Otrdiena,
30.maijs 2023
Vārda dienas: Lolita, Vitolds, Ефросинья, Степан, Евдокия Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Komercinformācija

Skrejriteņa labvēlīga ietekme uz veselību

08.12.2021

Kustēšanās acīmredzami ir lielisks veids, kā justies labi. Jo vairāk kustējāties, jo Jūsu fiziskā, psiholoģiskā veselība būs labāka, beidzot, papildus ieguvums ir ķermeņa formas uzlabošana. Kādai jābūt kustēšanās, lai būtu patīkami? Viena no iespējām ir skrejriteņi. Tie ne tikai palīdz pārvarēt lielus attālumus ātri, bet arī mudina Jums kļūt pat fiziski aktīvākiem.

Dabas aizsardzības pārvalde rīko rakstisko izsoli

22.11.2021

Dabas aizsardzības pārvalde 2021. gada 2.decembrī plkst. 11.00, Siguldā, Baznīcas ielā 7, rīko RAKSTISKU IZSOLI par tiesībām iegūt niedres.

Kā atšķirt migrēnu no vienkāršām galvassāpēm?

22.11.2021

Dažāda veida galvassāpes piemeklē teju vai pusi no pasaules iedzīvotājiem, un tā ir viena no biežākajām sūdzībām, ar kādu cilvēki vēršas pie ģimenes ārsta. Sāpes mums ir vajadzīgas, jo lai arī cik nepatīkamas tās liktos, tā ķermenis dod zīmi, ka kaut kas nav kārtībā. Bet ko iesākt, kad galva sāp bieži un tik stipri, ka traucē veikt vienkāršas ikdienas darbības?

5 kleitas jebkuram gadījumam

11.11.2021

Kleitas sievietēm ir viens no daudzpusīgākajiem apģērba gabaliem, tāpēc nav pārsteigums, ka tā ieņem īpašu vietu stilistu garderobēs. Valkājamas jebkurā gadalaikā, ar visdažādākajām krāsām un materiāliem - ikdienas, vakara, adītas vai pūkainas, zīda kleitas - nemirstīga klasika, kas valda gan uz skatuves, gan uz ielām. No otras puses, nereti rodas jautājums, ar ko šādu tērpu kombinēt, kad tas ir pārāk vienkāršs un kad jau par košu. Tomēr modes pasaule kļūst arvien liberālāka, un tajā pašā laikā ir kleitu modeļi, kas der gandrīz visam. Ko ir vērts izvēlēties un kā nepārspīlēt ar ekskluzīvām, bet vienmēr stilīgām kombinācijām?

Pēcdzemdību jostas lietošana

04.11.2021

Gaidību laikā, arī pēc bērniņa piedzimšanas, ir daudz lietu par kurām ikdienas ir jādomā. Lai sagatavotu visu nepieciešamo savai atvasei, kas drīz ienāks šajā pasaulē, katrai sievietei ir jādomā arī par savu labsajūtu. Lai ikdienas fizisko slodzi grūtnieces atvieglotu, palīgā nāk grūtnieču jostas. Šo pēcdzemdību jostu var lietot gan gaidībās, gan pēc bērniņa nākšanas pasaulē.

Zobu implants neiesakņojas. Kāpēc tas notiek?

12.10.2021

Ir vairāki iemesli, kāpēc zobu implants neiesakņojas. Dažus no tiem var kontrolēt, citus, diemžēl, nē. Iemesli, kurus var kontrolēt, ir atkarīgi no implantologa vai pacienta.

Kā uzlīmes var palīdzēt Jūsu biznesā?

05.10.2021

 Vai Jūs uzsākat uzņēmumu ar nelielu budžetu? Vai varbūt meklējat radošu veidu, kā popularizēt savu zīmolu? Abos šajos gadījumos palīdzēt var uzlīmju druka. 

Gumijas paklāji - un netīrumi paliks aiz durvīm

05.10.2021

Agrāk mēdza teikt, ka Latvijā ir tikai viens gadalaiks - rudens. Lai arī pēdējos gadus esam izbaudījuši gan aukstu un sniegotu ziemu, gan arī karstu un saulainu vasaru, kārtējais rudens tomēr ir klāt, un kopā ar ābolu un sēņu ražu tas nes līdzi arī lietu, dubļus un bieži vien arī sniegu. Laikā, kad veselība un higiēna ir katra cilvēka prioritāte, tīra grīda ir viens no kritērijiem, kas veido priekšstatu par uzņēmumu. Uzkoptas telpas veido ne tikai patīkamu koptēlu, bet vairo arī apmeklētāju pozitīvu vērtējumu. 

