Pirmdiena,
4.Decembris 2023
Vārda dienas: Baiba, Barba, Barbara, Прокоп, Ярополк Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Politika

Par Daugavpils domes priekšsēdētāju ievēlēts Igors Prelatovs

30.06.2020
29. jūnijā norisinājās Daugavpils pilsētas domes ārkārtas sēde, kuras darba kārtībā bija iekļauti divi jautājumi: par Domes priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka ievēlēšanu. Domes priekšsēdētāja amatā ievelēts Igors Prelatovs, par viņa vietnieci ievēlēta Līvija Jankovska.

Atklājot sēdi, domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis aicināja virzīt kandidātus priekšsēdētāja amatam. Līvija Jankovska izvirzīja Igora Prelatova kandidatūru. Citu priekšlikumu deputātiem nebija, balsojuma rezultātā ar 11 balsīm „par” Domes priekšsēdētāja amatā bija ievēlēts Igors Prelatovs. Balsu „pret” nebija.

Sēdi turpināja vadīt Igors Prelatovs. Domes priekšsēdētāja vietnieka amatam viņš izvirzīja Līvijas Jankovskas kandidatūru. Arī šis priekšlikums, kas bija vienīgais, guva 11 deputātu atbalstu, „pret” nebalsoja neviens.

Savos amatos turpinās darbu Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks Jānis Lāčplēsis un priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis.

Domes vadība jaunā sastāvā apņēmās strādāt par labu pilsētai un tās iedzīvotājiem, par galvenajām prioritātēm izvirzot iesākto projektu veiksmīgu pabeigšanu, investīciju piesaisti jauniem projektiem, pilsētas infrastruktūras un sociālās jomas sakārtošanu.


Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti
MAN NOMIRA DĒLS PATO LAIKU MANI APZAGA RoMKA PELNIS OLGA PELNIS BIJUSĪ SAPKOVSKA.lAI VISU ATDOD.pOLICIJĀ STRĀDĀ ARZAJEVS SeRGEJS ATRODOT MIRUŠU Irēnu Pauliņu piezvanīja radiem Pelnisiem un kopā iznesa visu viņas māju.P0licijā Arzajevs strādālai aizstāvētu radus zagļus un kopā apzagtu mirušos.Policijā var visu . Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jautajums vai daugavpiks zinas veidotaji visi atvalinajumaa vai ar covidu sasirgusi..ka portals nedarbojas..kur ir jaunakaa info.par daugavpili..vai tur ari nekas vairs henotiek..ka laci ziemas miwga gul.vai par sunu ciemu parvetusies...ko.. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Izlasiju horoskopaa nra ka ar skorpioniem nevajag preceties sasmejos.pilnigi pareizi...skorpionuem jus neesiet vajadzigi..tapec heskrieniet viniem pakal.nevajajiet un neuzbazieties .vini bez jums ir kaimigi un viennet atrod to ko meklee. Sīkāk...
facebook draugiem
Top