Trešdiena,
7.jūnijs 2023
Vārda dienas: Arnis, Gaida, Иван Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Bibliotēku nedēļa Daugavpils publiskajās bibliotēkās

12.04.2023
No 18. līdz 22. aprīlim Latvijas publiskajās bibliotēkās ar vadmotīvu “Svinam kopā! LBB 100” norisināsies ikgadējā Bibliotēku nedēļa. Tās laikā bibliotēkas ir aicinātas rīkot Latvijas Bibliotekāru biedrībai (LBB) veltītas aktivitātes, kas pievērsīs uzmanību biedrības nozīmei Latvijas bibliotekāru dzīvē un bibliotēku nozarei.

Kā informēja Latgales Centrālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kokina, LCB un tās filiāles visas nedēļas garumā piedāvās virkni saistošu pasākumu, kas iepazīstinās ar bibliotēkas darbu, tādējādi demonstrējot bibliotēku lomu kopienas dzīvē un nozīmi sabiedrībā. Sīkākas ziņas par Bibliotēku nedēļas norisēm Daugavpils publiskajās bibliotēkās pasākumu programmā.

Bibliotekārā nedēļa sāksies 18. aprīlī, kad LCB bibliotekāri piedalīsies tiešsaistes pieredzes apmaiņas seminārā par bibliotēku darbu pilsētu apkaimēs, kuru organizē Liepājas pilsētas Centrālā zinātniskā bibliotēka.

19. aprīlī plkst. 16.00 LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā (Rīgas ielā 22a) notiks tikšanās ar žurnāla “A12” veidotājiem. Žurnāla saturu veido pozitīva informācijas telpa un stāsti par notikumiem un cilvēkiem par un ap Latgali. Pasākumu dalībnieku skaits ir ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 65476341 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

20. aprīlī plkst. 13.30 Latgales Centrālā bibliotēkā (Rīgas ielā 22a) noritēs tikšanās ar rakstnieci Rolandu Bulu,kas tiks aizvadīta Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstītā projekta “Dialogs. Rakstnieki Daugavpilī” ietvaros. Literārās tikšanās laikā būs iespēja doties sajūtu ceļojumā un pārrunāt autores daiļdarbos lasīto, dzirdēto, redzēto.

21. aprīlī plkst. 15.00 LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centrā (Rīgas ielā 22a) notiks paneļdiskusija “Vai viegli būt bibliotekāram?”. Diskusijas laikā tiks veidota saruna, kurā katram dalībniekam būs iespēja sniegt savu viedokli un papildināt vai izteikties pretrunā ar kolēģiem par tēmas aspektiem.

Pasākumu dalībnieku skaits ir ierobežots, nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās, zvanot pa tālruni 65426422 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Īpašu piedāvājumu Bibliotēku nedēļai ir sagatavojušas arī LCB filiāles. Dažāda vecuma interesentus pulcēs tikšanās ar Daugavpils dzejniekiem, atmiņu vakari, tematiskie pasākumi un radošās darbnīcas, kas popularizēs bibliotēkas pakalpojumus, aicinās izstaigāt bibliotēkas vēstures līkločus un atklāt nākotnes perspektīvas.

Pasākumu norisei varēs sekot LCB Facebook kontā.

daugavpilszinas.lv

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-1/1)
Leda 12.04.2023 18:48
Es gramatas vairs nelasu.un bibliotwka nesmu bijusi gadiem..info pilns internets..bet vispar man biblioteka nepatik..kaut gan esmu izmacijusues par bibliotekari. Ai kada dzives kluda.kad pec 8. Kkases aizgaju uz rkdt....netradaju ilgi.man sis darbs skiet tik peleks un neinteresants..aizklapeju biblioteku un devos ar muzikantiem uz neginajumiem..tak muzika pari visam..a ko tu sirdij padarisi..ja ta tevi ved uz citu pusi..
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Jānis Stībelis izdod jaunu dziesmu
Ja si dziesma viegli naca un viegli aizies..ka viendienite..atminaa nepaliekosa muzika ko otro reizi klausities negribetu..skiet ka latvijaa vairs nav ne labu komponistu he dziedataju..tapec ari eirovizijas mums neveicas. Sīkāk...
Veselību veicinošu pārgājienu cikls Augšdaugavas novadā
But kopaa ar dabu ir vienkarsi fantastiski..man patik vienai doties pargajienaa..uz meziwm purviem.jo tikai divvientulibaa tu spesi saskatit un sajust tas skaistumu varenibu dzivigumu gusi mieru un harmoniju ilgam laikam..lai tev izdodas atpusties kopaa ar draugiem vai vienam briniskigaa pargajienaa.pa dinaburgas takam. Sīkāk...
Daugavpilī sumināja zelta kāzu jubilārus
Nu ko lai saka...ruugts..muuza garumaa. Sīkāk...
facebook draugiem
Top