Amortizatori jebkurai automašīnai internetā

30.09.2021

Amortizatori ir viena no svarīgākajām automašīnas detaļām. Protams, ir grūti izdalīt to, kura no autobūves sastāvdaļām spēlē galveno lomu, jo visa sistēma darbojas mijiedarbojoties vienai ar otru, bet amortizācija nodrošina pareizu mašīnas saķeri ar zemi, tādēļ tās nozīmīgums ir viennozīmīgs. Ja nepieciešama amortizācijas sistēmas nomaiņa, to nedrīkst ignorēt, lai turpinātu droši dalību ceļu satiksmē, neapdraudot sevi un citus. Par amortizācijas maiņas nepieciešamību var liecināt dažādi faktori, tostarp automašīnas nestabilitāte ceļa līkumos un sasvēršanās, kā arī ievērojami garāks bremzēšanas ceļš.

Pazaudējāt mājokļa vai auto atslēgas? Jums palīdzēs atslēgu serviss!

24.09.2021

Ikvienam var gadīties pazaudēt mājokļa vai auto atslēgas. Šādās situācijās palīdzēs Rīgas SOS serviss - šis atslēgu serviss strādā visu diennakti, un piedāvā dažāda veida pakalpojumus. Kādi tie ir? Par to vairāk turpinājumā.

Spilveni: kā tos pareizi kopt?

20.09.2021

Spilveni ir svarīga gultas veļas sastāvdaļa, kas nosaka miega kvalitāti un nodrošina labu atpūtu. Kvalitatīvs un individuālajām vajadzībām pielāgots spilvens nodrošina lielisku miegu. Tomēr jāpatur prātā, ka ir svarīgi ne tikai izvēlēties pareizo spilvenu, bet arī zināt, kā to kopt, lai tas kalpotu ilgāk un nodrošinātu maksimālu komfortu. Tekstila nama "Tavs Sapnis" speciālisti sniedz noderīgus padomus, kā kopt dažāda veida spilvenus.

Nepieciešama dāvana vīrietim? Nav problēmu!

30.08.2021

Dāvanas atrašana vīrietim var būt īsts izaicinājums, ja nav zināmas gaviļnieka vēlmes. Dāvināt sīkus nieciņus īsti negribas, jo tie ir bezpersoniski un, visbiežāk, krāj putekļus stāvot uz plaukta. Dārgas, lielas dāvanas vīriešiem, kas var izrādīties nevajadzīgas arī nav risinājums, tādēļ, talkā nāk iespēja iegādāties dažāda veida piedzīvojumu dāvanu kartes, kas ļauj iegūt ne tikai taustāmu, bet arī emocionālu gandarījumu. Vīrieši ir tā kategorija, kuriem “viss ir un neko nevajag”, kas visbiežāk arī atbilst patiesībai, taču iepriecināt ar kādu pārsteiguma dāvanu vienmēr ir patīkami. Ja zināms, kas vīrietim patīk, vienmēr var atrast ko noderīgu, taču, ja nojausma par to ir tikai aptuvena, talkā nāks iespēja iegādāties dāvanu komplekta dāvanu karti, kas ļauj dāvanu izvēlēties tās saņēmējam. Ērti, ne tā?

Dzelzs nozīme cilvēka organismā

06.08.2021

Vai pēdējā laikā esat juties izsmelts? Vai jūs tik tikko spējat tikt augšup pa kāpnēm, nesagriežoties, kaut arī esat fiziski sagatavots? Ja tā, tad jums, iespējams, trūkst dzelzs.

Koka ārdurvis dzīvokļiem un privātmājām

02.08.2021

Nemaz ne tik sen, daudzi saviem mājokļiem izvēlējās uzstādīt metāla ārdurvis, jo tās ir drošas, izturīgas, labi izskatās un ilgi kalpo. Mode, kā zināms, met loku, ne tikai saistībā ar apģērbiem, bet arī celtniecības materiāliem un dažādām aktuālām tendencēm. Koka ārdurvis dzīvokļiem un privātmājām, pēdējā laikā, atkal ir pieprasīta prece klientu vidū. Atšķirībā no metāla ārdurvīm, koka ārdurvis mājai un dzīvoklim neizskatās smagnēji, tās nav skaļas un tikpat viegli kopjamas, nemaz nerunājot par to augsto drošības standartu. Komplektā ar lieliskām atslēgām, teicamu skaņas un siltumizolāciju, tas ir labākais risinājums, ja esat nolēmis mainīt esošās ārdurvis uz jaunām.

