Pirmdiena,
26.februāris 2024
Vārda dienas: Aurēlija, Evelīna, Mētra, Светлана, Зоя, Степан, Семен Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Komercinformācija

Kā nodrošināt drošus braukšanas apstākļus ziemas sezonā?

29.08.2023

Tikai kvalitatīvas un ceļa segumam atbilstošas riepas palīdzēs nodrošināt drošus un komfortablus braukšanas apstākļus ziemas sezonā. Uz slidenajiem un mitrajiem ceļiem pieaug gan bremzēšanas ceļš, gan samazinās automašīnas vadāmība ceļa līkumos, tādēļ ziemas periodam piemērotas riepas ir jāizvēlas ļoti rūpīgi. Atbilstoša riepu montāža un regulāra sekošana līdzi riepu spiedienam un nodilumam ļaus uzturēt riepas darba kārtībā. 

Kritiskā domāšana un problēmu risināšana – pieprasītas prasmes darba sludinājumos

29.08.2023

Spējas kritiski domāt, analizēt situāciju un pieņemt lēmumu, atrisinot problēmas, ir pieprasītas prasmes jebkurā jomā un amata pozīcijā, taču īpaši nozīmīgas tās ir nozarēs ar paaugstinātu mehanizācijas līmeni, augstu atbildību, bīstamu darba vidi un citiem drošības riskiem. Tādēļ darba sludinājumi būvniecībā, ražošanā, loģistikā, finansēs un projektu vadībā reti var iztikt bez prasības pēc kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmēm vakances amata kandidātiem.

Kā ikoniskās skaistumkopšanas tendences ir mainījušās gadu desmitos?

23.08.2023

Neatkarīgi no tā, kāds ir Jūsu iecienītākais stils, viena lieta, ko daudzi no mums ikdienā izmanto, lai uzlabotu vai mainītu savu izskatu, ir grims. Nav šaubu, ka grims ir milzīga nozare, kurā ir vairāk zīmolu, produktu un pamācību nekā jebkad agrāk. Ir konturēšana, griezumi, uzacu tendences, ombrē lūpas un vēl daudz kas cits. Taču kosmētika nebūt nav jauna modes lieta, kosmētikas lietošana gan sievietēm, gan vīriešiem aizsākusies jau agrīnajos laikos Ēģiptē un Grieķijā. Ēģiptieši patiesībā bija pirmie, kas izgudroja galēnu, ko mēs tagad pazīstam kā acu laineri.

KĀ NOPIRKT ZĀBAKUS VAIRĀKĀM SEZONĀM - IETEIKUMI UN NORĀDES

31.07.2023

Vai nu jūs meklējat apavus ziemai vai pavasarim - tiem ir jābūt izturīgiem, atbilstošiem sezonas laikapstākļiem un ērtiem. Gan ikdienas lietošanai, gan aktīva dzīvesveida piedzīvojumiem - pareizi izvēlēti zābaki var ievērojami ietekmēt gan komfortu, gan pašsajūtu. Jaunu zābaku iegādāšanās var būt saviļņojošs notikums, taču vienlaikus prasa īpašu rūpību.

Acu ārsts vai optometrists: Kuru speciālistu izvēlēties?

29.07.2023

Kad ir pienācis laiks pārbaudīt redzi vai radušās kādas sūdzības saistībā ar acu veselību, jādodas pie redzes aprūpes speciālista - acu ārsta vai optometrista. Kāda ir būtiskākā atšķirība starp abiem šiem speciālistiem un kā zināt, pie kā vērsties? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Nivona kafijas automāti – daudzveidīga izvēle ikvienam

04.07.2023

Garda, aromātiskas kafijas tase no rītiem ir ļoti daudzu enerģijas avots veiksmīgai un ražīgai darba dienai. Ir daudz un dažādu kafijas pagatavošanas veidu, kas ir kļuvuši par mūsdienīga cilvēka rīta rituāla sastāvdaļu, taču populārākais ir kafijas pagatavošana tieši kafijas automātā.

LALUNA – Tavs vienīgais Toyota dīleris Latgalē!

