Otrdiena,
16.jūlijs 2024
Vārda dienas: Estere, Hermīne, Анатолий, Никодим, Василий, Марк, Филипп Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kas ir mūsdienīgs dārza istabas koncepts?

29.05.2023
Lai arī šāds dārza būves koncepts nav jauns, dārza istabas kļūst aizvien populārākas. Labiekārtotas telpas izvietošana dārzā palīdz ne tikai paplašināt mājas platību un labāk izmantot ārtelpu, bet arī nodrošināt nepieciešamo privātumu. Līdz ar to bieži tiek izvelētas dažādas dārza mājas / mājiņas, lapenes, garāžas un citas būves. Par mūsdienīgu konceptu mēģināsim uzzināt vairāk tālāk tekstā.

Kas ir dārza istaba?

Par dārza istabu sauc atsevišķu neliela izmēra būvi dārzā, kas ir būvēta un iekārtota no kvalitatīviem materiāliem. Šāda būve var tikt aprīkota ar lieliem stiklojumiem, rūpīgi izolēta no laikapstākļu ietekmes, apmēbelēta un siltināta ziemas sezonai gluži kā miniatūra mājas istabas kopija.

Šī mazizmēra ēka ir unikāls papildu telpas risinājums, kas funkcionāli atšķiras no citiem ēku tipiem, jo tādi ierasti palīgbūvju tipi kā pirtis, dārza nojumes, lapenes, šķūņi ir paredzēti noteiktai saimnieciskai darbībai un var nebūt būvētas kā perfekti izolētas būves. 

Kādam mērķim tiek izmantotas dārza istabas?

Dārza mājas
, kas tiek izmatotas kā ērtās dārza istabas, ir komfortabla un privāti noslēgta telpa, kuru var izmantot atbilstoši vēlamajām atpūtas vai darba aktivitātēm.

Visbiežāk dārza istabās tiek ierīkoti mājas biroji, mākslas studijas, amatnieku darbnīcas, telpas vaļaspriekiem, spēļu istabas, mājas kinozāles, kā arī personīgās treniņzāles un jogas istabas, taču šie nebūt nav vienīgie iespējamie pielietojuma varianti. Šeit var izvietot dažādas dārza mēbeles vai pat mēbeles, kas paredzētas iekštelpām.

Dārza istabas izveides priekšrocības

Galvenokārt labiekārtotas papildus istabas ierīkošana dārzā ļauj nepārveidot esošo telpu izmantojumu dzīvojamajā mājā, vienlaicīgi nodrošinot vēlamo klusumu un privātumu darbam vai atpūtai. Turklāt, izmaksu ziņā dārza istabas izveide ir izdevīgāka alternatīva par ēkas paplašināšanu, veidojot piebūves vai izbūvējot bēniņus.

Dārza istabas platība, konfigurācija un specifikācija ir atkarīga no ēkas pielietojuma, tādēļ šādu būvi var celt gan pēc individuāli izstrādāta projekta, gan pielāgot vēlamajai funkcijai jau gatavus standarta projektus. 

Uzņēmuma “Deko” plašais koka būvju klāsts ļauj atrast komfortablai dārza istabai vispiemērotākos gatavos projektus. Uzņēmuma dārza mājiņas, vasaras mājas /mājiņas un kioski ir veidoti no augstas kvalitātes materiāliem, 4-30 m2 platībā un ar daudzveidīgu specifikāciju, lai katrs spētu piemeklēt atbilstošāko projektu iecerētajai dārza istabas funkcijai un tās diktētām vajadzībām.

Uzņēmuma mājas lapā www.deko.lv bieži vien ir pieejamas dārza mājas izpārdošana, lai iegādātos tās ar izdevīgu atlaidi. Šeit iespējams apskatīt arī visu plašo piedāvājumu – dažādas auto nojumes, garāžas, atrodama arī laba koka lapene un dārza šķūnis. “Deko” – viss nepieciešamais Jūsu pagalmam!


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top