Otrdiena,
30.maijs 2023
Vārda dienas: Lolita, Vitolds, Ефросинья, Степан, Евдокия Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Komercinformācija

Kā gudri iekārtot nelielu studijas tipa dzīvokli?

29.05.2023

Par studijas tipa dzīvokļiem sauc dzīvokļus, kuros virtuves, viesistabas un guļamistabas zonas ir apvienotas vienā kopīgā telpā. Šāda atvērtā plānojuma dzīvokļi ir lieliska iespēja izveidot pēc iespējas plašāku dzīvojamo telpu nelielā platībā, taču vienlaikus tos ir arī sarežģītāk iekārtot, jo telpai ir jābūt daudzfunkcionālai, viegli transformējamai un pilnībai atbilstošai dzīvokļa iemītnieku vajadzībām.

Kas ir mūsdienīgs dārza istabas koncepts?

29.05.2023

Lai arī šāds dārza būves koncepts nav jauns, dārza istabas kļūst aizvien populārākas. Labiekārtotas telpas izvietošana dārzā palīdz ne tikai paplašināt mājas platību un labāk izmantot ārtelpu, bet arī nodrošināt nepieciešamo privātumu. Līdz ar to bieži tiek izvelētas dažādas dārza mājas / mājiņas, lapenes, garāžas un citas būves. Par mūsdienīgu konceptu mēģināsim uzzināt vairāk tālāk tekstā.

Kā izvēlēties piemērotākos PVC logus?

28.05.2023

Iestājoties vasarai, daudzi sāk domāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem, tostarp par logu nomaiņu. Šobrīd piedāvājumā dažāda veida un materiālu logi, tādēļ var rasties svarīgs jautājums - kādam risinājumam dot priekšroku?! Lai saņemtu atbildi uz to, ir vērts apskatīt un izvērtēt piedāvājumu, salīdzinot vairākus variantus.

Kā nepieļaut biežākās kļūdas jurista izvēlē?

28.05.2023

Kvalitatīvi juridiskie pakalpojumi ir nepieciešami gan savu tiesību veiksmīgai aizstāvībai tiesībsargājošajās iestādēs, gan sastādot precīzus un tiesiskajām procedūrām atbilstošus pirkuma, aizdevuma, dāvinājuma un īres līgumus vai uzņēmuma reģistrācijas un pārstrukturizācijas dokumentus. Katra kļūda var ietekmēt aizstāvības, iegādes vai reģistrācijas procesu, palielinot izdevumus un aizkavējot procesa gaitu. Tādēļ sava juridiskā pārstāvja izvēlei ir jābūt pārdomātai, rūpīgi izvērtējot juridiskā biroja reputāciju un pieredzi līdzīgās lietās.

“Vides Tehnika” – kvalitatīvs, pārbaudīts palīgs būvniecībā

26.05.2023

Mūsdienīgs mājoklis ir energoefektīvs, vērsts uz videi draudzīgu materiālu izmantošanu būvniecības un siltināšanas procesā, kā arī svarīga ir mājokļa ilgtspēja. Būvniecības materiālu un risinājumu uzņēmuma “Vides Tehnika” darbības atslēgas vārdi ir energoefektivitāte, komforts un ilgtspēja. “Vides Tehnika” darbojas jau kopš 2008. gada un ir viens no vadošajiem nozares uzņēmumiem Latvijā.

Kādas vasaras riepas izvēlēties šajā sezonā?

25.05.2023

Lai piedalīšanās ceļu satiksmē ar auto būtu droša un komfortabla, ir svarīgi automašīnu aprīkot ar sezonai atbilstošām riepām. Ja, sākoties vasaras sezonai, saprotat, ka ir laiks iegādāties jaunas riepas, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kam pievērst uzmanību, lai izvēlētos labāko risinājumu.

Izjūti leģendāru spēku ar Toyota HILUX INVINCIBLE

25.05.2023

Vairāk nekā pusgadsimtu Hilux ir neatlaidīgi nogādājis braucējus uz vistālākajām planētas vietām pakļaujot jebkuru reljefu un pārvarot jebkuru šķērsli. Lai kurp vestu tavs ceļš, HILUX INVINCIBLE tevi tur nogādās. 

