Trešdiena,
1.Decembris 2021
Vārda dienas: Arnolds, Emanuels, Платон, Роман Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Kultūras iestāžu un tūrisma objektu darbs ierobežojumu laikā

16.10.2020
Turpinot ierobežot Covid-19 izplatības pieaugumu Latvijā, valdība pieņēma lēmumu, ka no 14. oktobra sejas maskas būs jālieto arī muzejos, bibliotēkās un citās kultūras iestādēs. Sakarā ar to arī Daugavpilī ir ieviesti jauni drošības pasākumi, kas jāņem vērā apmeklētājiem.

Maskas nav jālieto, ja tiek apmeklēts pasākums, kurā personām paredzētas fiksētas personalizētas sēdvietas. Saglabājas iepriekšējie drošības pasākumi - roku dezinfekcija, 2 m distances ievērošana.

Latgales centrālā bibliotēka un tās filiāles
 turpina strādāt un apkalpot lietotājus, ievērojot valstī noteiktos ierobežojums un izstrādāto sanitāro protokolu. Tiek nodrošināti visi bibliotēkas pakalpojumi, izņemot interešu izglītības nodarbības bērniem un pieaugušajiem. Apmeklējuma laikā ir obligāti jālieto sejas maska. Šī prasība neattiecas uz bērniem līdz 13 gadu vecumam.

Daugavpils Inovāciju centrā
 vienlaicīgi var uzturēties ne vairāk kā 50 apmeklētāji, apmeklējuma laiks – ne ilgāk par 3 stundām. Centra vizītes apmaksa tiek veikta tikai ar karti. Apmeklējot centru, jālieto sejas maskas (bērniem līdz 13 gadu vecumam sejas maskas nav nepieciešamas).

Obligāti jālieto sejas maskas arī tiem, kas no 14.oktobra līdz 6.novembrim gribēs apmeklēt Marka Rotko mākslas centru. Iestādes administrācija aicina norēķināties ar maksājumu kartēm, lai ierobežotu skaidras naudas maksājumus.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā
 jau no 1. oktobra ir atcelta interaktīvo nodarbību un muzejpedagoģisko pasākumu norise, apmeklētāji tiek pieņemti pēc iepriekšējas pieteikšanās. No 14. oktobra sejas maskas obligāti jālieto apmeklētājiem un darbiniekiem, kuri komunicē ar apmeklētājiem.

Šmakovkas muzeja
 apmeklējumiem obligāta iepriekšējā pieteikšanās, ekspozīcijas apskatei paredzētais laiks – līdz 50 minūtēm. Maksimālais apmeklētāju skaits vienlaicīgi telpās ir līdz 30 cilvēkiem, obligāti lietojot sejas aizsargmaskas.

Daugavpils Cietokšņa informācijas centra 
telpās vienlaicīgi drīkst uzturēties līdz 8 cilvēkiem, kuriem obligāti jālieto sejas maskas.  Maksimālais uzturēšanās ilgums – līdz 30 minūtēm. Ekskursijas pa Cietoksni notiek tikai āra teritorijā grupās līdz 30 cilvēkiem, lietojot sejas maskas.

Daugavpils teātrī
 tiek nodrošinātas fiksētas, personalizētas sēdvietas, līdz ar to masku lietošana skatītājiem nav obligāta. Taču to var droši darīt, ja ir tāda vēlme. Starp katrām divām sēdvietu grupām ir nodrošināta 1 metra distance vai aizsargbarjera.

Visu kultūras iestāžu un tūrisma objektu apmeklētājus aicina ievērot personāla norādījumus.

Iedzīvotājus aicina arī izvērtēt savu veselības stāvokli un palikt mājās, ja ir novērojami elpceļu infekcijas slimības simptomi, kā arī, ja ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.Daugavpilszinas.lv


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Šī gada Daugavpils pilsētas domes grantu programmas “Impulss” konkursā tika atbalstītas 13 biznesa idejas.
Apspriest
Aptauja
Kāpēc Jūs nevakcinējaties pret Covid-19?
Jaunākie komentāri:
Cilvēki ir Latvijas gods - Inguna Kokina
????????UZMANIBU IPASNIECES ZALU RAZOTAJAS OLAINFARM APRAKA OMITI JO NEATRADA ZALES BET TAGAT MEIGINA IESMERET MAN GAN TEV.....????????????????????????????????????


Sīkāk...
Valērijs Kononovs: Cilvēki mirs, būs jāapglabā
Drīzi būs tā, ka cilvēku vajag apglabāt, vajadzēs sertifikātu!! Sīkāk...
Valērijs Kononovs: Cilvēki mirs, būs jāapglabā
Nu ja ta ir politika.. Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top