27.06.2023

Vai Tu meklē perfektu auto kas apvieno izcilu kvalitāti, inovācijas un uzticamību? LALUNA oficiālais Toyota dīleris ir tavs galamēŗķis, lai sniegtu pilnīgu ieskatu Toyota automašīnu pasaulē.

Oriģinālas dāvanas visām gaumēm - Dāvanu Serviss

04.06.2023

Svētki dzīvi padara skaistāku un krāsaināku. Gaviļniekiem tie lielākoties saistās ar prieku un nedalītu uzmanību, savukārt viesiem - ar dāvanas meklējumiem. Lai arī mūsdienās ir tik daudz iespēju un veikalu plaukti ir pārpildīti ar visdažādākajām precēm, nereti izvēlēties dāvanu tik un tā ir sarežģīts uzdevums. Ko uzdāvināt cilvēkam, kuram viss jau ir? Kā pārsteigt ar kaut ko oriģinālu un neaizmirstamu? Mums ir risinājums!

Kalendāru druka uzņēmumiem - pie enivo!

04.06.2023

Jau kopš tālas senatnes kalendārs ir bijis laika skaitīšanas liecinieks. Nevaram savu ikdienu iedomāties bez kalendāra. Tas varbūt parastais sienas kalendārs vai kalendārs, kas atrodas uz mūsu biroja vai mājas rakstāmgalda. Kalendārs uzņēmumiem ir jau kļuvis par korporatīvo simboliku.

Kā gudri iekārtot nelielu studijas tipa dzīvokli?

29.05.2023

Par studijas tipa dzīvokļiem sauc dzīvokļus, kuros virtuves, viesistabas un guļamistabas zonas ir apvienotas vienā kopīgā telpā. Šāda atvērtā plānojuma dzīvokļi ir lieliska iespēja izveidot pēc iespējas plašāku dzīvojamo telpu nelielā platībā, taču vienlaikus tos ir arī sarežģītāk iekārtot, jo telpai ir jābūt daudzfunkcionālai, viegli transformējamai un pilnībai atbilstošai dzīvokļa iemītnieku vajadzībām.

Kas ir mūsdienīgs dārza istabas koncepts?

29.05.2023

Lai arī šāds dārza būves koncepts nav jauns, dārza istabas kļūst aizvien populārākas. Labiekārtotas telpas izvietošana dārzā palīdz ne tikai paplašināt mājas platību un labāk izmantot ārtelpu, bet arī nodrošināt nepieciešamo privātumu. Līdz ar to bieži tiek izvelētas dažādas dārza mājas / mājiņas, lapenes, garāžas un citas būves. Par mūsdienīgu konceptu mēģināsim uzzināt vairāk tālāk tekstā.

Kā izvēlēties piemērotākos PVC logus?

28.05.2023

Iestājoties vasarai, daudzi sāk domāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem, tostarp par logu nomaiņu. Šobrīd piedāvājumā dažāda veida un materiālu logi, tādēļ var rasties svarīgs jautājums - kādam risinājumam dot priekšroku?! Lai saņemtu atbildi uz to, ir vērts apskatīt un izvērtēt piedāvājumu, salīdzinot vairākus variantus.

Kā nepieļaut biežākās kļūdas jurista izvēlē?

28.05.2023

Kvalitatīvi juridiskie pakalpojumi ir nepieciešami gan savu tiesību veiksmīgai aizstāvībai tiesībsargājošajās iestādēs, gan sastādot precīzus un tiesiskajām procedūrām atbilstošus pirkuma, aizdevuma, dāvinājuma un īres līgumus vai uzņēmuma reģistrācijas un pārstrukturizācijas dokumentus. Katra kļūda var ietekmēt aizstāvības, iegādes vai reģistrācijas procesu, palielinot izdevumus un aizkavējot procesa gaitu. Tādēļ sava juridiskā pārstāvja izvēlei ir jābūt pārdomātai, rūpīgi izvērtējot juridiskā biroja reputāciju un pieredzi līdzīgās lietās.

