Trešdiena,
28.Septembris 2022
Vārda dienas: Lana, Sergejs, Svetlana, Максим, Порфирий, Никита Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Trāpīgi un pārdomāti dāvanu komplekti iepriecināšanai svētkos

06.05.2022

PIEMEKLĒ ĪSTĀS DĀVANAS SAVIEM MĪĻAJIEM!

Ko dāvināt svētkos mammai, draudzenei vai brālim, ja vēlies pasniegt ko košu un noderīgu? Vislabākais, ko varam uzdāvināt, ir laiks sev un atpūta. Dāvanu komplektu galvenā priekšrocība ir, ka tie ir gan glīti iepakoti, gan ļauj izmēģināt dažāda veida produktus.

STENDERS dāvanu komplekti ir stāsts tieši par to. Ir pieejami vairāku veidu komplekti dažādām gaumēm gan lietošanai ikdienā, gan īpašām sevis palutināšanas reizēm.

Kā atrast piemērotāko dāvanu komplektu sev mīļam cilvēkam? Te būs dažas idejas:

●     Apdomā otra cilvēka gaumi, ikdienas gaitas un to kā viņš vai viņa velta laiku sev, vai, piemēram, mīl iet dušā, vai viņam ir vanna un vai patīk pirts rituāli. Atkarībā no tā vari dāvināt kādu no STENDERS vannas bumbu komplektiem vai produktus dušas rituālam, lai ļautu piedzīvot laiku sev;


●     Arī aromātam ir nozīme – saldi un vasarīgi aromāti, citrusīgi vai skābeni? Ja zini otra cilvēka mīļākos aromātus, vari piemeklēt atbilstošu dāvanu komplektu balstoties uz to. STENDERS kosmētikas dāvanu komplekti iekļauj gan patīkamas cietās smaržas, gan ķermeņa kopšanas produktus, atliek vien izvēlēties;


●     Skaties uz funkcionalitāti – piemēram, ja zini, ka mamma vai draudzene, kurai meklē dāvanu, plāno pārvākties, tad noderīga dāvana jaunajām mājām būs dāvanu komplekts Prieka gars vai Svētku enerģija, kuros atradīsi piesātinātu aromātu sveču komplektu un mājas aromātu. Ja vēlies palutināt dāvanas saņēmēju, dāvini ķermeņa kosmētikas komplektu vai vannas bumbu dāvanu komplektu;●     Ja zini produktus, ko dāvanas saņēmējs jau lieto ikdienā, tad vari iepriecināt ar košu dāvanu komplektu, kurā ir viņam mīļi produkti – dušas želejas vai ziepes, maskas, skrubji vai ķermeņa losjoni. Vai varbūt tieši otrādi – pārsteidz ar ko jaunu un košu, iepazīstini ar jauniem produktiem rūpēm par savu ķermeni, piemēram, skrubi galvas ādai;●     Arī skaistu ziepju komplekti ir lieliska dāvana! STENDERS ziepes ir estētiska, funkcionāla un aromātiska dāvana, kas glīti iederēsies jebkurā vannas istabā. Savukārt slaima ziepes un želejziepes mudinās izmēģināt unikālu mazgāšanās pieredzi ar neparastu tekstūru un formu. Ja meklē ideju košai, radošai un jautrai dāvanai bērnam, tad STENDERS plastilīna ziepju komplekts būs patīkams pārsteigums. Šīs ziepes ir ieguvušas pasaules dizaineru atzīto Red Dot balvu, tām ir ilgtspējīgs iepakojums un pārdomātās un dabiskās sastāvdaļas, kuras apvienojis prasmīgs roku darbs. Pārsteidzošās un unikālās veidošanas ziepes ir ne tikai vesels piedzīvojums, bet tās ir bagātinātas ar ļoti vērtīgo glicerīnu, kas rūpējas, lai āda būtu rūpīgi mitrināta. Jāatzīmē arī tas, ka plastilīna ziepes ir multifunkcionāls produkts - var izmantot gan kā roku un ķermeņa ziepes, gan kā šampūnu un vannas bumbas.

