Pirmdiena,
26.februāris 2024
Vārda dienas: Aurēlija, Evelīna, Mētra, Светлана, Зоя, Степан, Семен Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Kā izvēlēties durvis savam mājoklim

28.07.2022
Durvis ir svarīgs elements ikvienā mājoklī. Kad pienācis laiks izvēlēties piemērotākās, ir svarīgi izvērtēt vairākus faktorus, apskatīt piedāvājumu un pieņemt ilgtspējīgāko lēmumu. Ko ņemt vērā, izvēloties durvis savam mājoklim? Par to vairāk raksta turpinājumā.

Ārdurvis
 
Ārdurvju izvēle ir atbildīgs lēmums - savā ziņā durvis ir mājokļa vizītkarte, taču tās pilda arī drošības funkcijas. Līdz ar to, izdarot izvēli, jādomā gan par durvju stilu, gan materiālu un izturību.
 
Svarīgs ir arī faktors, kam ārdurvis vajadzīgas - dzīvoklim vai mājai. Durvīm, kas paredzētas mājai, jābūt ar labāku siltumizolāciju, kā arī noturīgākām pret vides nelabvēlīgo ietekmi. Turklāt virs mājas ārdurvīm ieteicams uzstādīt nojumi, kas palielinās durvju kalpošanas laiku.
Ja durvis vajadzīgas dzīvoklim kāpņu telpā, noturība pret vides kaitīgo ietekmi un laba siltumizolācija ir mazāk būtiski aspekti, taču durvīm jebkurā gadījumā ir jābūt drošām.
 
Iekšdurvis
 
Izvēloties iekšdurvis, svarīgākie aspekti ir stils un funkcionalitāte. Pārdošanā ir gan uz āru, gan uz iekšu veramas durvis - te labākais variants atkarīgs no telpu platības un iekārtojuma. Nopērkamas arī bīdāmās durvis, kas aizņem mazāk vietas, klusi veras un ir drošākas maziem bērniem.
 
Domājot par durvju stilu, noteikti jādomā ilgtermiņā - vai durvis harmoniski iederēsies interjerā arī tad, ja izlemsiet mainīt mājokļa dizainu? Raugoties no šāda aspekta, vispiemērotākā izvēle būs klasiska stila durvis.
 
Ne mazāk būtisks faktors ir durvju materiāls. Klasisks risinājums ir masīvkoka durvis, bet tas būs cenas ziņā viens no dārgākajiem variantiem. Laba alternatīva ir finierētas durvis. Tāpat plašā izvēlē pieejamas arī PVC durvis. Katram no šiem variantiem ir sava specifika, kas pirms durvju pasūtīšanas noteikti jāizvērtē.
 
Tāpat jāveic precīzi mērījumi, lai noteiktu pareizu durvju izmēru. Ja nav pārliecības, kā šos mērījumus veikt, jautājiet padomu speciālistam!
 
Dažāda veida durvis plašā klāstā atradīsiet www.m-lux.lv. Ieskatieties piedāvājumā un iepazīstieties ar ekspertu padomiem, lai izdarītu veiksmīgāko izvēli. Tiek nodrošinātas ne vien konsultācijas, bet arī durvju piegāde un montāža. 

Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Aizvadītajā gadā Daugavpilī reģistrēti 485 jaundzimušie, miris 901 iedzīvotājs un reģistrētas 459 laulības, informē Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Dzimtsarakstu nodaļa.
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Leduspuke gan nav parazite..un divanaa bezdot algu besanem.ziemas atvalinajums ir beidzies.jasak stradat ..meteni ir aizvaditi ziema nedaudz atkapusies atsaaksas tecet sulas..saseju seklinas stadu audzesanai .siltumnicaa.izklaidei paliks laika maz.sur tur vel palasu zinas un iekomenteju..saprotu ka esmu te aizssedejusies..ir tads teiciens..labak esi par maz nekaa par daudz..es jau butu paserfojusi interneta dziles..bet man to nezin kapec nelauj..tas ir mulkigi....mami milie lotgolisi dzivojiet veseli..neslinkojiet..katrs var atrast darbinu..bet galvenais lai tas patiktu.mans jaunais sadarbibas partners ir pavasaris...attaa..lai jums jauks un gaiss pavasaris. Sīkāk...
Izlozēti Eiropas Parlamenta vēlēšanu kandidātu sarakstu kārtas numuri
Jaunus parazitus Sīkāk...
Daugavpils Centra poliklīnikā darbu sāk jauns endokrinologs
Может можно как-то
Pēteris Voicehovičs запретить заниматься врачебной практикой?
Sīkāk...
facebook draugiem
Top