“Vides Tehnika” – kvalitatīvs, pārbaudīts palīgs būvniecībā

26.05.2023

Mūsdienīgs mājoklis ir energoefektīvs, vērsts uz videi draudzīgu materiālu izmantošanu būvniecības un siltināšanas procesā, kā arī svarīga ir mājokļa ilgtspēja. Būvniecības materiālu un risinājumu uzņēmuma “Vides Tehnika” darbības atslēgas vārdi ir energoefektivitāte, komforts un ilgtspēja. “Vides Tehnika” darbojas jau kopš 2008. gada un ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā.

Kādas vasaras riepas izvēlēties šajā sezonā?

25.05.2023

Lai piedalīšanās ceļu satiksmē ar auto būtu droša un komfortabla, ir svarīgi automašīnu aprīkot ar sezonai atbilstošām riepām. Ja, sākoties vasaras sezonai, saprotat, ka ir laiks iegādāties jaunas riepas, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kam pievērst uzmanību, lai izvēlētos labāko risinājumu.

Izjūti leģendāru spēku ar Toyota HILUX INVINCIBLE

25.05.2023

Vairāk nekā pusgadsimtu Hilux ir neatlaidīgi nogādājis braucējus uz vistālākajām planētas vietām pakļaujot jebkuru reljefu un pārvarot jebkuru šķērsli. Lai kurp vestu tavs ceļš, HILUX INVINCIBLE tevi tur nogādās. 

Darba apģērbu veikalā ALMONT – viss darba ērtumam

08.05.2023

Darba apģērbs ir ļoti svarīgs strādnieka ikdienā, jo tas nodrošina ērtību un arī drošību. Darba apģērbu veikalā ALMONT var iegādāties tādu darba apģērbu, kas ir funkcionāls, ērts, kā arī piemērots konkrētajiem darba apstākļiem.

SEO pakalpojumi - vērtīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā

08.05.2023

Internets un mūsdienu tehnoloģijas spēlē lielu lomu biznesa izveidē, attīstībā un jaunu klientu piesaistē. Bez šaubām, liela nozīme ir arī digitālajam mārketingam. kas palīdz būt redzamam un atpazīstamam interneta vidē. Turklāt, lai ar šo uzdevumu veiksmīgi tiktu galā, svarīgs jautājums ir ne tikai mājas lapas vai interneta veikala izstrāde, cena, bet arī citas aktivitātes, tostarp SEO pakalpojumi.

Kas jāzina par saules paneļiem?

08.05.2023

Energoresursu cenu svārstību un ģeopolitiskās situācijas dēļ šobrīd strauji pieaugusi interese par saules paneļiem. Šī investīcija sāk atmaksāties jau uzreiz pēc saules paneļu uzstādīšanas - rēķins par patērēto elektroenerģiju noteikti būs būtiski mazāks nekā iepriekš.

Metāla būves – kur meklēt?

28.04.2023

Iecere par jaunas būves nepieciešamību rodas pakāpeniski – no sākotnējās ieceres līdz projekta risinājumam. Tā varbūt garāža, saimniecības ēka vai pat liels angārs. Lai īstenotu ieceri, labākais risinājums ir meklēt padomu un palīdzību pie šīs nozares profesionāļiem.

Apmācības – nozīmīgs vakances aspekts

28.04.2023

Visai bieži vakanču aprakstos tiek pieminētas arī apmācību iespējas, uzsākot darbu noteiktā uzņēmumā. Darbs ražošanā un citās jomās, kuras tehnoloģiski strauji mainās, nemitīgi pieprasa atjaunot zināšanas. Bet apmācības jaunajiem darbiniekiem ļauj veiksmīgāk iekļauties jaunajā darba kolektīvā un efektīvāk izpildīt tiem uzticētos pienākumus, palielina to karjeras attīstības iespējas un motivāciju strādāt uzņēmumā.

Vasaras riepas – laba cena un augsta kvalitāte

25.04.2023

Pārfrāzējot seno tautas gudrību, MMK servisa centros ratus kaļ arī gada siltajā laikā, jo pašreiz MMK servisa centros Rīgā pieejams plašs vasaras riepu un disku piedāvājums par īpaši labām cenām.