 
Iepriecināšanai svētkos – STENDERS dāvanu komplekti

Jebkuros svētkos lieliska dāvana būs STENDERS dāvanu komplekts Košuma gars no jaunākās kolekcijas, kur komplektā atrodamas ziemeļnieciskās dabas iedvesmotas putojošās vannas bumbas. Komplektā ir četras vannas bumbas ar krāsainiem nosaukumiem un uzmundrinošiem aromātiem - spirdzinošā Ziemeļu jasmīns un verbēna, citrusīgā un vasarīgā Mohito burbuļi, sulīgā Varavīksnes virpulis un noslēpumainā Mistērija. Par tām priecāsies ikviens, kurš labprāt vannas istabas rituālā iekļauj relaksēšanos vannā. Tas ir tikai viens no STENDERS dāvanu kolekcijas komplektiem, grezniem vannas rituāliem pieejami arī citi komplekti.

Mammu Māmiņdienas svētkos vari iepriecināt ar izsmalcinātu komplektu Tavs laiks ir zelts, uzdāvinot laiku rūpēm par sevi ar STENDERS zelta līnijas produktiem. Bagātināti ar koloidālo zeltu un granātābolu ekstraktu, tie parūpēsies par tavas ādas mitrināšanu un veselīgu izskatu, apņemot ar īpaši līnijai radītu muskusa un ziedu aromātu. Dāvanu komplekta priekšrocība ir tāda, ka vienkopus tajā atrodas visas ķermeņa kopšanas rituālam nepieciešamās lietas – 24 karātu dušas želeja un ziepes, ķermeņa skrubis un mitrinošs zelta krēms ar pievienotu mirdzumu, kas liks ādai samtaini mirdzēt. Tā ir labākā dāvana – atvēlēts laiks sev!STENDERS dāvanu komplekti sievietēm aicina veltīt laiku sev, izmantojot kādu no funkcionālajiem dāvanu komplektiem. Viens no tiem ir Jasmīna varā – pavasarīgā, svaigā aromātā ietīti ķermeņa kopšanas produkti, kas attīrīs, mīkstinās un līdzsvaros ādu. Iepriecini kādu sev tuvu sievieti vai sevi pašu!

