Trešdiena,
6.Decembris 2023
Vārda dienas: Niklāvs, Nikolajs, Niks, Григорий, Александр, Митрофан Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Pasaulē

EP vēlas ierobežot robežkontroles atjaunošanu Šengenas zonā

20.09.2023
Šengenas zonā robežkontroli var atjaunot tikai tad, ja tas ir absolūti nepieciešams. Šādu priekšlikumu trešdien atbalstīja Eiropas Parlamenta Pilsoņu brīvību komitejas deputāti. Viņuprāt, ieceļošanas ierobežojumiem un robežkontrolei jābūt īslaicīgai, mērķtiecīgai un pamatotai.

Reaģējot uz arvien biežākiem gadījumiem, kad dalībvalstis atjauno robežkontroli Šengenas zonā, priekšlikuma mērķis ir stiprināt brīvu pārvietošanos un ieviest mērķtiecīgus risinājumus reālu draudu gadījumā.

Priekšlikumi arī ļautu uz laiku līdz diviem gadiem atjaunot robežkontroli vairākās valstīs, kad Eiropas Komisija saņem paziņojumus par īpaši nopietniem draudiem, kas skar lielāko daļu valstu.

"Galvenā ideja bija regulēt, norādīt robežkontroles atjaunošanas iemeslus un noteikt termiņus, pēc kuriem gan Eiropas Komisijai, gan Padomei jāsniedz atzinums, kā arī jāatrod atbildes uz draudiem, kas ir par iemeslu kontroles atjaunošanai," skaidro EP deputāte Silvija Gijoma.

Kā alternatīvu robežkontroles atjaunošanai jaunie noteikumi piedāvā veicināt policijas starpvalstu sadarbību pierobežas reģionos.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti
MAN NOMIRA DĒLS PATO LAIKU MANI APZAGA RoMKA PELNIS OLGA PELNIS BIJUSĪ SAPKOVSKA.lAI VISU ATDOD.pOLICIJĀ STRĀDĀ ARZAJEVS SeRGEJS ATRODOT MIRUŠU Irēnu Pauliņu piezvanīja radiem Pelnisiem un kopā iznesa visu viņas māju.P0licijā Arzajevs strādālai aizstāvētu radus zagļus un kopā apzagtu mirušos.Policijā var visu . Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jautajums vai daugavpiks zinas veidotaji visi atvalinajumaa vai ar covidu sasirgusi..ka portals nedarbojas..kur ir jaunakaa info.par daugavpili..vai tur ari nekas vairs henotiek..ka laci ziemas miwga gul.vai par sunu ciemu parvetusies...ko.. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Izlasiju horoskopaa nra ka ar skorpioniem nevajag preceties sasmejos.pilnigi pareizi...skorpionuem jus neesiet vajadzigi..tapec heskrieniet viniem pakal.nevajajiet un neuzbazieties .vini bez jums ir kaimigi un viennet atrod to ko meklee. Sīkāk...
facebook draugiem
Top