Svētdiena,
24.Septembris 2023
Vārda dienas: Agris, Agrita, Герман, Сергей Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā gudri iekārtot nelielu studijas tipa dzīvokli?

29.05.2023
Par studijas tipa dzīvokļiem sauc dzīvokļus, kuros virtuves, viesistabas un guļamistabas zonas ir apvienotas vienā kopīgā telpā. Šāda atvērtā plānojuma dzīvokļi ir lieliska iespēja izveidot pēc iespējas plašāku dzīvojamo telpu nelielā platībā, taču vienlaikus tos ir arī sarežģītāk iekārtot, jo telpai ir jābūt daudzfunkcionālai, viegli transformējamai un pilnībai atbilstošai dzīvokļa iemītnieku vajadzībām.

Daudzfunkcionālas mēbeles

Daudzfunkcionālas un transformējamas mēbeles palīdz nepārblīvēt telpu ar nevajadzīgām mēbelēm. Jo pieblīvētāks un haotiskāks būs telpas iekārtojums, jo šaurāks un mazāks šķitīs pats dzīvoklis.

Izvelkamas mīkstās mēbeles, galdi vai pufi, kas kalpo arī par mantu glabātuvēm, ir tikai daži no daudzpusīgu mēbeļu risinājumiem, kas palīdz izmantot visu pieejamo telpu atkarībā no apstākļiem. 

Pēc pasūtījuma veidotas virtuves mēbeles palīdzēs maksimāli izmantot virtuves zonu, neizlaižot nevienu telpas kvadrātmetru. Viennozīmīgi pārdomāts virtuves dizains spēj apvienot visas klienta vēlmes, radot telpā pārdomātu un vienotu vidi.

Pietiekoša daudzuma glabātuves

Lai arī cik minimālistisks būtu iecerētais dzīvokļa iekārtojums, tas nevar iztikt bez skapjiem vai plauktu sistēmām.

Studijas tipa dzīvoklī skapji un plaukti kalpo ne tikai kā drēbju un ikdienā nepieciešamo mantu glabāšanas vietas, bet tie ir arī pārdomāti izvietotie zonu sadalītāji un vizuāli akcenti telpā.

Nelielas platības dzīvokļos tieši sienas vertikālās platības maksimāla izmantošana palīdz iegūt nepieciešamo vietu mantu novietošanai, nepārblīvējot pārējo telpu. Īpaši piemēroti šim nolūkam ir iebūvējamie skapji un pārdomāti pie sienas karināmie virtuves skapīši.

Maksimāli izmantota visa pieejamā platība

Telpas stūri var būtiski sarežģīt dzīvokļa vienmērīgu iekārtošanu, tādējādi sadrumstalojot interjeru un zaudējot izmantojamu platību. Tādēļ stūra dīvāni, stūra skapis vai plaukti ir noderīgi mēbeļu risinājumi, lai efektīvi izmantotu visu pieejamo platību.

Turklāt, neizmantotas plaknes var atrast arī pašos skapjos. Drēbju skapis vai skapis ar papildus stiprinājumiem ļaus palielināt glabāšanas platību, nemainot mēbeles.

Gaišas krāsas un atstarojoši materiāli

Lai nelielas telpas vizuāli izskatītos plašākas, savstarpēji saskaņotais un daudzfunkcionālais telpas iekārtojums ir jāpapildina arī ar atbilstošu krāsu un materiālu paleti.

Tieši gaišas un gaismu atstarojošas plaknes palīdz vizuāli paplašināt telpu. Gan spoguļu sienas dekori, gan iebūvējamais skapis ar spoguļa plaknēm vienlīdz labi atstaro gaismu, padarot telpu gaišāku un arī vizuāli plašāku.

Mēbeļu veikala “4istabas” plašais mēbeļu klāsts ar daudzveidīgajiem apdaru variantiem palīdz izveidot patiesi mājīgu un funkcionālu dzīvojamo telpu, kas piemērots jebkura gaumei. Ienāciet mājas lapā www.4istabas.lv, kur var aplūkot dažādas mēbeles, virtuves iekārtas un arī pasūtīt mēbeles pēc individuālajām vēlmēm. 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Aktuāla intervija: Andris Kucins
Malacis. Sīkāk...
Bērnu infektoloģe: Vīrusiem mainījusies sezonalitāte
Izdzirdot so uzvardu man piemetas sermuli.daktere ....vai jums dievam buus kas sakaams..kad nonaksiet vina prieksaa.mums varat bneteikt neko..par jums muns viss tapat skaidrs... Sīkāk...
Daugavpils pašvaldība aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai
Veselibas aizsardzibas jomaa mediki ir pelnijusi tikai suudu uz kocina Sīkāk...
facebook draugiem
Top