Ceturtdiena,
1.Decembris 2022
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels, Платон, Роман Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Tradīciju māja martā piedāvā interaktīvu nodarbību klāstu

06.03.2022 daugavpilszinas.lv


Vienības nama “Tradīciju māja” (Rīgas iela 22a, Daugavpils (ieeja no Saules ielas puses))  martā aicina ikvienu interesentu piedalīties daudzveidīgās radošās nodarbībās un pasākumos.


Martā Tradīciju mājā notiks sekojoši pasākumi un nodarbības:


Ukraiņu tautas pasaku diena / 12. marts plkst. 11.00 – 13.00

Ukraiņu tautas pasaku pasaules iepazīšana, rotaļājoties un iejūtoties aktieru lomā. Bērniem no 5 gadu vecuma. Jaunāka vecuma bērni tiek gaidīti tikai vecāku pavadībā. Pieteikšanās norisinās līdz 10.03. (ir obligāta), zvanot pa tālruni +371 26377313.


Ukraiņu tautas tērpu izstāde / Visu mēnesi

Izstāde tapusi sadarbībā ar Ukraiņu kultūras centru “Mrija”, un tajā ir skatāmi dažādu Ukrainas reģionu tautas tērpi. Izstāde skatāma visu mēnesi. O, C, P 16.00 – 18.00;  T  17.00 – 19.00


Sadziedāšanās vakars / Katru trešdienu plkst. 18.00 – 19.00

Latviešu tautas dziesmu apgūšanas un kopdziedāšanas nodarbība, balss iesildīšanas un elpošanas vingrinājumu apgūšana.


Sveču liešana / Visu mēnesi

Sveču liešanas prasmju apgūšana. Radoša kopā būšana ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Individuāli vai grupā līdz 15 cilvēkiem. Darbošanās ilgums no 45 min līdz 2 stundām. Sveču liešana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 20613225.


Aušanas meistarklases / Visu mēnesi

Meistarklases ir jau iepriekš aizsākto nodarbību turpinājums. Nodarbību laikā tiek apgūtas pamatzināšanas un prasmes steļļu iekārtošanā, pielāgošanā darbam, aušanas pamatzināšanas un prasmes. Dalība meistarklasēs notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 26444647.

 

Ielaušanās spēle “Tradīciju lāde” / Visu mēnesi

Aizraujoša kopā būšana ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, izzinot  daudzas interesantas lietas par tradicionālo kultūru jeb “ielaužoties” tradīcijās. Individuāli vai grupā līdz 15 cilvēkiem. Piemērota interesentiem vecumā no 7 gadiem. Norises ilgums vidēji 45 min. Spēle tapusi sadarbībā ar biedrību “Radošā kaste”. Spēlei var pieteikties tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 20613225.


Fotoizstāde “Cilvēks. Daba. Darbs” /  Visu mēnesi

Fotoizstāde par latviešu tradicionālo dzīvesveidu 20. gadsimta sākumā. Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju un ar VKKF atbalstu. Fotonegatīvi iekļauti UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" Latvijas nacionālā reģistra Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nominācijā "Tradicionālo prasmju un dzīvesveida dokumentēšana Pieminekļu valdes 1924. – 1931. gada ekspedīciju fotonegatīvos".

Izstāde skatāma visu martu O, C, P 16.00 – 18.00;  T  17.00 – 19.00

 

Pasākumu laikā var notikt filmēšana un fotografēšana, iegūtie foto un videomateriāli var tikt publicēti.

Izstādes apskate un dalība norisēs notiek atbilstoši MK 28.09.2021. noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

 

Informācija: www.vienibasnams.lv, tel. +371 20613225

 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Premjers pieļauj ES naudas izmantošanu sadales tarifa kompensēšanai
Es neticu nevienam Karina vardam..tik daudz melots.. Sīkāk...
Kaida ir Latgolys garša
Nu un kada ir latgales garsa..pieticiga un siiksta..tada pati ka lotgolisu smakovka..vot neiznak aizbraukt ciemos.ieraut smakovku.jo losenite iwsnigusi buudaa.spej tik skuret sniegu..runaa ka lotgolisi iesnigusi lidz pautiem...vai ta taisniba ko.sogad ziema bus gara...losenite iemacis lotgolisiem cep leismales cepelinus..ui cik tie gardi..tikai veselu spaini bulbu vajag.es tos nomizoju un samalu kombainii..un no tas cietas masas pieliekot sali veidoju miklu.sulaa.nomostajas sterkelis var nedaydz to pielikt..tad panemu biezpienu samicu pueberu sali puelueku saceptu spekiti ar sipoluem un kimenes.pueberu.nedaudz leduskapii atdzeseju..veidoju no miklas placenisus un viduu ielieku pildijumu malinas aizspuezu veidojot virtenus..lieku sakarsetaa ella un varu brunyus skraukskigus..karstus ed ar krejumu.uh cik fmgardi.nenoesties.izmeginiet..ziema ir gara..un tals cels lidz pavasarim.jaiztur. Sīkāk...
Prezidents svētkos novēl tautas spēku apzināties arī ikdienā
Kur palicis mans smukulitis elksnins ar savu apsveikumu..ka reti redzams. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top