Pirmdiena,
4.Decembris 2023
Vārda dienas: Baiba, Barba, Barbara, Прокоп, Ярополк Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV

Komercinformācija

Kā izvēlēties saules paneļus? 5 svarīgi kritēriji1

23.11.2023

Saules paneļi ir mūsdienīgs un dabai draudzīgs veids, kā samazināt elektroenerģijas izmaksas. Tomēr, kad pienācis laiks izvēlēties vajadzībām piemērotāko risinājumu, var rasties jautājums - kurš no visiem piedāvājumiem labākais? Ja arī Jums ir aktuāla saules paneļu uzstādīšana, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, pēc kādiem kritērijiem izvēlēties labāko variantu!

Kādas ir ilgtermiņa auto nomas priekšrocības?3

23.11.2023

Auto noma ir lielisks risinājums situācijās, kad nav pieejams savs privātais autotransports. Mašīnu īre palīdz nezaudēt pārvietošanās brīvību ne ceļojumos, ne ikdienā, kad citādi būtu jāpaļaujas uz neērtiem sabiedriskā transporta maršrutiem un to kursēšanas laikiem. Visbiežāk ar auto īri tiek saprasta īstermiņa vieglās automašīnas vai mikroautobusu noma no pāris dienām līdz nedēļai, taču atsevišķi auto nomas uzņēmumi piedāvā arī ilgtermiņa auto nomas pakalpojumu.

Mārketinga pakalpojumi Tava uzņēmuma izaugsmei

23.11.2023

Nav noslēpums, ka internets laika gaitā ir būtiski mainījis patērētāju ieradumus un joprojām turpina to darīt. Līdz ar to arī uzņēmumiem ir jāpielāgojas jaunajām tendencēm un jārīkojas tā, lai būtu redzami un sasniedzami interneta vidē.

Labās baktērijas un to loma mūsu veselībā

23.11.2023

Labajām baktērijām, kuras bieži dēvē par “veselības ohirām”, ir izšķiroša nozīme mūsu vispārējās labsajūtas uzturēšanā. Lai gan doma par baktērijām uzreiz var radīt asociācijas ar slimībām, ir svarīgi atcerēties, ka ne visas baktērijas ir kaitīgas. Patiesībā mūsu organismā mīt triljoni derīgo baktēriju, kas dažādos veidos veicina labu veselību. Šajā rakstā mēs izpētīsim, kā labās baktērijas nodrošina jūsu labsajūtu un ko tās dara jūsu labā.

Izvēlies stabilu darbu ar valstī visplašākajām sociālajām garantijām

05.11.2023

Saliedētas komandas darbs valsts aizsardzībā – šādi var raksturot profesionālo dienestu bruņotajos spēkos, kuros ikviens no jums atradīs savu vietu kādā no trijām profesijām, 35 nodarbinātības jomām, piemēram, kājnieki, jūras un gaisa operācijas, kaujas inženieri, artilērija, sakari un informācijas sistēmas, apgāde un citās jomās, un jau vairāk nekā 175 militārajām specialitātēm, kurās apmācība būs bez maksas.

Funkcionālas virtuves iekārtošana

03.11.2023

Virtuve ir viena no biežāk izmantotajām telpām jebkurā mājā, tāpēc svarīgi ir, lai šī telpa būtu funkcionāla un labi iekārtota. Labas virtuves rādītāji ietver ne tikai estētikas jautājumus, bet arī praktiskus aspektus, kas ietekmē virtuves funkcionalitāti. Kādi ir galvenie labas virtuves kritēriji?

Kādas ziemas riepas izvēlēties?

31.10.2023

Lai arī ziemas riepas ir obligāta prasība no 1. decembra līdz 1. martam, daudzi autovadītāji par riepu maiņu parūpējas jau savlaicīgi. Tas palīdz izvairīties no pārsteigumiem, jo ziemai raksturīgie laikapstākļi Latviju mēdz apciemot daudz agrāk par decembra sākumu. Ja ir pienācis laiks iegādāties ziemas riepas arī Jums, tad lasiet raksta turpinājumu un uzziniet, kam tieši pievērst uzmanību, lai izvēlētos piemērotākās! 

Franču Maize - konditorejas izstrādājumi ikdienai un svētkiem

31.10.2023

Pīrādziņi, kūkas un citi konditorejas izstrādājumi lieliski iederas gan svētkos, gan ikdienā. Kad jāuzņem viesi vai vienkārši ir vēlme izbaudīt mutē kūstošu kruasānu pie kafijas, konditoreja “Franču Maize” ir lieliska vieta, kur meklēt labākos gardumus.

Kas jāzina par mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma?

