Ceturtdiena,
18.jūlijs 2024
Vārda dienas: Rozālija, Roze, Анна, Кирилл, Панас, Анисим, Сергей, Елизавета Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Notikumi

Krāslavas novadā no ezera izcelts bojāgājušais

17.07.2024

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16. jūlija plkst. 6.30 līdz 17. jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 45 izsaukumus – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet 12 izsaukumi bija maldinājumi.

Pašvaldības policija noķer dzērājšoferi

15.07.2024

10. jūlija agrā rīta stundā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas videonovērošanas posteņa darbinieku redzeslokā nonāca persona, kuras uzvedība radīja aizdomas par reibuma stāvokli. Turklāt persona iekāpa transportlīdzeklī, iemalkoja dzērienu no pudeles un uzsāka braukšanu.

Valsts policija atkārtoti atgādina par krāpnieku aktivitāti

08.07.2024

Pēdējo dienu laikā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Dienvidkurzemes iecirknī saņemti iesniegumi no iedzīvotājiem, kuriem izkrāpta nauda. Kopumā no divām sievietēm izkrāpti vairāk nekā 4 500 eiro, informē Valsts policija.

Telefonkrāpnieku guvums šogad jau pārsniedz 5 miljonus eiro

02.07.2024

Lai mudinātu cilvēkus, it īpaši seniorus, būt uzmanīgākiem un pasargāt sevi no telefonkrāpniekiem, šomēnes notiks kampaņa "Izklausās aizdomīgi? – Met nost!". Pēdējos trīs gadus gan novērsto, gan izdevušos krāpniecības gadījumu skaits ir audzis. Lai neiekristu ļaundaru nagos un nezaudētu iekrājumus, eksperti aicina neļauties provokācijām pa telefonu un saziņu pārtraukt, raksta Lsm.lv.

Līgo un Jāņu dienā pie stūres pieķerti 35 dzērājšoferi

25.06.2024

Jāņu un Līgo dienā Latvijā aizturēti kopumā 35 dzērājšoferi, Latvijas Radio raidījumā "Labrīt" informēja Valsts policijas Satiksmes drošības vadības biroja priekšniece Sabīne Irbeniece-Česle.

Par uzbrukumu DRS vadītājai meklētais vīrietis izdarījis pašnāvību

05.06.2024

Par maija beigās veikto uzbrukumu Daugavpils slimnīcas vadītājai Intai Vaivodei meklētais vīrietis ir izdarījis pašnāvību, noskaidroja aģentūra LETA.

Augšdaugavas novadā ļaunprātīgi dedzina mežu

29.05.2024

Valsts meža dienests informē, ka šogad dzēsti 63 meža ugunsgrēki ar kopējo platību 31.7 ha, no tiem meža zemes 26.1 ha. Zīmīgi, ka astoņi ugunsgrēki dzēsti Līksnas pagastā netālu no Daugavpils, no tiem lielākais -2.2 ha dzēsts vakar, 28. maijā.  

Augšdaugavas novadā par migrantu pārvadāšanu aiztur Gruzijas pilsoņus

22.05.2024

Latvijā pirmdien, 20. maijā, par nelikumīgi valsts robežu šķērsojušu personu pārvadāšanu aizturēti divi Gruzijas pilsoņi, informēja Valsts robežsardzē.

Aizvadītajā peldsezonā no ūdenstilpēm izcelti 50 bojāgājušie

21.05.2024

15.maijā Latvijā atklāta oficiālā peldsezona, arī šīs nedēļas laikapstākļu prognoze daudzus mudinās doties atpūsties pie ūdens. Aizvadītajā gadā peldsezonā (laika posmā no 15. maija līdz 15. septembrim) ugunsdzēsēji glābēji ūdenstilpēs izglāba 12 cilvēkus, bet traģiski atpūta pie ūdens noslēdzās 50 cilvēkiem.

Brīdinājums: LMT vārdā uzdarbojas krāpnieki

14.05.2024

Latvijas vadošais mobilo sakaru operators LMT brīdina, ka aktivizējušies krāpnieki, kas, izmantojot LMT vārdu, zvana un sūta ziņas (īsziņas, iMessage, WhatsApp utt.) ar viltus saitēm, kuras, iespējams, satur ļaunatūras vai ir paredzētas klientu personīgo datu izkrāpšanai.

