Otrdiena,
28.marts 2023
Vārda dienas: Ginta, Gunda, Gunta, Александр, Денис Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā organizēt brīvdabas svētkus mīļajiem?

27.01.2023
Ir dažāda veida pasākumi, kurus var sarīkot priekš tuvākajiem cilvēkiem. Tā var būt dzīves svinēšana - pasākums, kas tiek rīkots, lai godinātu mīļotā cilvēka dzīvi, parasti koncentrējoties uz viņa dzīves pozitīvajiem aspektiem. Šis pasākums var būt neformāls un novadīts brīvā, nepiespiestā gaisotnē. 

Ārtelpas ir lieliska vieta, kur var rīkot dažāda veida pasākumus, piemēram, neformālā vidē parkā vai vietā, kas ir īpaša konkrētam cilvēkam vai cilvēkiem, nevis baznīcā vai restorānā. Atkarībā no atrašanās vietas apģērbs var būt brīvāks, un cilvēki tiek mudināti runāt un dalīties stāstos, atmiņās un piedzīvojumos.

⦁ Atrodiet ideālo norises vietu

Pirmais solis, protams, ir meklēt un atrast ideālo vietu. Jūsu izvēlētajai norises vietai jābūt ideālai ne tikai pēc sajūtām un estētikas, bet arī loģistiski pieejamai. Pirmais ieteikums ir meklēt vietu, kur jau iepriekš ir bijuši pasākumi brīvā dabā - pasākumu ir vieglāk plānot, jo vieta, iespējams, jau ir iekārtota. 

Ja norises vietai ir īpaši elementi vai iezīmes, varat izvēlēties tos izcelt, piemēram, ezeru vai majestātisku koku. Tonro piedāvā dažādus papildus izstrādājumus, kas ir gan estētiski, gan praktiski – saliekamās mēbeles, lampiņu virtenes, paviljoni, nojumes, skatuves, sēžammaisi u.c. Obligāti ir jāpārdomā iespējamās problēmas, piemēram, vējš, kukaiņu traucēšana un tamlīdzīgus apstākļus – tādā veidā jūs jau iepriekš varat plānot, kā ar tiem tikt galā.

⦁ Uzstādiet atbilstošu aprīkojumu

Āra pasākumam ir nepieciešams liels daudzums aprīkojuma, lai tas būtu izdevies, piemēram, oficiantiem būs nepieciešams rīki, lai atdzesētu, sildītu un uzglabātu ēdienu, ko viņi pasniegs. Protams, ir nepieciešama vieta, kur apmeklētājiem sēdēt un atpūsties, ēst, ka arī nedrīkst aizmirst par labierīcībām. 

Jo lielāks būs aprīkojums, jo jaudīgāks elektrības avots būs nepieciešams, piemēram, skatuvei vai programmai, sildītājiem vai ventilatoriem. Varat arī nolīgt profesionālus video operatorus un fotogrāfus.

Nav viena īpaša veida, kā rīkot pasākumu, taču tas būs izdevies, ja būs piepildīts ar atmiņām un smiekliem.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ

Komentāri (0-3/3)
Brenda 27.01.2023 19:27
Viskabaka ir pirts..jubilejam atputai..tur var rikot gan svinigo dalu .galdus...myzika dejas..kurs velas var iet uz saunu..super.man patik..
Ella 27.01.2023 19:34
Brenda 27.01.2023 19:27
Viskabaka ir pirts..jubilejam atputai..tur var rikot gan svinigo dalu .galdus...myzika dejas..kurs velas var iet uz saunu..super.man patik..
Man ari ir pirts ..kad atnak mans milotais mes tur atpusamies un nodarbojamies ar sexu
Ella 30.01.2023 18:23
Ella 27.01.2023 19:34
Man ari ir pirts ..kad atnak mans milotais mes tur atpusamies un nodarbojamies ar sexu
Kas jums ir par aizspriedumiem.ko lotgolisi. jums nepatik sex pirtii ..tadas tira kernena smarzas berzu slotinas un garaini un divi karsti kermeni saskaras un skupstas..lotgolisi musu senci bernus ienema tiesi pirtii..sievietes pat tur dzemdeja..a kur laukos ballites svinet ja he pirtinaa..iedzert alinu un..uzceot sasliku noperties un pamileties..nu supper.
Pievienot komentāru
Jūsu vārds:
Komentārs:
Foto:
Links uz video (Youtube,Vimeo):

Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
EK rosina veicināt preču remontēšanu, nevis izmešanu
Briselee oa kluso tiek apsoruestas daydzas lietinax lai cilvwku dzivi padaritu neciesamu...ja tad ar tiem dzinejiem.druz a8zluegs brauksNu Sīkāk...
EK rosina veicināt preču remontēšanu, nevis izmešanu
Laikam bus janoperk ari jaunu ledusskapi kamer nepacel kosmiskas cenas.eirooas padomei nav ko darit.ka tikai domat ka ieriebt cilvekiem Sīkāk...
EK rosina veicināt preču remontēšanu, nevis izmešanu
Ejiet duilles..katrai lietai savs kalposanas laiks..beigas remonts izradisies dargaks ka pati masina.Es sodien mopirku jaunu velasnasinu. Sīkāk...
facebook draugiem
Top