31.10.2023

Kad ir vajadzīgas jaunas mēbeles mājoklim, standarta risinājums ir doties uz kādu no mēbeļu veikaliem un izvēlēties jau izgatavotas mēbeles. Tomēr ir situācija, kad piedāvājums liek vilties, īpaši, ja ir kādas specifiskas prasības attiecībā uz mēbeļu izvēli, piemēram, tās ir vajadzīgas nestandarta telpai. Tādā gadījumā noderīgs risinājums ir mēbeļu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma. Arī šo pakalpojumu piedāvā vairāki uzņēmumi, tādēļ pirms pasūtījuma veikšanas ir svarīgi apskatīt vairākas iespējas un tikai tad pieņemt lēmumu.

Kādus logus izvēlēties savam mājoklim?

31.10.2023

Šobrīd plašā klāstā pieejami dažāda veida logi. Tomēr, kad pienāk laiks iegādāties jaunus logus savam mājoklim, izvēle var nešķist nemaz tik vienkārša. Kam pievērst uzmanību, lai izvēlētos labāko risinājumu? Lasiet par to raksta turpinājumā!

GASTRO CENTRS un FS “Masters” veiks sociālu kampaņu par veselīgu dzīvesveidu

19.10.2023

GASTRO CENTRS ir noslēdzis sadarbības līgumu ar Florbola skolu “Masters”, kurā paredzēta abpusēji izdevīga un nozīmīga sadarbība, organizējot veselīga dzīvesveida veicināšanas un veselības profilakses pasākumus sportistu, bērnu, jauniešu un ģimeņu vidū. Šogad šīs sadarbības ietvaros “Masters” florbolisti un GASTRO CENTRS rīko sociālu kampaņu par veselīgu dzīvesveidu, akcentu liekot, uz pareiza uztura, miega un fizisko aktivitāšu, tai skaitā sporta nozīmi jauniešu veselībā.

IZBRAUCIENI AR RAGAVĀM: KĀ TO DARĪT DROŠI?

02.10.2023

Tiklīdz ziema paver iespējas baudīt sniegoto kalnu priekus, var doties uz kalniņu, līdzi ņemot visātrākās un labākās ragavas bērniem.

Izbaudi Toyota Ģimenes Dienu kopā LALUNA!

27.09.2023

Jēkabpils oficiālais Toyota dīleris LALUNA aicina uz iedvesmojošu pasākumu - Toyota Ģimenes Dienu!

Tiešām laba kafija – KAFO

27.09.2023

Kafijas baudītājiem un kvalitatīvas kafijas pazinējiem labs palīgs ikdienā – mājās, birojā, kafejnīcā – ir kafijas eksperts KAFO. Te jūs satiksiet īstus kafijas profesionāļus ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi Latvijas un Igaunijas kafijas tirgū, kuri gādās, lai katra tava diena un biznesa saruna sāktos uz pareizās nots – ar pirmklasīgu kafijas tasi.

Ko ņemt vērā, izvēloties ziemas riepas?

20.09.2023

Gatavojot savu automašīnu ziemas periodam, viens no būtiskākajiem faktoriem ir piemērotu riepu izvēle.

SEO optimizēšanas tendences – vai tām ir vērts sekot līdzi?

20.09.2023

SEO pakalpojumi ir strauji mainīga digitālā mārketinga joma, jo SEO tiešā veidā ietekmē jebkuras algoritma izmaiņas interneta pārlūkprogrammās. Interneta vietnes SEO optimizācijas mērķis ir pēc iespējas vairāk uzlabot vai tieši saglabāt interneta vietnes redzamības pozīcijas pārlūkprogrammu meklēšanas rezultātos, lai organiski palielinātu apmeklētāju plūsmu. Taču interneta meklētājprogrammu algoritmi tiek nepārtraukti uzlaboti, lai nodrošinātu interneta lietotājiem pēc iespējas kvalitatīvāku meklēšanas pieredzi interneta pārlūkprogrammās. Tādēļ SEO audits un SEO optimizācija ir jāveic regulāri, sekojot līdzi satura, reputācijas veidošanas, atslēgvārdu izmantošanas un citu SEO elementu izmantošanas tendencēm.

Gaiss vai slāpeklis–kādas priekšrocības ir riepu uzpildei ar slāpekli?

20.09.2023

Tradicionālas vasaras, vissezonas un ziemas riepas nespēs nodrošināt stabilu automašīnas vadāmību, labu saķeri ar ceļa segumu un degvielas ekonomiju, ja tās netiks pareizi uzpildītas un uzturētas darba kārtībā. Lai arī saspiests gaiss ir vispieejamākais un tradicionālākais risinājums optimāla riepu spiediena uzturēšanai, temperatūru svārstību ietekmē gaiss maina savu blīvumu un pat nelielu defektu gadījumā strauji izplūst no riepas. Šo aspektu dēļ daudz efektīvāka alternatīva ir slāpeklis, kas nodrošina labāku spiediena stabilitāti un nereaģē ar riepas gumiju.