Automašīnai ietriecoties autobusa pieturā, gājuši bojā 2 cilvēki

09.04.2024

Automašīnai ietriecoties autobusa pieturā, Daugavpilī gājuši bojā divi cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policijā.

Šogad Lieldienu brīvdienās autovadītāji bijuši disciplinētāki

02.04.2024

Lieldienu brīvdienās situācija uz ceļiem bijusi salīdzinoši mierīga un autovadītāji bijuši disciplinētāki nekā pērn, intervijā LTV raidījumā "Rīta Panorāma" pastāstīja Valsts policijas Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis.

Meklē Daugavpilī notikuša ceļu satiksmes negadījuma aculieciniekus

26.03.2024

Šā gada 22. martā plkst.23.40 Daugavpilī, Latgales ielā notika sadursme starp diviem transportlīdzekļiem – Infiniti FX 30 un Audi A4 Avant, kuru vadītāji brauca virzienā no Višķu ielas uz Vidzemes ielu.

Augšdaugavas novada Silenē atrod būvgružu nelikumīgu izgāztuvi

21.03.2024

Augšdaugavas novadā atklāta nelikumīga būvgružu izgāztuve, kurā atrodas arī cilvēkam un dabai kaitīgi atkritumi. Valsts vides dienests sācis administratīvo lietu, savukārt vietvara solās palīdzēt sodīt vainīgo un panākt, ka vide ir sakārtota. Visticamāk, ka zemes īpašniekam ne tikai būs jāsakārto strauta krasts, bet arī būs jāmaksā tūkstoš eiro sods, informē Lsm.lv.

Pārkāpumi par kara noziegumu slavinošo simboliku izmantošanu

19.03.2024

Daugavpilī aizvadītajās brīvdienās Valsts policija (VP) uzsāka trīs administratīvās lietvedības par militārās agresijas un kara noziegumu slavinošo simboliku izmantošanu. Divos gadījumos uz vairākiem kokiem, žoga un automašīnas ar sudraba krāsu bija uzķēpāti burti V un Z, raksta portāls Lsm.lv.

Līdz ar atkusni aktivizējas kontrabanda ūdenstilpēs

14.03.2024

Sākoties pavasara atkušņiem, Daugavā uz Latvijas–Baltkrievijas robežas Valsts robežsardzes darbinieki aizvien biežāk pamana kontrabandas slēptuves. Kā uz sauszemes, tā arī ūdenstilpēs kontrabandistiem izdomas netrūkst – nesen no Baltkrievijas Daugavā iepludināts plosts ar 200 000 cigarešu.

Policija: petaržu šāvēji Ukrainas atbalsta pasākumā izklaidējušies

06.03.2024

Valsts policija noskaidrojusi, ka Ukrainas atbalsta pasākuma laikā Daugavpilī petardes šāva četri jaunieši, un guvusi pārliecību, ka tas darīts, lai izklaidētos. Jaunieši brīvdienā ieradušies no Preiļiem, iegādājušies mazjaudas petardes un izšāvuši tās vismaz četrās pilsētas vietās, pārsvarā tās izmetot no automašīnas. Par to, ka tas noticis pasākumā laikā, tostarp brīdī, kad ieturēts klusuma brīdis, policija norādīja – sakritība. Pasākuma organizatore vērusies Valsts drošības dienestā.

Gada pārskats 2023: No viegliem miesas bojājumiem līdz pat slepkavībai

05.03.2024

Turpinot iesākto publikāciju sēriju par noziedzības tendencēm Latvijā, šodien sīkāk apskatīsim statistiku no viegliem miesas bojājumiem līdz pat slepkavībām.

Policija brīdina par krāpniecisku shēmu – darba piedāvājumu

14.02.2024

Valsts policija brīdina, ka pēdējo nedēļu laikā konstatēti daudzi krāpšanas gadījumi, izmantojot uzņēmuma "Digital Turbine" vārdu.

Par sienu apķēpāšanu pašvaldības policisti aiztur jaunieti2

03.01.2024

Aizvadītā gada pēdējā dienā, 31.decembrī, agrā rītā Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas Videonovērošanas nodaļas darbinieku redzes lokā nonāca kāds vīrietis, kurš ar marķieri apzīmē ēkas fasādi Cietokšņa ielā.

