Piektdiena,
20.maijs 2022
Vārda dienas: Salvis, Selva, Venta, Антонина, Давид, Йосип, Тадей, Нил Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Tradīciju māja martā piedāvā interaktīvu nodarbību klāstu

06.03.2022 daugavpilszinas.lv


Vienības nama “Tradīciju māja” (Rīgas iela 22a, Daugavpils (ieeja no Saules ielas puses))  martā aicina ikvienu interesentu piedalīties daudzveidīgās radošās nodarbībās un pasākumos.


Martā Tradīciju mājā notiks sekojoši pasākumi un nodarbības:


Ukraiņu tautas pasaku diena / 12. marts plkst. 11.00 – 13.00

Ukraiņu tautas pasaku pasaules iepazīšana, rotaļājoties un iejūtoties aktieru lomā. Bērniem no 5 gadu vecuma. Jaunāka vecuma bērni tiek gaidīti tikai vecāku pavadībā. Pieteikšanās norisinās līdz 10.03. (ir obligāta), zvanot pa tālruni +371 26377313.


Ukraiņu tautas tērpu izstāde / Visu mēnesi

Izstāde tapusi sadarbībā ar Ukraiņu kultūras centru “Mrija”, un tajā ir skatāmi dažādu Ukrainas reģionu tautas tērpi. Izstāde skatāma visu mēnesi. O, C, P 16.00 – 18.00;  T  17.00 – 19.00


Sadziedāšanās vakars / Katru trešdienu plkst. 18.00 – 19.00

Latviešu tautas dziesmu apgūšanas un kopdziedāšanas nodarbība, balss iesildīšanas un elpošanas vingrinājumu apgūšana.


Sveču liešana / Visu mēnesi

Sveču liešanas prasmju apgūšana. Radoša kopā būšana ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Individuāli vai grupā līdz 15 cilvēkiem. Darbošanās ilgums no 45 min līdz 2 stundām. Sveču liešana notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 20613225.


Aušanas meistarklases / Visu mēnesi

Meistarklases ir jau iepriekš aizsākto nodarbību turpinājums. Nodarbību laikā tiek apgūtas pamatzināšanas un prasmes steļļu iekārtošanā, pielāgošanā darbam, aušanas pamatzināšanas un prasmes. Dalība meistarklasēs notiek tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 26444647.

 

Ielaušanās spēle “Tradīciju lāde” / Visu mēnesi

Aizraujoša kopā būšana ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem, izzinot  daudzas interesantas lietas par tradicionālo kultūru jeb “ielaužoties” tradīcijās. Individuāli vai grupā līdz 15 cilvēkiem. Piemērota interesentiem vecumā no 7 gadiem. Norises ilgums vidēji 45 min. Spēle tapusi sadarbībā ar biedrību “Radošā kaste”. Spēlei var pieteikties tikai pēc iepriekšēja pieraksta pa tel. +371 20613225.


Fotoizstāde “Cilvēks. Daba. Darbs” /  Visu mēnesi

Fotoizstāde par latviešu tradicionālo dzīvesveidu 20. gadsimta sākumā. Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju un ar VKKF atbalstu. Fotonegatīvi iekļauti UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" Latvijas nacionālā reģistra Latvijas Nacionālā vēstures muzeja nominācijā "Tradicionālo prasmju un dzīvesveida dokumentēšana Pieminekļu valdes 1924. – 1931. gada ekspedīciju fotonegatīvos".

Izstāde skatāma visu martu O, C, P 16.00 – 18.00;  T  17.00 – 19.00

 

Pasākumu laikā var notikt filmēšana un fotografēšana, iegūtie foto un videomateriāli var tikt publicēti.

Izstādes apskate un dalība norisēs notiek atbilstoši MK 28.09.2021. noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

 

Informācija: www.vienibasnams.lv, tel. +371 20613225

 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Nedēļas skaitlis
Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicināja visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, plkst. 18.00 katrai savā teritorijā vienoties vienlaicīgā atbalsta mītiņā, tādējādi paužot atbalstu un solidaritāti Ukrainai, tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat iepazinies ar informatīvo bukletu “72 stundas. Ka rīkoties krīzes gadījumā”?
Jaunākie komentāri:
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Losenite suta sveicienus du profesoram daugulim..forsas bija jusu muzikas lekcijas..pat klavierites uzravat..es ari gribeju piebiedroties spelet un uzdziedat.biju estrades grupas soliste..bet kaut kaa samulsu..iista muzikas stunda ir dziedasana..un no sirds to kas patik skolniekiem.studentiem...paldies skolotaj..jus bijat supper pasnuedzejs..losenitei patika...bet jani kudinu nepazinu..starptautiskas atiecibas losenite nestudeja... Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Jāni Kudiņu
Ka man patik si portala klusums un miers..ari latgale ir klusa vieda un ipasa .. Sīkāk...
Divu krastu radio intervija ar Andreju Elksniņu
Es censos vadoso portalu zinas vairs nelasit.par karu ukrainaa.tas ir loti nomacosas..vispar pasaule ir kluvusi druuma..pat izklaides raksti mani vaurs neinteresee..gribetos ceret ka viss pasaulee nostasies savas vietas..nav neka vertigaka uz pasaules par brivibu demokratiju un humanismu..varbut sis laiks mus liks to saprast un novertet.to ko varbut esam pazaudejusi. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top