Trešdiena,
28.februāris 2024
Vārda dienas: Justs, Skaidra, Skaidrīte, Анисим, Евсей, Ефросинья Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Noderīgi padomi, kā izvēlēties labu dīvānu

03.11.2022
Kad ir pienācis laiks jauna dīvāna iegādei, plašajā piedāvājumu klāstā ir viegli apjukt. Lai arī dīvāna dizainam ir nozīme, tomēr tas nav vienīgais faktors, kam pievērst uzmanību, izvēloties jauno viesistabas vai citas mājokļa telpas papildinājumu. Ieskatieties noderīgos padomos, lai piemeklētu vislabāko dīvānu!

Izmantošanas mērķis
 
Vispirms jānovērtē, kādam mērķim dīvānu plānots izmantot. Varbūt tā būs vieta laiskai atpūtai pie televizora vai grāmatas? Varbūt Jums ir svarīgi, lai dīvānu vajadzības gadījumā varētu izmantot arī gulēšanai? Ja Jums ir liela ģimene vai labprāt uzņemat viesus, labs variants būs liels stūra dīvāns, kur vietas pietiks visiem.
 
Komforts
 
Nākamais svarīgais faktors ir komforts. Tomēr der atcerēties, ka šis ir subjektīvi vērtējams kritērijs, jo izpratne par komfortu mēdz būt ļoti dažāda.
Ja interesē izvelkamie dīvāni, pārliecinieties, ka arī gulēšana būs pietiekami ērta.
 
Parametri
 
Pirms došanās uz tirdzniecības vietu vai piedāvājumu izpēti tiešsaistē svarīgi izdomāt, kur dīvāns tiks novietots. Pēc tam jāveic precīzi mērījumi, lai zinātu, kādi ir vēlamie dīvāna parametri.
Jāņem vērā arī durvju aiļu platums, lai pārliecinātos, ka iegādāto dīvānu būs iespējams ienest vajadzīgajā telpā.
 
Materiāli
 
Ja vēlaties, lai iegādātais dīvāns labi kalpotu ilgtermiņā, pievērsiet uzmanību materiāliem, no kā tas tika izgatavots. Jo kvalitatīvāki un praktiskāki materiāli, jo labāk!
 
Dīvāna apdares auduma veids un dizains, protams, ir gaumes jautājums, tomēr nevajadzētu aizmirst arī par praktisko pusi. Ņemiet vērā, ka uz gaiša auduma vieglāk būs redzami dažādi pleķi, turklāt ne visa veida materiāli ir vienlīdz viegli tīrāmi. Par materiāla kopšanas prasībām vērts uzzināt pirms dīvāna iegādes.
 
Pienācis laiks jaunam dīvānam? Ieskatieties mēbeļu salona ‘’Kate’’ piedāvājumā, kur atradīsiet plašu kvalitatīvu dīvānu klāstu visām gaumēm. Funkcionāli stūra dīvāni, moderni divvietīgie un trīsvietīgie dīvāni dažādu stilu un krāsu variācijās - šīs ir tikai dažas no iespējām, ko atradīsiet, ja ieskatīsieties interneta vietnē www.kate.lv.

Izvērtējiet savas vajadzības un izvēlieties tām atbilstošu risinājumu mēbeļu salonā ‘’Kate’’! 


Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top