Pašvaldības policija nodrošina pamesto transportlīdzekļu evakuāciju

13.12.2023

Daugavpils pilsētas pašvaldības policija atgādina, ka kopš 2020.gada tā ir pilnvarota veikt uz ceļa ilgstoši atstātu transportlīdzekļu evakuāciju. Par pamestiem transportlīdzekļiem policijai lielākoties ziņo iedzīvotāji.

Daugavpils pašvaldības policisti palīdz atrast 6 noklīdušus bērnus

06.12.2023

Aizvadītās nedēļas nogalē, 2. decembrī, Daugavpilī, skvērā pretī Svētā Pētera ķēdēs katoļu baznīcai tika iedegta pirmā svece pilsētas lielajā Adventes vainagā, bet vēlāk Vienības laukumā lielie un mazie baudīja svētku noskaņas, atrakcijas un muzikāli teatrālu uzvedumu "Pūķīte un eglīte", pēc kura visā krāšņumā iemirdzējās pilsētas galvenā Ziemassvētku egle.

Pašvaldības policisti palīdz atgūt bērnam nozagtu mobilo tālruni2

08.11.2023

Aizvadītajā piektdienā Daugavpils pilsētas Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka nepazīstami jaunieši kādam bērnam nozaguši mobilo tālruni. Sākumā jaunieši palūguši cietušajam iedot tālruni, lai piezvanītu, bet pēc tam to nav atgriezuši īpašniekam un aizbēguši.

Pašvaldības policisti apseko bezpajumtnieku uzturēšanās vietas3

03.11.2023

Iestājoties vēsākam laikam Daugavpils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki pastiprināti apseko vietas, kur mēdz uzturēties bezpajumtnieki, kā arī informē bez naktsmītnes esošus cilvēkus par iespējām saņemt sociālo palīdzību, vajadzības gadījumā arī nogādājot viņus nakts patversmē.

Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti2

30.10.2023

Naktī no 24. uz 25. oktobri Daugavpilī Pašvaldības policijas Videonovērošanas nodaļas speciālistu uzmanību piesaistīja jauniešu kompānija pilsētas centra apkaimē, kurai veidojās konflikts ar kādu garāmgājēju.

Policija: Masveida draudu vēstuļu avots ir darbojies arī Polijā un ASV

11.10.2023

Ar šonedēļ izglītības iestādēm masveidā izsūtīto draudu vēstuļu avotu policija saskārās ne pirmo reizi, šāda veida uzbrukumi nav jauni, un šis avots darbojies arī Polijā un ASV, trešdien, 11.oktobrī, preses konferencē atzina Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks.

Ap 300 skolu Latvijā saņēmušas draudu e-pastus1

10.10.2023

Aptuveni 300 mācību iestādēs visā Latvijā šodien, 10. oktobrī, saņemts e-pasts par iespējamiem drošības riskiem, informēja Valsts policija (VP), norādot, ka iedzīvotājiem nav pamata satraukumam un draudu līmenis tiek raksturots kā zems.

Turpina meklēt Krāslavas pusē pazudušo sievieti ar trīsgadīgo meitu

04.10.2023

Krāslavas novada Robežnieku pagastā kopš 1. oktobra bez vēsts pazudusi Svetlana Ižika kopā ar savu trīsgadīgo meitu Karīnu. Kaut arī sievietei ir nosliece uz klaiņošanu, tik ilgi ar radiniekiem viņa nav sazinājusies pirmo reizi. Dienestiem sadarbojoties, veiktas vairākas operatīvās meklēšanas darbības, taču bez panākumiem. Tagad sieviete un viņas meitiņa izsludinātas meklēšanā visā Latvijā. 

NBS komandieris: Krievijā nav sākusies varas maiņa

25.06.2023

Krievijas algotņu grupējuma "Vagner" vadītāja Jevgeņija Prigožina mēģinājums gāzt Krievijas militāro vadību, visticamāk, tiks apslāpēts, viņa paziņojumi un spējas ir jāvērtē ļoti kritiski, intervijā Latvijas Radio atzina Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš, norādot, ka pēdējās diennakts notikumi neliecina par varas maiņu Krievijā.
NBS komandieris Leonīds Kalniņš.

Jāņu dienā daudz avārijās cietušo un aizturētu dzērājšoferu

25.06.2023

Jāņu dienā Latvijā bijis daudz avārijās cietušo un aizturēts ievērojams skaits dzērājšoferu, taču iztikts bez ceļu satiksmes negadījumos bojāgājušajiem.

« 1 2 3 ... 12 »
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top