Otrdiena,
16.jūlijs 2024
Vārda dienas: Estere, Hermīne, Анатолий, Никодим, Василий, Марк, Филипп Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā nepieļaut biežākās kļūdas jurista izvēlē?

28.05.2023
Kvalitatīvi juridiskie pakalpojumi ir nepieciešami gan savu tiesību veiksmīgai aizstāvībai tiesībsargājošajās iestādēs, gan sastādot precīzus un tiesiskajām procedūrām atbilstošus pirkuma, aizdevuma, dāvinājuma un īres līgumus vai uzņēmuma reģistrācijas un pārstrukturizācijas dokumentus. Katra kļūda var ietekmēt aizstāvības, iegādes vai reģistrācijas procesu, palielinot izdevumus un aizkavējot procesa gaitu. Tādēļ sava juridiskā pārstāvja izvēlei ir jābūt pārdomātai, rūpīgi izvērtējot juridiskā biroja reputāciju un pieredzi līdzīgās lietās.

Neļauties steigai

Saskaroties ar problēmām, kas prasa juridisku palīdzību, steiga ir saprotamu, taču tā var likt pieņemt pārsteidzīgus lēmumus. Lai jebkurā tiesību aizsardzības aspektā varētu sniegt kvalificētu juridisku konsultāciju ir nepieciešamas specifiskas zināšanas un pieredze darbā ar līdzīgiem gadījumiem.

Visbiežāk juristu birojs, jurists vai advokāts ir specializējies noteiktu pakalpojumu veikšanā vai tiesību aizsardzībā un nespēs pilnvērtīgi palīdzēt pilnīgi visos tiesību aspektos. Tādēļ pirms izvēlēties juridiskās palīdzības sniedzēju ir vērts veikt biroja priekšizpēti internetā, iepazīstot pieejamo informāciju pār tā pakalpojumu klāstu, pieredzi un atsauksmēm.

Kad tiek meklēta jurista konsultācija, cena nebūs pietiekošs kritērijs jurista izvēlē, jo neaizstāj pieredzes vai specifisku zināšanu trūkumu. Tāpēc, kad tiek meklēti advokāti Rīgā vai juristi Valmierā, vai arī citās pilsētās, vienmēr apskatiet atsauksmes un vai tiem ir pieredze tieši Jūsu gadījumā.

Turklāt ir svarīgi saprast atšķirību starp advokātu un juristu, jo tas pakalpojumu klāsts, ko sniedz advokātu birojs atšķiras no tā, ko piedāvā juridiskās konsultācijas.

Sagatavoties pirmajai konsultācijai

Klātienes konsultācija ir lieliska iespēja uzdot interesējošos jautājums par juridiskās prakses fokusu un pieredzi, pārliecināties par jurista ieinteresētību konkrētajā lietā, kā arī uzklausīt pirmos ieteikumus juridiskās problēmas risināšanai. Šāda tikšanās ir nepieciešama, lai pārliecinātos, ka izvēlētais juridiskais birojs ir vispiemērotākā izvēle.

Pirmā konsultācija varēs sniegt tikai vispārīgu priekšstatu, tomēr, jo precīzāku priekšstatu par konkrēto lietu saņems jurists, jo skaidrāk varēs ieteikt turpmāko rīcību un efektīvāko problēmas risinājumu. Tādēļ vēlams pirms konsultācijas sagatavoties, piemērām, izveidot uz lietu attiecināmo notikumu hronoloģiju, apkopot būtiskākos faktus, sastādīt jautājumu sarakstu un paņemt līdzi arī lietai svarīgus dokumentus.

Būtiski ir arī atcerēties, ka juristi Rīgā, advokāti Valmierā un citās lielākajās pilsētās varēs kvalitatīvi palīdzēt tikai veiksmīgas savstarpējās sadarbības rezultātā ar klientu. Ja konsultācijas laikā neveidojas atvērta komunikācija, labāk izvēlēties citu juridisko pārstāvi.

Zvērinātu advokātu biroja “Atlācis un Partneri” juristi sniedz juridisko palīdzību komerctiesību, vides tiesību, būvniecības, darba tiesību jomā un citās jomās. Šeit strādā profesionāla komanda ar juristiem un zvērinātiem advokātiem. Uzzināt vairāk par pakalpojumiem un arī pieteikties konsultācijai var mājas lapā www.eabirojs.lv. Ikvienas situācijas risināšanā labāk būt kopā ar profesionāli!Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Kapusvētki Daugavpils novada draudžu kapsētās
Здравствуйте, а когда kapussvetki в Даугавпилсе на гривском кладбище? Sīkāk...
Daugavpilī pieauga simtgadnieku skaits
Tam minusotajam padoms.ja juns nepatik neviens mans komentars tak ludzu nelasiet.tak nav spiesta lieta.ir tak citi portali ko lasit.es personigi konentarus helasu vairs neviena portaaa..man tie neinteresee... Sīkāk...
Iepazīsti Daugavpili aizraujošā ekskursijā bez maksas
Manai draudzenei berniba pagaja latgalee...ar kadu interesi es klausos vinas stastos..vina pec tehnikuma beigsanas tija nosuutita uz zemgali darbaa tur aprevcejas..bet lai kur cilveks hedzivotu latgaluesu sirsniba izpaludziba un krietnums nepazud. diakekts un latgaluesu daba .vinai tur ir zemes ipasums bet majas vairs nav un cilveki viens no otra dzivo vairaku km attalumaa..vina aizbrauc pue radiem uz kapusvetkiem..tie tur cienaa.apbrinoju tos cilvekus kuri apciemo savu dzimto novadu un vietu..to hedrikst sirdii pazaudet..jo tad tu pazaudee pats sevi. Sīkāk...
facebook draugiem
Top