Pirmo reizi Latgalē - zinātniskā teātra tūre "Laboratorium"

23.03.2023

Zinātniskais teātris "Laboratorium" ir unikāla izrāde, kas pārsteidz un valdzina! Izglītojošais priekšnesums atstās iespaidu uz visiem laikiem un mainīs jūsu skatījumu uz zinātni.

Atpūtas zonas iekārtošana uz lodžijas vai terases

27.02.2023

Iespējams, ka šobrīd, kad ārā ir ziemīgs laiks un pavasara vēsmas nav jūtamas, negribas domāt par lodžijas vai terases labiekārtošanu. Bet varat būt droši, ka siltais laiks pienāks ļoti strauji un tad Jūs būsiet priecīgi un pateicīgi, ja būsiet ieplānojuši lodžijas vai terases iekārošanu un uzlabošanu. Un varbūt pat būsiet jau iegādājušies visu nepieciešamo, lai gaumīgi un pārdomāti iekārtotu savu atpūtas stūrīti.

„LALUNA” drīzumā piedāvās jauno Toyota bZ SUV Concept!

31.01.2023

Jaunais Toyota bZ Compact SUV Concept, kurš būs pieejams pie oficiāla Toyota dīlera „LALUNA”, sniedz priekšstatu par to, kāda varētu būt nākotne.

Kā organizēt brīvdabas svētkus mīļajiem?3

27.01.2023

Ir dažāda veida pasākumi, kurus var sarīkot priekš tuvākajiem cilvēkiem. Tā var būt dzīves svinēšana - pasākums, kas tiek rīkots, lai godinātu mīļotā cilvēka dzīvi, parasti koncentrējoties uz viņa dzīves pozitīvajiem aspektiem. Šis pasākums var būt neformāls un novadīts brīvā, nepiespiestā gaisotnē. 

Kā pareizi rūpēties par iegādāto kosmētiku?

21.01.2023

Rūpes par iegādāto kosmētiku ir tikpat svarīgas kā ādas tipam vai tonim atbilstošas kosmētikas un sejas kopšanas līdzekļa izvēle un lietošana. Neatbilstoša uzglabāšana, derīguma termiņa neievērošana, kosmētikas uzklāšanas rīku nenotīrīšana un nedezinficēšana ne tikai negatīvi ietekmē kosmētikas līdzekļa efektivitāti, bet pat apdraud kosmētikas lietotāju, palielinot infekcijas vai ādas kairinājuma riskus. 

Toyota dīleris „LALUNA” lepojas ar visvairāk pārdotāko auto zīmolu 2022. gādā

17.01.2023

Toyota 2022. gadā Latvijā Toyota pārdeva 3461 jaunu auto, pārspējot otro vislabāk pārdoto zīmolu par 37%. Toyota šobrīd īsteno stratēģiju - piedāvāt pašuzlādes hibrīdauto, uzlādējamos hibrīdauto, bateriju elektriskos auto, kā arī auto ar ūdeņraža degvielas šūnu dzinēju, kurus varēs iegādāties pie Toyota oficiālā dīlera „LALUNA”.

Toyota papildina savu SUV modeļu klāstu – Corolla Cross

16.12.2022

Jaunā Toyota SUV jaudpilnais, izturīgais dizains ir īpaši pielāgots Eiropas klientu gaumei un tirgum. Tas ierindojas starp Toyota C-HR un RAV4, ļoti konkurētspējīgā Eiropas C-SUV segmenta pašā centrā, piedāvājot komfortu, drošību un daudzpusību, kas ir būtiski faktori aktīvām ģimenēm ar maziem bērniem.

Latvijas Banka izlaidīs Ukrainas brīvībai veltītu monētu

13.12.2022

Ceturtdien, 15. decembrī, Latvijas Banka izlaidīs Ukrainas brīvībai veltītu sudraba kolekcijas monētu, informēja Latvijas Banka. Ar monētas palīdzību Latvijas Banka veiks ziedojumus Ukrainas atbalstam – gūtie ienākumi no katras pārdotās monētas tiks ziedoti Ukrainai.

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top