Darba apģērbu veikalā ALMONT – viss darba ērtumam

08.05.2023

Darba apģērbs ir ļoti svarīgs strādnieka ikdienā, jo tas nodrošina ērtību un arī drošību. Darba apģērbu veikalā ALMONT var iegādāties tādu darba apģērbu, kas ir funkcionāls, ērts, kā arī piemērots konkrētajiem darba apstākļiem.

SEO pakalpojumi - vērtīgs ieguldījums uzņēmuma attīstībā

08.05.2023

Internets un mūsdienu tehnoloģijas spēlē lielu lomu biznesa izveidē, attīstībā un jaunu klientu piesaistē. Bez šaubām, liela nozīme ir arī digitālajam mārketingam. kas palīdz būt redzamam un atpazīstamam interneta vidē. Turklāt, lai ar šo uzdevumu veiksmīgi tiktu galā, svarīgs jautājums ir ne tikai mājas lapas vai interneta veikala izstrāde, cena, bet arī citas aktivitātes, tostarp SEO pakalpojumi.

Kas jāzina par saules paneļiem?

08.05.2023

Energoresursu cenu svārstību un ģeopolitiskās situācijas dēļ šobrīd strauji pieaugusi interese par saules paneļiem. Šī investīcija sāk atmaksāties jau uzreiz pēc saules paneļu uzstādīšanas - rēķins par patērēto elektroenerģiju noteikti būs būtiski mazāks nekā iepriekš.

Metāla būves – kur meklēt?

28.04.2023

Iecere par jaunas būves nepieciešamību rodas pakāpeniski – no sākotnējās ieceres līdz projekta risinājumam. Tā varbūt garāža, saimniecības ēka vai pat liels angārs. Lai īstenotu ieceri, labākais risinājums ir meklēt padomu un palīdzību pie šīs nozares profesionāļiem.

Apmācības – nozīmīgs vakances aspekts

28.04.2023

Visai bieži vakanču aprakstos tiek pieminētas arī apmācību iespējas, uzsākot darbu noteiktā uzņēmumā. Darbs ražošanā un citās jomās, kuras tehnoloģiski strauji mainās, nemitīgi pieprasa atjaunot zināšanas. Bet apmācības jaunajiem darbiniekiem ļauj veiksmīgāk iekļauties jaunajā darba kolektīvā un efektīvāk izpildīt tiem uzticētos pienākumus, palielina to karjeras attīstības iespējas un motivāciju strādāt uzņēmumā.

Vasaras riepas – laba cena un augsta kvalitāte

25.04.2023

Pārfrāzējot seno tautas gudrību, MMK servisa centros ratus kaļ arī gada siltajā laikā, jo pašreiz MMK servisa centros Rīgā pieejams plašs vasaras riepu un disku piedāvājums par īpaši labām cenām.

Pirmo reizi Latgalē - zinātniskā teātra tūre "Laboratorium"

23.03.2023

Zinātniskais teātris "Laboratorium" ir unikāla izrāde, kas pārsteidz un valdzina! Izglītojošais priekšnesums atstās iespaidu uz visiem laikiem un mainīs jūsu skatījumu uz zinātni.

Atpūtas zonas iekārtošana uz lodžijas vai terases

27.02.2023

Iespējams, ka šobrīd, kad ārā ir ziemīgs laiks un pavasara vēsmas nav jūtamas, negribas domāt par lodžijas vai terases labiekārtošanu. Bet varat būt droši, ka siltais laiks pienāks ļoti strauji un tad Jūs būsiet priecīgi un pateicīgi, ja būsiet ieplānojuši lodžijas vai terases iekārošanu un uzlabošanu. Un varbūt pat būsiet jau iegādājušies visu nepieciešamo, lai gaumīgi un pārdomāti iekārtotu savu atpūtas stūrīti.

„LALUNA” drīzumā piedāvās jauno Toyota bZ SUV Concept!

31.01.2023

Jaunais Toyota bZ Compact SUV Concept, kurš būs pieejams pie oficiāla Toyota dīlera „LALUNA”, sniedz priekšstatu par to, kāda varētu būt nākotne.