Kas pilnīgi jauns - Toyota Yaris Cross Hybrid

20.07.2021

Autentisks SUV, kas apvieno Toyota zināšanas mazo automobiļu izstrādē, bagātīgo apvidus automobiļu mantojumu, kā arī hibrīda tehnoloģiju. Klienti arvien biežāk izvēlas un novērtē paaugstināta SUV īpašības, bet jo īpaši, ja tās pielāgotas pilsētas ielām, un liels uzsvars likts uz vidi ietekmējošajiem rādītājiem.

Pārdošanā aprīkojums (stends) vides reklāmai

12.07.2021

Piedāvājam pārdošanai lietotu apgaismotu stendu vides reklāmai "PRIZMALINE" ar enerģijas patēriņu 220/12 W. Stenda izmērs - 6m * 3m.

Datora pamatdaļas

05.07.2021

Galddatora pamatdaļas ir datora korpuss, monitors, tastatūra, pele un strāvas vads. Katrai daļai ir svarīga loma ikreiz, kad lietojat datoru.

Kāpēc internetā iepirkties ir labāk nekā veikalā

05.07.2021

Viss plūst, viss mainās, arī pirkšanas ieradumi un paņēmieni. Te minēsim apsvērumus, kādēļ iepirkšanās internetā ir labāka, ērtāka un vieglāka. Mūsdienās arvien vairāk cilvēku iepērkas tiešsaistē. Šāds pirkšanas veids, apmeklējot sadaļu apģērbi internetā no pilsetasmode.lv, ir ļoti ērts un bieži vien arī ekonomiskāks.

Vasaras svētki, kuros sajaukušās kristīgās un latviskās tradīcijas

25.05.2021

Latviešu gadskārtu kalendārs ir pilns ar svētkiem šķietami katrai situācijai senā latvieša gadā. Lai gan šķiet, ka svētki pēc nosaukumiem ir daudz un dažādi, patiesībā to mērķi ir ļoti līdzīgi. Latvieši bija zemnieki un atzīmēja ar zemes apstrādi un labības ražošanu saistītu gadskārtu pāreju. Viņi to darīja ticot, ka tradīciju piekopšana ir priekšnoteikums veiksmīgai zemes apstrādei un bagātīgai ražai. Arī izpildījums bija līdzīgs – svētku tradīcijās vienmēr būtiska vieta bija dziedāšanai un bagātīgi uzklātam galdam. Katriem svētkiem ir savi raksturīgie ēdieni, kuri bija vieglāk sagatavojami konkrētā gadalaikā.

HIBRĪDA PILSĒTAS SUV NR. 1 JAUNAIS C-HR HYBRID

07.04.2021

 

Ir pienācis brīdis atgriezt ielās spilgtu stilu. Izvēlies Toyota C-HR Hybrid, pilsētas SUV Nr. 1, un brauc vairāk nekā 50% laika elektrorežīmā*.

PILSĒTAS SUV – C-HR STYLE PLUS

IETAUPĪJUMS LĪDZ 3800 €

CENA NO 25 850 €

Kontaktlēcu plusi un mīnusi

06.04.2021

Lēcu izvēle ir atbildīgs process. Gluži tāpat kā brilles, arī kontaktlēcas ir medicīnas preces, kas jāizvēlas, ņemot vērā nēsātāja redzes problēmas un īpatnības. Tāpat, protams, nozīme ir arī Tavam dzīvesveidam. Mūsdienās ir pieejami dažādi lēcu veidi, un katram no tiem ir savas priekšrocības un iespējamie trūkumi. Apskatīsim tos mazliet tuvāk.

Chrono.lv - Šveices rokas pulksteņi internetā

16.03.2021

Jau kopš 2004. gada, kad Latvija iestājās Eiropas Savienībā, un 2007. gada, kad kļuvām par Šengenas zonas dalībvalsti, mūsu valsts bauda patīkamus atvieglojumus ceļošanā uz šo organizāciju dalībvalstīm. Tādā veidā Latvijas iedzīvotāji iepazīstas ar citām kultūrām, apgūst cita veida domāšanu, paaugstinot savu dzīves līmeni. Esam tuvāk piekļuvuši arī pulksteņu mekai Šveicei. Šobrīd Latvijā ir šo pulksteņu profesionāli pazinēji ne tikai to pārdošanā, bet arī labošanā. Vecrīgā ar to nodarbojas Chrono.lv.

Līdz 15. martam uzņēmēji var pieteikties valsts atbalstam par februāri

08.03.2021

Uzņēmējiem, kuru biznesu ir ietekmējuši Covid-19 pandēmijas ierobežojumi, joprojām ir pieejams dažāda veida finansiālais atbalsts no valsts. Atbalstam var pieteikties Valsts ieņēmumu dienesta EDS sistēmā, taču ir svarīgi ievērot termiņu dīkstāves atbalsta un algu subsīdiju pieteikumu iesniegšanai – atbalsta pieteikums par februāri ir jāiesniedz līdz 15. martam.