Kā nodrošināt drošus braukšanas apstākļus ziemas sezonā?

29.08.2023

Tikai kvalitatīvas un ceļa segumam atbilstošas riepas palīdzēs nodrošināt drošus un komfortablus braukšanas apstākļus ziemas sezonā. Uz slidenajiem un mitrajiem ceļiem pieaug gan bremzēšanas ceļš, gan samazinās automašīnas vadāmība ceļa līkumos, tādēļ ziemas periodam piemērotas riepas ir jāizvēlas ļoti rūpīgi. Atbilstoša riepu montāža un regulāra sekošana līdzi riepu spiedienam un nodilumam ļaus uzturēt riepas darba kārtībā. 

Kritiskā domāšana un problēmu risināšana – pieprasītas prasmes darba sludinājumos

29.08.2023

Spējas kritiski domāt, analizēt situāciju un pieņemt lēmumu, atrisinot problēmas, ir pieprasītas prasmes jebkurā jomā un amata pozīcijā, taču īpaši nozīmīgas tās ir nozarēs ar paaugstinātu mehanizācijas līmeni, augstu atbildību, bīstamu darba vidi un citiem drošības riskiem. Tādēļ darba sludinājumi būvniecībā, ražošanā, loģistikā, finansēs un projektu vadībā reti var iztikt bez prasības pēc kritiskās domāšanas un problēmu risināšanas prasmēm vakances amata kandidātiem.

Kā ikoniskās skaistumkopšanas tendences ir mainījušās gadu desmitos?

23.08.2023

Neatkarīgi no tā, kāds ir Jūsu iecienītākais stils, viena lieta, ko daudzi no mums ikdienā izmanto, lai uzlabotu vai mainītu savu izskatu, ir grims. Nav šaubu, ka grims ir milzīga nozare, kurā ir vairāk zīmolu, produktu un pamācību nekā jebkad agrāk. Ir konturēšana, griezumi, uzacu tendences, ombrē lūpas un vēl daudz kas cits. Taču kosmētika nebūt nav jauna modes lieta, kosmētikas lietošana gan sievietēm, gan vīriešiem aizsākusies jau agrīnajos laikos Ēģiptē un Grieķijā. Ēģiptieši patiesībā bija pirmie, kas izgudroja galēnu, ko mēs tagad pazīstam kā acu laineri.

KĀ NOPIRKT ZĀBAKUS VAIRĀKĀM SEZONĀM - IETEIKUMI UN NORĀDES

31.07.2023

Vai nu jūs meklējat apavus ziemai vai pavasarim - tiem ir jābūt izturīgiem, atbilstošiem sezonas laikapstākļiem un ērtiem. Gan ikdienas lietošanai, gan aktīva dzīvesveida piedzīvojumiem - pareizi izvēlēti zābaki var ievērojami ietekmēt gan komfortu, gan pašsajūtu. Jaunu zābaku iegādāšanās var būt saviļņojošs notikums, taču vienlaikus prasa īpašu rūpību.

Acu ārsts vai optometrists: Kuru speciālistu izvēlēties?

29.07.2023

Kad ir pienācis laiks pārbaudīt redzi vai radušās kādas sūdzības saistībā ar acu veselību, jādodas pie redzes aprūpes speciālista - acu ārsta vai optometrista. Kāda ir būtiskākā atšķirība starp abiem šiem speciālistiem un kā zināt, pie kā vērsties? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Nivona kafijas automāti – daudzveidīga izvēle ikvienam

04.07.2023

Garda, aromātiskas kafijas tase no rītiem ir ļoti daudzu enerģijas avots veiksmīgai un ražīgai darba dienai. Ir daudz un dažādu kafijas pagatavošanas veidu, kas ir kļuvuši par mūsdienīga cilvēka rīta rituāla sastāvdaļu, taču populārākais ir kafijas pagatavošana tieši kafijas automātā.

LALUNA – Tavs vienīgais Toyota dīleris Latgalē!

27.06.2023

Vai Tu meklē perfektu auto kas apvieno izcilu kvalitāti, inovācijas un uzticamību? LALUNA oficiālais Toyota dīleris ir tavs galamēŗķis, lai sniegtu pilnīgu ieskatu Toyota automašīnu pasaulē.

Oriģinālas dāvanas visām gaumēm - Dāvanu Serviss

04.06.2023

Svētki dzīvi padara skaistāku un krāsaināku. Gaviļniekiem tie lielākoties saistās ar prieku un nedalītu uzmanību, savukārt viesiem - ar dāvanas meklējumiem. Lai arī mūsdienās ir tik daudz iespēju un veikalu plaukti ir pārpildīti ar visdažādākajām precēm, nereti izvēlēties dāvanu tik un tā ir sarežģīts uzdevums. Ko uzdāvināt cilvēkam, kuram viss jau ir? Kā pārsteigt ar kaut ko oriģinālu un neaizmirstamu? Mums ir risinājums!