Kā organizēt brīvdabas svētkus mīļajiem?3

27.01.2023

Ir dažāda veida pasākumi, kurus var sarīkot priekš tuvākajiem cilvēkiem. Tā var būt dzīves svinēšana - pasākums, kas tiek rīkots, lai godinātu mīļotā cilvēka dzīvi, parasti koncentrējoties uz viņa dzīves pozitīvajiem aspektiem. Šis pasākums var būt neformāls un novadīts brīvā, nepiespiestā gaisotnē. 

Kā pareizi rūpēties par iegādāto kosmētiku?

21.01.2023

Rūpes par iegādāto kosmētiku ir tikpat svarīgas kā ādas tipam vai tonim atbilstošas kosmētikas un sejas kopšanas līdzekļa izvēle un lietošana. Neatbilstoša uzglabāšana, derīguma termiņa neievērošana, kosmētikas uzklāšanas rīku nenotīrīšana un nedezinficēšana ne tikai negatīvi ietekmē kosmētikas līdzekļa efektivitāti, bet pat apdraud kosmētikas lietotāju, palielinot infekcijas vai ādas kairinājuma riskus. 

Toyota dīleris „LALUNA” lepojas ar visvairāk pārdotāko auto zīmolu 2022. gādā

17.01.2023

Toyota 2022. gadā Latvijā Toyota pārdeva 3461 jaunu auto, pārspējot otro vislabāk pārdoto zīmolu par 37%. Toyota šobrīd īsteno stratēģiju - piedāvāt pašuzlādes hibrīdauto, uzlādējamos hibrīdauto, bateriju elektriskos auto, kā arī auto ar ūdeņraža degvielas šūnu dzinēju, kurus varēs iegādāties pie Toyota oficiālā dīlera „LALUNA”.

Toyota papildina savu SUV modeļu klāstu – Corolla Cross

16.12.2022

Jaunā Toyota SUV jaudpilnais, izturīgais dizains ir īpaši pielāgots Eiropas klientu gaumei un tirgum. Tas ierindojas starp Toyota C-HR un RAV4, ļoti konkurētspējīgā Eiropas C-SUV segmenta pašā centrā, piedāvājot komfortu, drošību un daudzpusību, kas ir būtiski faktori aktīvām ģimenēm ar maziem bērniem.

Latvijas Banka izlaidīs Ukrainas brīvībai veltītu monētu

13.12.2022

Ceturtdien, 15. decembrī, Latvijas Banka izlaidīs Ukrainas brīvībai veltītu sudraba kolekcijas monētu, informēja Latvijas Banka. Ar monētas palīdzību Latvijas Banka veiks ziedojumus Ukrainas atbalstam – gūtie ienākumi no katras pārdotās monētas tiks ziedoti Ukrainai.

Gudrs saimnieks – veiksmīgs saimnieks!

21.11.2022

Vakar satiku jauno kaimiņu – nu to, kurš pirms pusgada nāca iepazīties, pārņemot sievas mantoto lauku īpašumu. Plāni jaunajiem bija lieli – blakus esošo mežu sakārtot (kur nu tur sēnēm augt – tāda biežņa izpletusies un sakritusi, ka ne kāju spert, ne putnam palidot!), ar laiku jaunu māju uzbūvēt... Tik nezināja, ko ar tām aizaugušajām ganībām darīt. Vectēvs savulaik lopus audzēja, bet abiem jaunajiem interesants darbs, pilnvērtīgai saimniekošanai laika nebūšot. Bet par lauku māju sapņojot jau sen. Sevišķi tagad, strādājot attālināti, gribētos lauku dzīvi vēl vairāk izbaudīt...

Noderīgi padomi, kā izvēlēties labu dīvānu

03.11.2022

Kad ir pienācis laiks jauna dīvāna iegādei, plašajā piedāvājumu klāstā ir viegli apjukt. Lai arī dīvāna dizainam ir nozīme, tomēr tas nav vienīgais faktors, kam pievērst uzmanību, izvēloties jauno viesistabas vai citas mājokļa telpas papildinājumu. Ieskatieties noderīgos padomos, lai piemeklētu vislabāko dīvānu!

