Piektdiena,
24.maijs 2024
Vārda dienas: Ilvija, Marlēna, Ziedone, Кирилл, Мефодий Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Galda kalendārs kā mārketinga instruments

21.02.2022
Lai arī kalendāri šobrīd pieejami arī digitālā formātā, tomēr daļa cilvēku arvien dod priekšroku drukātai kalendāra versijai - sienas vai galda kalendāram. 

Viena no iespējām, protams, ir doties uz grāmatnīcu un iegādāties kalendāru tur, taču mūsdienās arvien populārāka kļūst personalizētu kalendāru izgatavošana, kas dod iespēju tikt pie unikāla risinājuma. Šādu iespēju plaši izmanto arī uzņēmumi - galda kalendārs ir ne vien funkcionāls risinājums, bet arī var kalpot kā efektīvs mārketinga instruments.
 
Ko ņemt vērā, ja vēlaties pasūtīt kalendāru uzņēmuma vajadzībām? Lūk, daži faktori, ko izvērtēt.
 
Kalendāra tēma
 
Ja vēlaties, lai galda kalendāri veicinātu Jūsu zīmola atpazīstamību, tad izvēlieties tēmu, kas atspoguļo Jūsu uzņēmuma darbības sfēru, piedāvājumu un vērtības. Atšķirībā no sienas kalendāriem, kur katrai lapai varat veltīt nedaudz atšķirīgu dizainu, galda kalendāru varat izgatavot vienotā stilā.
 
Neaizmirstiet iekļaut arī uzņēmuma nosaukumu un logo, kas ik dienas klientiem un sadarbības partneriem atgādinās par Jūsu uzņēmumu. Tieši tas arī ir tas, ko vēlaties, vai ne?
 
Attēli
 
Liela nozīme ir arī attēlu izvēlei. Vislabāk ir izmantot reālu produktu attēlus. Tāpat pievērsiet uzmanību attēlu kvalitātei. Būtiski, lai izvēlētās fotogrāfijas paustu emocijas un sniegtu kādu noteiktu vēstījumu. Šim nolūkam varat noalgot profesionālu fotogrāfu, kurš garantēs lielisku rezultātu.
 
Teksts
 
Galda kalendārs ir lielisks veids, kā nodot arī vēstījumu rakstiskā formātā. Tie var būt saukļi vai, piemēram, rosinoši un iedvesmojoši citāti. Lai teksts būtu viegli uztverams, jāizvēlas arī atbilstošs burtu fonts un lielums.
 
Kalendari.lv - īstenojiet savas ieceres!
 
Ja aktuāla galda kalendāru izgatavošana, ieskatieties uzņēmuma enivo interneta vietnē kalendari.lv.
 
Uzņēmums piedāvā ne tikai galda, bet arī sienas kalendāru druku, kā arī daudzveidīgas materiālu un pēcapstrādes iespējas. Zinošie uzņēmuma darbinieki ieteiks labākos risinājumus, savukārt jau gatavo darbu galerijā varēsiet smelties daudz iedvesmas un iepazīties ar vērtīgiem padomiem vislabākajam rezultātam. Ieskatieties kalendari.lv, lai uzzinātu vairāk! 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Daugavpils siltumtīkli: paredzēts, ka no 1.maija pašreizējais tarifs 81,13 EUR/MWh saruks līdz 65,86 EUR/MWh.
Apspriest
Aptauja
Pēc kādiem kritērijiem Jūs izvēlaties produktus?
Jaunākie komentāri:
Aicina uz pieredzes apmaiņas semināru par veselības veicināšanu
Ak dakterisi..tak lidz sim jus kladzinajat ka veseliba ta ir vakcinacija...cik cilveki cietusi no smagam bkaknem no jysu meligas propagandas un arstesanas metodem..es jums saku cau. Sīkāk...
“Jauniešu vasara”- sporta, atpūtas un mūzikas svētki jauniešiem
Man patik musdienu jauniesi..vini ir loti veerigi pieklajigi un izpalidzigi...biezi vien piedavaa palidzibu dazadas dzives situacijas..lietojot frazes vai varu palidzet.no autobusa izcelt bagazu..vai pahest somu..jums ir problemas..kad sapratu ka mani autoostaa gribeja apzagt...parunajamies pa dzivi..loti gudri un sakarigi..n.man vienigi skumji kad lasiju rakstus ka.covidlaikaa daudziem bija depresija un helava viniem izklaideties..bet kad to lai dara ja he jaunibaa..neapzodziet jauniesus..laujiet viniem ienemt nozimigu lomu sabiedriskas un politisjas aktivitates.jo vini ir tik tiri un kaynuma varas un aljatibas nesjarti savaa domasanaa...tikai vini car mainit pasauli..tadu ja velas to redzet..saulainu brivu un radosu. Sīkāk...
Oficiālo pilsētas peldvietu ūdens kvalitāte atbilst normai
Cik skaista ir zilo ezeru zeme...kadi dabas skati ka ne acis atraut..un ja vel udeni tiiri..atputa pasiem un turistiem
...laimigie latgalisi..jus esuet loti bagati..saudzejiet savas dabas bagatibas..esmu bijusi pie.visku ezera...bet tas bija jauniibaa...laiks skrien aatri. Sīkāk...
facebook draugiem
Top