Ikviens ir pelnījis to dāvanu, par kuru klusībā sapņo. Izvēlies no STENDERS dāvanu komplektu kolekcijas piemērotāko ikdienas lietošanai vai grezniem rituāliem, lai ikvienu iepriecinātu ar ko tādu, ko viņi patiesi novērtēs.Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Nedēļas skaitlis
No 1. jūlija siltumenerģijas tarifs Daugavpilī sastāda 90,64 EURMWh.
Apspriest
Aptauja
Vai Jūs esat gatavi atteikties no pārvietošanas ar personisko autotransporta līdzekli degvielas cenu kāpuma dēļ?
Jaunākie komentāri:
Eiropas Savienība vienojas par jaunām sankcijām
The world stands with Ukraine.
Ukrainians are deeply thankful for the unprecedented wave of support for Ukraine from around the world. The whole world is demonstrating political solidarity, providing military equipment, and humanitarian aid, and imposing sanctions in an effort to limit Russia’s ability to finance and conduct its brutal war of aggression against the people of Ukraine. Governments, international organizations, businesses, celebrities, and regular citizens from dozens of different countries stand strong with Ukraine in the fight for peace and freedom in Europe. The actions and statements of the global community have shown that there is no place in the civilized world for the barbaric and monstrous aggression that Russia is demonstrating now. 141 countries openly showed their solidarity with Ukraine on 2 March when the UN General Assembly overwhelmingly adopted a resolution demanding that Russia immediately end its military operations in Ukraine.
All the best, Skolniecins
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Ukraina #Ukraine #24.02.2022. #karšUkrainā #Krievijas–UkrainasKarš #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #Pērkons #DievsPērkons #Pērkoņtēvs #Pērkons–DebesuTēvs #Perkons–GodOfThunder #GodPerkons #Māra #DievieteMāra #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #Mara #Mara–GoddessOfLifeAndDeath #GoddessMara #Laima #DievieteLaima #Laima–GoddessOfDestiny #GoddessLaima #SenlatvjuSpēkazīmes #AncientLatvianSings #Pērkoņkrusts #Thunder-cross #MārasŪdeņi #Mara'sWaterSing #LaimasSlotiņa #Laima'sBroom #dievturi #dievturība #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry #politeisti #polytheists #polytheism Sīkāk...
Eiropas Savienība vienojas par jaunām sankcijām
Мир поддерживает Украину.
Украинцы чрезвычайно благодарны за беспрецедентную волну поддержки своей страны по всему миру. Сознательное общество демонстрирует политическую солидарность, предоставляет военное оборудование, гуманитарную помощь и вводит санкции в попытке ограничить возможности России финансировать и вести жестокую агрессивную войну против народа Украины. Правительства, международные организации, бизнес, знаменитости и обычные граждане из десятков стран мира решительно поддерживают Украину в борьбе за мир и свободу в Европе. Действия и заявления мирового сообщества показали, что в цивилизованном мире нет места варварской и чудовищной агрессии, которую сейчас демонстрирует Россия. 141 страна открыто продемонстрировала свою солидарность с Украиной 2. марта, когда Генеральная Ассамблея ООН подавляющим большинством голосов приняла резолюцию, требующую от России немедленно прекратить военные действия в Украине.
С уважением, Сколниециньш
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
# Украина #Ukraine #24.02.2022. # война в Украине # Российско – Украинская Война #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar #LatvjuDievuSvētība #ЛатвийскиеБоги #LatvianGods #Перконс #БогПерконс #Перконс– ОтецНебес #Perkons–GodOfThunder #GodPerkons #Мара #БогиняМара #Mara #Mara–GoddessOfLifeAndDeath #GoddessMara #Лайма #БогиняЛайма #Laima–GoddessOfDestiny #GoddessLaima #SenlatvjuSpēkazīmes #AncientLatvianSings #Pērkoņkrusts #Thunder-cross #MārasŪdeņi #Mara'sWaterSing #LaimasSlotiņa #Laima'sBroom #диевтуры #диевтуриба #язычники #pagans #paganism #многобожники #heathens #heathenry #политеисты #polytheists #polytheism Sīkāk...
Eiropas Savienība vienojas par jaunām sankcijām
Pasaule atbalsta Ukrainu.
Ukraiņi ir bezgala pateicīgi visai pasaulei par sniegto beznosacījuma atbalstu savai valstij. Civilizētā pasaule pauž politisku solidaritāti, sniedz militāro bruņojumu un humāno palīdzību, kā arī ievieš bargas sankcijas, ar mērķi liegt Krievijai iespējas īstenot asiņaino karu pret Ukrainas tautu. Valstu valdības, starptautiskas organizācijas, biznesa segments, slavenības un citi cilvēki no vairākiem valstu desmitiem drosmīgi atbalsta Ukrainu cīņā par mieru Eiropā. Civilizētās pasaules nostāja un rīcība rāda, ka civilizētajā pasaulē nav vietas barbarismam, varmācībai un agresijai, kuru tagad atklāti demonstrē Krievija. 141 pasaules valsts pauda savu solidaritāti ar Ukrainu, kad 2022. gada 2. martā ANO Ģenerālā Asambleja pieņēma rezolūciju, kas pieprasa Krievijai nekavējoties izbeigt militāro agresiju Ukrainā.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Ukraina #Ukraine #24.02.2022. #karšUkrainā #Krievijas–UkrainasKarš #StopRussianAggression #RussiaInvadedUkraine #UkraineUnderAttack #RussianWarCrimes #StopWarInUkraine #StopPutin #NoWar #LatvjuDievuSvētība #LatvjuDievi #LatvianGods #Pērkons #DievsPērkons #Pērkoņtēvs #Pērkons–DebesuTēvs #Perkons–GodOfThunder #GodPerkons #Māra #DievieteMāra #Māra–VeļuMāte #Māra–ZemesMāte #Mara #Mara–GoddessOfLifeAndDeath #GoddessMara #Laima #DievieteLaima #Laima–GoddessOfDestiny #GoddessLaima #SenlatvjuSpēkazīmes #AncientLatvianSings #Pērkoņkrusts #Thunder-cross #MārasŪdeņi #Mara'sWaterSing #LaimasSlotiņa #Laima'sBroom #dievturi #dievturība #pagāni #pagans #paganism #daudzdievji #heathens #heathenry #politeisti #polytheists #polytheism Sīkāk...
facebook ok draugiem
Top