Eiropas ziemas riepas

13.10.2022

Autovadītājiem ir jāielāgo pāris svarīgi datumi, kas ļauj drošu piedalīšanos ceļu satiksmē - no 1.decembra līdz 1. martam ir jālieto ziemas riepas, savukārt, riepas ar radzēm drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam. Svarīgi saprast to, ka riepas jāpiemēro laikapstākļiem aiz loga, līdzīgi kā apģērbu. Katru gadu daba izspēlē dažādus jokus, tādēļ nevajag brīnīties par apledojušiem ceļiem arī pēc pirmā marta, attiecīgi sezonas riepu maiņa būtu jāveic tikai pēc stabilu laikapstākļu iestāšanās.

Svētku galvenā karaliene - eglīte

03.10.2022

Kas gan būtu svētki bez svētku eglītes? Eglīte tiek rotāta katrā mājā, bieži vien cilvēku pagalmos, pilsētas centrā, kā arī dažādās publiskās vietās. Ziemassvētku eglīte ir viens no galvenajiem svētku simboliem, kas ir tradīcija gandrīz ikvienam cilvēkam pasaulē. Bet, kur radās šī tradīcija un kāpēc mēs katru gadu rotājam eglīti?

Akustiskie materiāli - mūsdienīgs risinājums komfortam

01.09.2022

Daudzviet, īpaši uzņēmumos un citās sabiedriskās vietās, svarīgs jautājums ir skaņas izolācija. Mūsdienās ir pieejami dažādi moderni veidi, kā to nodrošināt. 

Mācies tālmācībā vai neklātienē Rēzeknes 4. vidusskol7

09.08.2022

Ja nevari apmeklēt skolu klātienē vai plāno doties uz ārzemēm, tā ir ļoti laba iespēja iegūt vidējo izglītību šeit, Latvijā. Tiek dota iespēja iegūt vidējo izglītību ne tikai jauniešiem, kas tikko pabeidza 9.klasi, bet arī tiem, kuri kādreiz dažādu iemeslu dēļ nav ieguvuši vidējo izglītību vai pabeiguši skolu.

Proace- daudzfunkcionāls palīgs jebkuram uzņēmumam

09.08.2022

Proace dzimtas busi un furgoni ir jaunās paaudzes Toyotas zīmola komerctransports, kas sniedz drošības sajūtu, kvalitāti un ilgmūžību. Proace furgonu daudzpusīgums rada vairākus risinājumus un iespējas atbilst jebkurām prasībām.

Labākie 2022. ada Garmin pulksteņi: kādu modeli izvēlēties sev?

28.07.2022

Garmin pulksteņi ir īpaši domāti aktīva dzīvesveida un sporta entuziastiem, jo apvieno sevī plašu ķermeņa rādītāju un sporta profilu klāstu, kas palīdz sekot līdzi gan savam veselības stāvoklim, gan sporta sasniegumiem. Ik gadu kompānija prezentē jaunas ierīces un paplašina jau esošo modeļu klāstu, tāpēc pirms viedierīces iegādes ir vērts iepazīties ar modeļu aprakstiem, lai salīdzinātu pieejamo funkcionalitāti un gūtu priekšstatu par pulksteņu niansēm. Ar ko Garmin pulksteņi atšķiras viens no otra un kādi modeļi ir visiecienītākie? Zemāk varam iepazīties ar populārāko 2022.gada pulksteņu modeļiem un to aprakstiem.

Kā izvēlēties durvis savam mājoklim

28.07.2022

Durvis ir svarīgs elements ikvienā mājoklī. Kad pienācis laiks izvēlēties piemērotākās, ir svarīgi izvērtēt vairākus faktorus, apskatīt piedāvājumu un pieņemt ilgtspējīgāko lēmumu. Ko ņemt vērā, izvēloties durvis savam mājoklim? Par to vairāk raksta turpinājumā.

« 1 2 3 ... 6 »
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Daugavpils pilsētas svētki (PROGRAMMA)
Nu jaukus jums svetkus lotgolisi. Sīkāk...
Eiropas veselības nedēļa Daugavpilī
Sasmejos.man jau skiet ja eiropas veseliba balstas tijai yz vakcinesanas paxakumiem. Sīkāk...
Latvijai pietuvosies ciklons - palaikam līs, iespējams pērkona negaiss
Liist..nu beidzot valgme zemei ziedosam aabelem pukem un zemenem..ari cilvekam ko momocijis nogurdinosais sausais karstums...uudens dzivibas speks mums visiem. Sīkāk...
facebook draugiem
Top