Pirmdiena,
2.Oktobris 2023
Vārda dienas: Ilma, Skaidris, Давид, Константин, Трофим, Игорь Sazinies ar "Divu Krastu Radio"
LV
Komercinformācija

Galda kalendārs kā mārketinga instruments

21.02.2022
Lai arī kalendāri šobrīd pieejami arī digitālā formātā, tomēr daļa cilvēku arvien dod priekšroku drukātai kalendāra versijai - sienas vai galda kalendāram. 

Viena no iespējām, protams, ir doties uz grāmatnīcu un iegādāties kalendāru tur, taču mūsdienās arvien populārāka kļūst personalizētu kalendāru izgatavošana, kas dod iespēju tikt pie unikāla risinājuma. Šādu iespēju plaši izmanto arī uzņēmumi - galda kalendārs ir ne vien funkcionāls risinājums, bet arī var kalpot kā efektīvs mārketinga instruments.
 
Ko ņemt vērā, ja vēlaties pasūtīt kalendāru uzņēmuma vajadzībām? Lūk, daži faktori, ko izvērtēt.
 
Kalendāra tēma
 
Ja vēlaties, lai galda kalendāri veicinātu Jūsu zīmola atpazīstamību, tad izvēlieties tēmu, kas atspoguļo Jūsu uzņēmuma darbības sfēru, piedāvājumu un vērtības. Atšķirībā no sienas kalendāriem, kur katrai lapai varat veltīt nedaudz atšķirīgu dizainu, galda kalendāru varat izgatavot vienotā stilā.
 
Neaizmirstiet iekļaut arī uzņēmuma nosaukumu un logo, kas ik dienas klientiem un sadarbības partneriem atgādinās par Jūsu uzņēmumu. Tieši tas arī ir tas, ko vēlaties, vai ne?
 
Attēli
 
Liela nozīme ir arī attēlu izvēlei. Vislabāk ir izmantot reālu produktu attēlus. Tāpat pievērsiet uzmanību attēlu kvalitātei. Būtiski, lai izvēlētās fotogrāfijas paustu emocijas un sniegtu kādu noteiktu vēstījumu. Šim nolūkam varat noalgot profesionālu fotogrāfu, kurš garantēs lielisku rezultātu.
 
Teksts
 
Galda kalendārs ir lielisks veids, kā nodot arī vēstījumu rakstiskā formātā. Tie var būt saukļi vai, piemēram, rosinoši un iedvesmojoši citāti. Lai teksts būtu viegli uztverams, jāizvēlas arī atbilstošs burtu fonts un lielums.
 
Kalendari.lv - īstenojiet savas ieceres!
 
Ja aktuāla galda kalendāru izgatavošana, ieskatieties uzņēmuma enivo interneta vietnē kalendari.lv.
 
Uzņēmums piedāvā ne tikai galda, bet arī sienas kalendāru druku, kā arī daudzveidīgas materiālu un pēcapstrādes iespējas. Zinošie uzņēmuma darbinieki ieteiks labākos risinājumus, savukārt jau gatavo darbu galerijā varēsiet smelties daudz iedvesmas un iepazīties ar vērtīgiem padomiem vislabākajam rezultātam. Ieskatieties kalendari.lv, lai uzzinātu vairāk! 
Dalies ar ziņu:
Atgriezties atpakaļ
Lasiet vēl
Nedēļas skaitlis
Jūnijā PAS “Daugavpils siltumtīkli” siltumapgādes tarifs sastādīs 85,33(EUR/MWh, bez PVN).
Apspriest
Aptauja
Cik bieži Jūs lietojat sociālos tīklus?
Jaunākie komentāri:
Vienības nama Tradīciju mājā svinēs Rudenājus
Interesants un jauks pasakums..
Rudenaaji...citur tos sauc par mikeliem.ja lauku darbi jau tuvojas izskanai..labiba.tupeni novakti..vel kaposti bietes uz lauka..vel silti veji pus gluzi kaa julihja viduu.cilveki staiga vasaras apgerbas.kaut gan mikelitis nak ar salnam...vis vel prieksaa.jasteidz kirbjus novakt.rudenaaji ieseti lauki zali...saule spoza..un ko cilvek tu gribi..lai vasara butu muziga...ari tu reiz no vinas nogurtu..visiem jatpusas un jaapabust ari tumsaa..bet ari ta hav muziga..saules celss to aizraidis... Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Un tomer mans liekaakais sapnis ur aizbraujt uz latgali dzervenees..vai jus varat man nosaukt kadu labu dzervenu purvu.
Sīkāk...
Notiks Starptautiskā īsfilmu festivāla Manhattan short kino seansi
Paslaik man ir daudz darba un nevaru piedalities nekados pasakumos...stadu zemenes lasu dzervenes un braucu uz tirgu..vel aboli jalasa...tikai ziemaa leduspuke sedes loga ruutii..un petis so trako launo noguruso pasauli..ka briesmigu iisfilmu man taa atgadina notikumi pasaulee..bet ceru ka tas hebus gadiem gars serials kaa hamelionu rotalas..bet tikai iisfilma kaa briesmigs sapnis..kurs paliks vesturee...bet varbut vestures vairs hebus jo hebus skatitaju...un tomer gribas cetret un skatities skaistas filmas..par cilveku likteniem sajutam pardzivojumiem cauri laikmetiem brienot..lotgolisi ejiet uz kino seansiem ja jums ir laiks Sīkāk...
facebook draugiem
Top