos.ieraut smakovku.jo losenite iwsnigusi buudaa.spej tik skuret sniegu..runaa ka lotgolisi iesnigusi lidz pautiem...vai ta taisniba ko.sogad ziema bus gara...losenite iemacis lotgolisiem cep leismales cepelinus..ui cik tie gardi..tikai veselu spaini bulbu vajag.es tos nomizoju un samalu kombainii..un no tas cietas masas pieliekot sali veidoju miklu.sulaa.nomostajas sterkelis var nedaydz to pielikt..tad panemu biezpienu samicu pueberu sali puelueku saceptu spekiti ar sipoluem un kimenes.pueberu.nedaudz leduskapii atdzeseju..veidoju no miklas placenisus un viduu ielieku pildijumu malinas aizspuezu veidojot virtenus..lieku sakarsetaa ella un varu brunyus skraukskigus..karstus ed ar krejumu.uh cik fmgardi.nenoesties.izmeginiet..ziema ir gara..un tals cels lidz pavasarim.jaiztur. Sīkāk...
Prezidents svētkos novēl tautas spēku apzināties arī ikdienā
Kur palicis mans smukulitis elksnins ar savu apsveikumu..ka reti redzams. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top