Sestdiena,
2.marts 2024
Vārda dienas: Laila, Lavīze, Luīze, Федор Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Eiropas ziemas riepas

13.10.2022
Autovadītājiem ir jāielāgo pāris svarīgi datumi, kas ļauj drošu piedalīšanos ceļu satiksmē - no 1.decembra līdz 1. martam ir jālieto ziemas riepas, savukārt, riepas ar radzēm drīkst izmantot no 1. oktobra līdz 1. maijam. Svarīgi saprast to, ka riepas jāpiemēro laikapstākļiem aiz loga, līdzīgi kā apģērbu. Katru gadu daba izspēlē dažādus jokus, tādēļ nevajag brīnīties par apledojušiem ceļiem arī pēc pirmā marta, attiecīgi sezonas riepu maiņa būtu jāveic tikai pēc stabilu laikapstākļu iestāšanās.

Riepas ar radzēm tiek dēvētas par Eiropas ziemas riepām dēļ to piemērotības laikapstākļiem. Riepas ar radzēm ir paredzētas maigākiem ziemas apstākļiem, savukārt Skandināvu ziemas riepas ir piemērotas īpaši sasnigušiem un ledus klātiem ceļiem.

Atšķirības no citām riepām

Ziemas riepām ir divas lielas atšķirības, kas obligāti jāņem vērā. Pirmā ir cena, kas cietā sastāva ziemas riepām būs zemāka, un otra lieta ir veiktspēja uz ceļa - braukšana pa sniegu un ledu būs nedaudz grūtāka, kas ir normāli, taču sauss vai slapjš asfalts tām būs tieši laikā, turklāt Latvijas ceļi ir tieši tādi. Šādu ceļa seguma stāvokli var novērot, galvenokārt, pilsētās, tādēļ, ja nav nepieciešamības braukt pa lauku ceļiem, šīs riepas būs īstās.

MMK Riepu Serviss darbinieki laipni palīdzēs piemeklēt labāko un piemērotāko riepu veidu. Bet, ja rodas neskaidrības attiecībā uz to, kādas tieši riepas vajadzīgas – droši griežaties pēc konsultācijas. Uzzināt visu par un ap riepām iespējams www.mmkserviss.lv. Turklāt serviss piedāvā ne tikai riepu iegādi, bet arī riepu montāžu, balansēšanu un uzglabāšanu.

Vai ziemas riepas ir katru gadu jāpērk jaunas?

Autobraucējus atšķir ne tikai braukšanas paradumi, bet arī riepu mainīšanas tradīcijas. Netrūkst tādu, kuru izvēle krīt par labu vissezonas riepām. Vissezonas riepas var būt optimāls risinājums daudziem autobraucējiem, kuri savas ikdienas gaitas vada pilsētas ielās, kas tiek tīrītas salīdzinoši bieži, taču nevajadzētu aizmirst katras sezonas sākumā pārliecināties par riepu protektora biezumu un vai tas atbilst noteikumiem.

Autovadītājus var iedalīt vēl vienā grupā - tādos, kuri izvēlas iegādāties lietotas ziemas riepas. Ieteikums šādas riepas iegādāties riepu salonos, kur tās tiek pārbaudītas un ir drošas ekspluatēšanai, piemēram, pie MMK Riepu Serviss. Ja ar savu riepu komplektu esat apmierināti un lietosit tās arī nākošajā ziemas sezonā, tad jāparūpējas par to drošu uzglabāšanu.
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top