Trešdiena,
28.februāris 2024
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Kultūra

Daugavpilī tiks atklāta Ziemassvētku vecīša rezidence

23.11.2023
Decembris ir viens no gada skaistākajiem mēnešiem: zemi klāj maiga, balta sniega sega, ikvienā sirdī atmodinot gaišo laimes sajūtu, kas, gluži kā bērnībā, nepacietīgās ilgās liek gaidīt gada mīļākos svētkus – Ziemassvētkus. Šogad Daugavpilī būs iespēja izbaudīt īstu Ziemassvētku brīnumu un viesoties Ziemassvētku vecīša rezidencē Tehnikas un industriālā dizaina centra “Inženieru arsenāls” pagalmā. Tā savas durvis apmeklētājiem vērs 3. decembrī no pulksten 12.00 un darbosies līdz 8. janvārim.

Ziemassvētku vecīša rezidences atklāšanas pasākumā 3. decembrī apmeklētājus sagaida svētku programma: meistarklases bērniem, koncerts ar pašmāju kolektīvu uzstāšanos, pasaku lasījumi kopā ar rūķi, rotaļas, gardi ēdieni un silti dzērieni no vietējiem uzņēmumiem un, protams, pasākuma kulminācija - svētku egles iedegšana. Ziemassvētku vecīša rezidencē bērni varēs Vecītim ausī iečukstēt savas viskarstākās vēlēšanās un uzrakstīt vēstuli, kuru atstāt Ziemassvētku vecīša pastā.  

Katru svētdienu, 3., 10. un 17. decembrī no plkst. 12.00 rezidencē norisināsies aktivitātes un meistarklases. Te varēs nobaudīt arī ēdinātāju sarūpētos gardumus.

Savukārt 25. un 26. decembrī svinēsim Ziemassvētkus kopā! Šajās dienās Ziemassvētku vecīša rezidencē valdīs svētku noskaņa, jo būs ieradies pats Ziemassvētku vecītis, lai kopā ar visiem sanākušajiem svinētu svētkus pēc senajām latviešu tradīcijām. Bet vakara izskaņā apmeklētājus sagaida diskotēka zem zvaigžņotām debesīm.

Plašāka pasākumu programma sekos tuvākajā laikā, aicinām ikvienu pilsētas iedzīvotāju un viesi baudīt ziemas priekus Daugavpilī!
 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-7/7)
Migla 24.11.2023 06:15
Pati daugavpils daavinot brinumu un pasakainu ziemassvetku noskanu saviem cilvekiem ir kluvusi par briniskigu latvijas rezidenci .kurai nav konkurentu.davinot citiem prieku..tu gusi to visvairak..jo dodot gutais neatnemams
Leduspuke 24.11.2023 06:19
Es ari gribu iecukstet ziemassvetku vecitim ausii tikai vienu lugumu...lai beidzot miers virs zemes un cilvekiem labs praats.
Adel 24.11.2023 06:51
Cik jauks ir daugavpils portals..bez troksniem seklumiem un kaskiem..tam arii nav konkurentu..tads kluss un vieds kura vienner ir patikami iegriezties.
Leduspuke 24.11.2023 10:41
Visskaistaakaa ziemasvetku pasaka ir tad.kad visa gimene kaut reizi gadaa sabrauc un sanak kopaa.ta ir visskaistaka ziemassvetku davana atkaltiksanas prieks.
Un nav lielakas laimes ta vienkarsi kopaa pasedet pie vakarinu galda iedegt eglite svecites parunaties ..sai baltaja klusaja naktii kad menessgausmaa pie debesim tik daudz zvaigznu mirdz..atrodi ziemassvetku betlemes zvaigzni..kas kaa brinums par pasauli mirdz.
Leduspuke 24.11.2023 19:02
Ja jus lotgolisi rakstisiet par ziemassvetkiem vairak es jums pastadtisu par savas bernibas ziemasvetkiem...tie bija pieticigi..bet visskaistakie un neaizmirstami...
Leduspuke 27.11.2023 11:00
Ja jus nobanejiet tad nobanejiet ari atlikusos portalus.la.lv dzirksteli un bauskas dzivi..jo es tajos tapat vairs hekad hekomentesu...un vel man jus algotie smerdeli esiet tuksa vieta...jo ir dzivee kas svarigajs par tadam propagandas vietnem.un meligiem perkamuem cilvekiem.un tas ir darbs un gimene.
Leduspuke 29.11.2023 07:51
Kas ir par lietu ka manaa sapnu portalaa par daugavpili vairs nav nekadu zinu..varbut jau okupeta..man cangalietei ir svariga latgale tulit atkaunojiet info plusmu
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):


Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top