Kalendāru druka uzņēmumiem - pie enivo!

04.06.2023

Jau kopš tālas senatnes kalendārs ir bijis laika skaitīšanas liecinieks. Nevaram savu ikdienu iedomāties bez kalendāra. Tas varbūt parastais sienas kalendārs vai kalendārs, kas atrodas uz mūsu biroja vai mājas rakstāmgalda. Kalendārs uzņēmumiem ir jau kļuvis par korporatīvo simboliku.

Kā gudri iekārtot nelielu studijas tipa dzīvokli?

29.05.2023

Par studijas tipa dzīvokļiem sauc dzīvokļus, kuros virtuves, viesistabas un guļamistabas zonas ir apvienotas vienā kopīgā telpā. Šāda atvērtā plānojuma dzīvokļi ir lieliska iespēja izveidot pēc iespējas plašāku dzīvojamo telpu nelielā platībā, taču vienlaikus tos ir arī sarežģītāk iekārtot, jo telpai ir jābūt daudzfunkcionālai, viegli transformējamai un pilnībai atbilstošai dzīvokļa iemītnieku vajadzībām.

Kas ir mūsdienīgs dārza istabas koncepts?

29.05.2023

Lai arī šāds dārza būves koncepts nav jauns, dārza istabas kļūst aizvien populārākas. Labiekārtotas telpas izvietošana dārzā palīdz ne tikai paplašināt mājas platību un labāk izmantot ārtelpu, bet arī nodrošināt nepieciešamo privātumu. Līdz ar to bieži tiek izvelētas dažādas dārza mājas / mājiņas, lapenes, garāžas un citas būves. Par mūsdienīgu konceptu mēģināsim uzzināt vairāk tālāk tekstā.

Kā izvēlēties piemērotākos PVC logus?

28.05.2023

Iestājoties vasarai, daudzi sāk domāt par mājokļa labiekārtošanas darbiem, tostarp par logu nomaiņu. Šobrīd piedāvājumā dažāda veida un materiālu logi, tādēļ var rasties svarīgs jautājums - kādam risinājumam dot priekšroku?! Lai saņemtu atbildi uz to, ir vērts apskatīt un izvērtēt piedāvājumu, salīdzinot vairākus variantus.

Kā nepieļaut biežākās kļūdas jurista izvēlē?

28.05.2023

Kvalitatīvi juridiskie pakalpojumi ir nepieciešami gan savu tiesību veiksmīgai aizstāvībai tiesībsargājošajās iestādēs, gan sastādot precīzus un tiesiskajām procedūrām atbilstošus pirkuma, aizdevuma, dāvinājuma un īres līgumus vai uzņēmuma reģistrācijas un pārstrukturizācijas dokumentus. Katra kļūda var ietekmēt aizstāvības, iegādes vai reģistrācijas procesu, palielinot izdevumus un aizkavējot procesa gaitu. Tādēļ sava juridiskā pārstāvja izvēlei ir jābūt pārdomātai, rūpīgi izvērtējot juridiskā biroja reputāciju un pieredzi līdzīgās lietās.

« 1 2 3 ... 7 »
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Pašvaldības policija aiztur agresīvu jaunieti
MAN NOMIRA DĒLS PATO LAIKU MANI APZAGA RoMKA PELNIS OLGA PELNIS BIJUSĪ SAPKOVSKA.lAI VISU ATDOD.pOLICIJĀ STRĀDĀ ARZAJEVS SeRGEJS ATRODOT MIRUŠU Irēnu Pauliņu piezvanīja radiem Pelnisiem un kopā iznesa visu viņas māju.P0licijā Arzajevs strādālai aizstāvētu radus zagļus un kopā apzagtu mirušos.Policijā var visu . Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Jautajums vai daugavpiks zinas veidotaji visi atvalinajumaa vai ar covidu sasirgusi..ka portals nedarbojas..kur ir jaunakaa info.par daugavpili..vai tur ari nekas vairs henotiek..ka laci ziemas miwga gul.vai par sunu ciemu parvetusies...ko.. Sīkāk...
Divu krastu radio raidījums “Latgales SEZ biznesam”
Izlasiju horoskopaa nra ka ar skorpioniem nevajag preceties sasmejos.pilnigi pareizi...skorpionuem jus neesiet vajadzigi..tapec heskrieniet viniem pakal.nevajajiet un neuzbazieties .vini bez jums ir kaimigi un viennet atrod to ko meklee. Sīkāk...
facebook draugiem
Top