Trešdiena,
29.maijs 2024
Vārda dienas: Maksis, Raivis, Raivo, Охрим, Касьян, Модест, Александр Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Pašvaldība noslēgs sadarbības līgumu ar Latgales Tūrisma asociāciju

12.04.2024
Ceturtdien, 11. aprīlī, Daugavpils valspilsētas  pašvaldības domes sēdē deputāti atbalstīja lēmumu par sadarbības līguma slēgšanu ar biedrību “Latgales Tūrisma asociācija”.

Sadarbība ar asociāciju sekmēs Daugavpils tūrisma piedāvājuma iekļaušanos kopējā reģiona tūrisma tīklā, ļaus īstenot kopīgas tūrisma mārketinga aktivitātes, kā arī veicinās sadarbību starp reģionālajiem tūrisma pakalpojumu sniedzējiem un to interešu pārstāvniecību valsts un starptautiskā mērogā.

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes deputāte, Izglītības un kultūras jautājumu komitejas priekšsēdētāja Līvija Jankovska:

“Šīs sadarbības galvenais mērķis ir veidot Latgali kā vienotu tūrisma galamērķi, strādājot pie kopīga tūrisma piedāvājuma un mārketinga aktivitātēm. Bija laika periods, kad tūrisma jomā Daugavpils, diemžēl, tika pārstāvēta atsevišķi no reģiona. Sadarbojoties visam reģionam, tomēr, ir vieglāk veidot kvalitatīvu tūrisma piedāvājumu. Sadarbojoties reģiona ietvaros ir iespēja kvalitatīvāk organizēt pasākumus. Arī tūristiem ir iespēja saņemt vienotu piedāvājumu reģiona apceļošanai un iepazīšanai. Piedaloties dažādās Latvijas un starptautiskajās tūrisma izstādēs sadarbojoties ir vieglāk prezentēt reģionu, veidot vienotu Latgales tēlu, kā arī pielāgot reģiona tūrisma piedāvājumu konkrētām auditorijām. Liela nozīme ir arī informatīvajam atbalstam, kad vienuviet pieejama informācija par tūrisma iespējām Latgalē. Reģiona sadarbības ietvaros paveras plašākas iespējas tūrisma jomas speciālistu kapacitātes stiprināšanā – kopīgi semināri, apmācības, pieredzes apmaiņa. Es uzskatu, ka sadarbības līgums ar Latgales Tūrisma asociāciju pavērs jaunas iespējas tūrisma jomas attīstībai.”

Biedrība “Latgales Tūrisma asociācija” (nosaukums līdz 2021. gadam “Latgales reģiona tūrisma asociācija “Ezerzeme””) dibināta 1993. gadā un ir pirmā tūrisma asociācija Latvijā. Tās mērķis ir sekmēt tūrisma nozares attīstību Latgalē, koordinēt kopējo darbu reģionā un veicināt ilgtspējīgu tūrisma attīstību. Šobrīd asociācija apvieno gandrīz visas Latgales pašvaldības, reģiona tūrisma informācijas centrus, tūrisma uzņēmējus un tūrisma profesionāļus, kopumā asociāciju veido vairāk nekā 100 biedri.

Asociācija sadarbojas ar Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūru, īstenojot nacionāla mēroga tūrisma politiku, kā arī pārstāv asociācijas un tās biedru intereses pašvaldību un valsts institūcijās. Latgales Tūrisma asociācija ik gadu piedalās vairākās vietējā un starptautiska mēroga izstādēs, sekmējot Latgales reģiona atpazīstamību globālajā tūrisma tirgū, tāpat regulāri tiek organizētas vairākas apmācības un semināri par tūrisma nozares aktualitātēm, kā arī ik gadu novembrī tiek pasniegta Latgales reģiona Tūrisma gada balva.

Asociācijas biedriem ir iespēja piedalīties Latgales tūrisma mārketinga aktivitātēs, saņemt informāciju par dažādiem tūrisma jaunumiem, finanšu piesaistes iespējām, pasākumiem, projektiem, reklāmas iespējām. Latgales Tūrisma asociācija sniedz rekomendācijas un ieteikuma vēstules Latgales Tūrisma asociācijas biedriem projektu realizācijai dažādās institūcijās. Biedrība regulāri organizē dažādas apmācības, seminārus un pieredzes apmaiņas braucienus Latgales tūrisma speciālistiem, kā arī reprezentē reģiona tūrisma piedāvājumu valsts un starptautiska mēroga pasākumos.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top