Kādās situācijās noder profesionāla auto durvju atvēršana?

19.02.2021

“Netieku mašīnā!” – šāda situācija diemžēl ir atgadījusies ar ne vienu vien auto īpašnieku. Kad panikā raustām durvis, bet tās atvērt neizdodas, jo radusies kļūme sistēmā, pazudušas atslēgas vai atgadījusies kāda cita ķibele, uztraukums arvien pieņemas spēkā. Ko šādos gadījumos darīt, lai situāciju pēc iespējas ātrāk atrisinātu, neizsitot auto logu? Gudrākais, ko darīt, ir sazināties ar auto atslēgu servisu Sosservice.lv.

Valsts atbalstam par janvāri var pieteikties līdz 15. februārim

11.02.2021

Pandēmijas skartajiem uzņēmējiem joprojām ir pieejams valsts finansiālais atbalsts, un tuvojas termiņš dīkstāves atbalsta un algu subsīdiju pieteikumu iesniegšanai par janvāri – VID EDS sistēmā atbalsta pieteikums ir jāiesniedz līdz 15. februārim. Attiecīgi par februāri pieteikšanās būs no 1. līdz 15. martam.

Mājaslapas SEO optimizācija: ar ko sākt?

01.02.2021

Veidi, kā uzlabot sava uzņēmuma mājaslapu un padarīt to pievilcīgāku un ērtāku saviem klientiem, ir vairāki. Taču, ja vēlies, lai iepriekš nosauktajām priekšrocībām bonusā nāk arī labākas pozīcijas Google un citos meklētājservisos, pareizais risinājums ir mājaslapas SEO optimizācija. Ar ko šādā gadījumā sākt? Uzzini raksta turpinājumā!

Viedā māja kopā ar Homesystems

30.11.2020

VIEDĀ MĀJA – kas mums asociējas ar šo frāzi? Protams, gandrīz visi domā, ka tehniskajā un materiālajā nozīmē tas ir ļoti sarežģīts projekts, kuru var īstenot tikai mūsu mājokļa būvniecības vai renovācijas stadijā. Tajā ir daļa taisnības, un patiešām agrāk tā arī veica šo mājas modernizāciju.

Kā būtiski palielināt darba tempu birojā?

30.11.2020

Kā zināms, darbs birojā nav iespējams bez datortehnikas. Un jo tā ir labāka, jo darbs ir efektīvāks. Taču koronavīrusa izraisītā pandēmija liek darba devējiem un darbiniekiem strādāt vēl efektīvāk, lai izvairītos no krīzes. Taču kā palielināt darba tempu birojā?

Svinam svētkus kopā ar Toyota Laluna!

24.11.2020

20. novembrī Jēkabpils 350 gades un valsts svētku ietvaros, SIA “Laluna” oficiālais Toyota dīlera centrs un Jēkabpils domes priekšsēdētājs Aivars Kraps, iepriecināja Jēkabpils reģionālās slimnīcas aptiekas vadītāju Marinu Kirsanovu ar iespēju mēnesi pārvietoties jaunajā Toyota Yaris Hybrid, veicot 350 km garu distanci Latvijas robežās ar minimāliem CO2 izmešiem.

Viedie ledusskapji seko līdzi produktu derīguma termiņam

28.10.2020

Katrā izstādē, kas veltīta jaunajām tehnoloģijām un sadzīves tehnikai, vienmēr ir sastopami "gudrie" ledusskapji. Vairāki sadzīves tehnikas ražotāji piedāvā ledusskapjus ar plašu funkcionalitāti dažādās cenu kategorijās, bet kopumā tos apvieno iespēja attālināti sazināties ar lietotāju, izmantojot viedtālruni vai planšetdatoru.

« 1 2 3 4 ... 6 »
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpils pilsētas svētki (PROGRAMMA)
Nu jaukus jums svetkus lotgolisi. Sīkāk...
Eiropas veselības nedēļa Daugavpilī
Sasmejos.man jau skiet ja eiropas veseliba balstas tijai yz vakcinesanas paxakumiem. Sīkāk...
Latvijai pietuvosies ciklons - palaikam līs, iespējams pērkona negaiss
Liist..nu beidzot valgme zemei ziedosam aabelem pukem un zemenem..ari cilvekam ko momocijis nogurdinosais sausais karstums...uudens dzivibas speks mums visiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top